Bağlama Büyüleri

Etkili 24 Saatte Bağlama Büyüsü

En Etkili 24 Saatte Bağlama Büyüsü

Etkili 24 Saatte Bağlama Büyüsü; Büyülerin yapımları aşamaları ve gerçekleştirilen ilimler sayesinde etkileri artar. En etkili 24 Saate Bağlama Büyüsü bunlardan biridir. Tabi bunu gerçekleştirmek için birçok ilmi iyi bilmek gerekir bu ilimler ile gerçekleştirilen birçok büyü çeşidi hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunun için ise bu ilimlerden anlayan ve yerine getiren bir medyum hoca bulmak olacaktır.

En Etkili 24 Saatte Bağlama Büyüsü
En Etkili 24 Saatte Bağlama Büyüsü

Her medyum bu gibi hızlı işlemleri yerine getiremedikleri gibi ilim konusunda kendisini geliştirmeyen veya kendisini gelişime açık tutmayan kişilerdir. Bu nedenle yapmış oldukları büyülerin etkileri ve güçleri de sınırlı olmaktadır. Etkili Büyü yapmak için gerekli olan öncelikle Havas ilmi ve sonrasında Hüddam ilmidir. Bu ilimleri bilen ve uygulayan medyum sayısı ülkemizde oldukça azdır.

Havas ilmi nedir öncelikle gelin size bunun detaylı bir açıklamasını yapalım. Havas ilmi (gizli ilimler olarak bilinen aynı zamanda sıra dışı işlemler gerçekleştiren, Yapmış olduğu işlemlerde üstünlük sağlaması ve seçkin kişiler olarak tanımlanmaktadır.) Bu ilim hakkında birçok detaylı paylaşımların yapıldığı bir gerçektir.  Havas ilmine vakıf olan medyumlar gizli olan şeyleri keşfetmeye, olan üstü sayılan işleri yerine getirdikleri bilinen kişilerdir.

Havas ilmi icra edilen en etkili 24 saate bağlama büyüsü kısa bir zaman içinde yapılacak olan kişide etkilerini hızlı bir şekilde ortaya çıkarmasını sağlamaktadır. Bu sayede kendisine bağlanması istenilen kişinin gözü o kişiden başkasını görmez ve büyüyü yaptıran kişi asla aldatmaz. Bu konu hakkında daha detaylı bir şekilde anlatımı alt kısımda sizler için açıklıyor olacağız.

Gelelim Hüddam ilmine hüddam ilmi çok daha tehlikeli ve yapılışı esnasında dikkatli bir şekilde ilerlenmesi gereken bir ilimdir. Bu ilim sayesinde geçmişte Cinlere ve Şeytanlara hükmeden büyücüler bulunmakta idi bu ilimleri sadece kendilerine sakladıkları da bilinmektedir. Tarihte yapılan kazılarda elde edilen bir takım yazmalar sayesinde bu ilmi öğrenen sayılı kişiler bulunmaktadır.

Çok Etkili 24 Saatte Bağlama Büyüsü – Hüddam Ve Havas ilmi Nedir

 

Bu ikim ilim ile gerçekleştirilecek olan bağlama büyülerinin etkileri normal şekilde hazırlanan büyülerin binlerce kat üzerinde olduğu bilinir. Bunun Nedeni ruhani olan varlıklardan yardım alınarak kişinin size bağlanması için özgür iradesine hükmedilmektedir. Ve Kişinin sürekli olarak sizi düşünmesi için sizin kokunuzu, sizin suretinize bürünerek ona görüldüğü de söylenebilir. Bu şekilde kişi sizden başkasını düşünemeyecek hale gelir. Eğer aranızda var olan bağlar tamamen kopmuş olsa dahi kişi size ölümüne bağlılık duyar.

Bir konu hakkında sizleri uyarmak istiyorum. Eğer bu işlem art niyet ve kötü amaçlar ile yaptırılmak istenilirse sizler için kötü sonuçları beraberinde getire bilir. Daha önce herhangi bir bağı olmadan başkasının eşini, kocasını, sevgilisini veya nişanlısını kendine bağlamak için bu işlem tercih edilirse karşınızdaki insanda kötü sonuçlar doğuracağı gibi bu sonuçlar direk olarak size de yansıyacaktır.

Bu nedenle büyü tercihlerini yapmadan önce dikkatli bir şekilde düşünmek ve gerçekten o insanla ömür boyu yaşayıp yaşamayacağınızı anlamanız gerekecektir. Bilinçsiz bir şekilde tercih edilen büyülerde hazin sonlarda yaşana bilir. Ve bu konuda hocamız sizin iyi veya kötü niyetle bu büyüyü tercih sebebinizi anlayacaktır.

 Rahmani Şekilde En Etkili 24 Saate Bağlama Büyüsü

 

Rahmani olarak yapılan işlemler büyülerin etkilerinden ve güçlerinden çok daha üstündür. Bu birçok kişi bilmemektedir ve genel olarak büyülere yönelmektedir. Bunun nedeni ise medyumların sadece büyüler üzerine odaklanmış olmalarından kaynaklandığı sizlere söylememiz mümkündür.  Rahmani olarak yapılan bağlama duası ile kişilerin bir birine olan bağları güçlenir ve aralarında eksiklen sevgi ve aşkında artmasına vesile olur.  Bağlama Duası Havas ilimleri ve vefk ilimi ile gerçekleşir. Bu ikilimin bir araya gelmesi ile yapılan bağlama duası günah değildir.

Havas ilimleri ve vefk işlemleri ile sadece bağlama duası değil aşk duası, sevgi duası, muhabbetin arması ve kazancınızın artması adına da birçok işlem gerçekleştirile bilir. Yasin hoca bu konuda çalışmalarını genel olarak rahmani olarak yapma yönünde ilerleyen nadide insanlardan bir tanesidir. Bunun nedeni ise kişilerin büyüler ile günaha girmesini istememesidir.

Sevgili kardeşlerimiz ve ablalarımız duaların sırları ve güçleri karşında hiçbir büyü dayanamaz her yapılan büyü dua ile bozulur dua ile yapılan bir bağlılık ise asla yıkılmaz.  Sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

ilginizi çekebilir: Aşk Duası Okunuşu

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. amine usu dedi ki:

    selamlarr …
    benim kocam evinde gül gibi karısı dururken pavyonda bir kadına tutulmuştu peşinden gidiyordu. Ben yasin beyin yazılarını internette gördüm sonra bu siteyi buldum herkes gayet memnun bende aradım soğutma ve bağlama büyülerinden bahsetti yani nasıl ne oldu bilmiyorum 7 gün sonra kadını bıraktı evine bağlandı şimdi pavyon karısına ulaşmaya çalışıyorum yok sırra kadem bastı öyle uzaklaşmış eşimden çok şükür. yasin bey hcanın işlemlerine güvene bilirsiniz . sonuçları geyet mükemmel..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir