Evlilik Büyüleri

Etkili Evlilik Büyüsü

Etkili Evlilik Büyüsü

Büyüler, enerji yoğunluğu oluşturularak dua ve isteklerin bir an önce sonuçlanması için yapılan işlemlerdir. Etkili evlilik büyüsü de birbirini seven insanların yuva kurma yoluna giden yollarının hızlanması için yapılır. Yolun sonu evliliğe çıkan bu yolda evlerinin bereketli ve huzurlu evliliklerinin göz alıcı olması amaçlanır. Büyünün içeriğinde evliliğin enerjisinin yükselmesi ve dış etmenlerden etkilenmemesini temellendirir.

Etkili evlilik büyüsünü yapan tarafların büyünün gücüne inanmaları gerekmektedir. İnancın istekle harmanlanması sonucunda büyünün etkisi daha fazla gözlemlenmektedir. Etkili evlilik büyüsü fikri olan kişiler bu büyünün gerekliliklerini yerine getirmelidir. Etkili evlilik büyüsü için çok fazla yapılacak aşama olmasa da olan aşamaların ciddiye alınması gerekmektedir. Evlilik sorumluluğunu göze alan bireylerin başvurduğu etkili evlilik büyüsünü inceleyelim.

Etkili Evlilik Büyüsü
Etkili Evlilik Büyüsü

Tesirli Evlilik Büyüsü

Tesirli evlilik büyüsünün tesiri evlenmeden önce ve evlendikten sonra gözlemlenebilir. Hangi niyet ile bu büyüye başvurmak istediğiniz çok önemlidir. Bekar adaylar için yapacağı evliliğin tesirinin yüksek olmasını ve sorunsuz bir evlilik için niyet edilebilir. Bu büyü ile birlikte evlenmeyi düşündüğünüz erkeği evliliğe ikna etmeniz kolaylaşacaktır.

Evlilik yolunda büyüye başvurmak, evlilik düşünmeyen tarafı kolay ikna etmek için gereklidir. İşlerin ciddiye binmesi ve hızlı olması evliliğin hayırlı olmasını sağlar. Dinimizde de evlilik müessesinin çok bekletilmemesi öğütlenmektedir. Tesirli evlilik büyüsü ile daha etkili dua ve bağlamlarla sonuç almanız garantilenmektedir. Evlilik büyüsü evlenme teklifini beraberinde getirdiği gibi evliliğinizin kesin kararlar ile mühürlenmesini sağlar.

Güçlü Evlilik Büyüsü, Etkili Evlilik Büyüsü

Güçlü evlilik büyüsü ile evliliğiniz dış yorum ve gözlerden korunmaktadır. İki tarafında çok iyi anlaştığı evliliklere göz değmesi çok fazla meydana gelmektedir. Sevgililiği güzel geçen çiftlerin nazara gelme olasılığı daha fazladır. Güçlü evlilik büyüsü ile adaylar birbirlerine daha sıkı bağlanır ve etkilenmeleri zorlaşır. Güçlü evlilik büyüsü adaylara zorluklara karşı beraber mücadele etmeyi kolaylaştırır.

Evlilik büyüsü yapılmasında asla kötü bir enerji yoktur. Kişinin sevdiğine kavuşmasını sağlayan bu büyülerde enerji ve dua ile birleştirilen muhabbet ve aşk güçlü bir düğüm olarak düşünülebilir. Güçlü evlilik büyüsü sayesinde ilişkinizi zedelemek adına yapılan büyülere karşı kalkan oluşturulur gibi düşünebiliriz. Sonuçta evlilik çok yönlü bir müessesedir ve darbenin nereden geleceği bilinmez. Partneriniz ile aranıza girecek kötü göz ve dile gelecek kötü sözlerin önceden önlenmesinde hiçbir zarar yoktur. Bağlama Büyüsü başlıklı yazımızı da incelemek yazımızı okumak isterseniz tıklayınız.

Hızlı Tutan Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsünün hızlı tutması isteğe bağlı bir durumdur. Hızla dünya evine girmeyi istemekte kötü bir art niyet bulunmamaktadır. Hızlı tutan evlilik büyülerinin etkileyiciliği ve tesiri yaptıranları şok etmektedir. Hızlı tutan evlilik büyülerinin bu kadar çabuk etkili olmasının sebebi kişinin çok içten istemesidir.

Ameller niyetlere göredir” cümlesinin karşılığı olarak düşünebileceğimiz hızlı tutan evlilik büyüsündeki niyeti kuvvetli kılmak amellerin hızını ve gücünü etkilemektedir. Hızlı tutan evlilik büyüsünün istenildiği belirtilmelidir. Kısıtlı vakitte yapılan işlerin hata payının olması olasılığından dolayı evlilik büyüsünün detaylandırılması gerekmektedir. Hızlı tutan evlilik büyüsü hızlı bir evlenme teklifi ile başlayabilir. Büyüyü yaptıran kişinin hızla gelişecek olaylara karşı hazırlıklı olması gerekmektedir.

Evlilik Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Evlilik büyüsünün zamanı önemli bir konudur. Bu konu hakkında danışan kişinin zaman zarfı belirtmesinde fayda vardır. Büyülerinde belirli süreleri ve ömürleri vardır. Yinelenmesi gereken büyüler olduğu gibi tek seferde tutan büyülerde bulunmaktadır. Bu yüzden belirli bir zaman vermek evlilik büyüsü için pek de doğru değildir.

Bizler evlilik enerjisi ile gerçekleştirdiğimiz bu büyülerin kesin bir tarihini bilemeyiz. Tarih planlamaları kaderi etkilemeye ve şirke girmektedir. Sadece olumlu sonuçlar ve değişiklikler için yapılan büyülerden olan evlilik büyüsünü kötü etkileyecek şeylerin katılması doğru değildir. Evlilik büyüsünün belirli gün ve saatlerde yapıldığında daha etkili olduğu görülmüştür. Fakat bu zamanlamalar büyü yapımı için uygundur, büyünün kaç günde tutacağı kişinin karakterine ve yaşantısına bağlıdır.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenme teklifi için evlilik büyüsü gibi birçok farklı çeşidi olan evlilik büyüsünün her biri için özel yapımı vardır. Genelgeçer bir evlilik büyüsü tarifi vermek doğru olmamaktadır. Bu yüzden istediğinizi net olarak belirleyip, uzman hocalara başvurmak en mantıklısıdır. Bu yola girdiğinizde kararlı olup o şekilde ilerlemek yolunuzu kuvvetlendirerek sizlerin de amacınıza ulaşmanızı hızlandırır.

Güçlü evlilik büyüleri, erkeği evliliğe etme büyüleri, evliliği bereketlendirme ve evlilikte huzursuzluk giderme gibi birçok büyü çeşidi mevcuttur. Yanlış dua ve büyü eşleşmelerine mahal vermemek için teyit alınarak yapılan evlilik büyüleri daha etkili olmaktadır. Dua ve ritüellerin düzgün bir şekilde işlemesi için kaliteli hoca ve medyumlardan faydalanılmalıdır. İlim tecrübesi ve kutsallığı ile bağlanan büyüler verilen emeklerin karşılığını almanızı sağlar.

Evlilik Büyüsü Yaptıranların Yorumları, Etkili Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü yaptıranların yorumları büyük oranda olumludur. Bu büyüyü yaptıranların amacı olumsuz bir olay değildir. “Dünya evine girmek isteyene herkes yardım eder.” sözünü siz de duymuşsunuzdur. Bu sözün iyi niyeti gibi evlilik büyüsü yaptıranlarında zararlı bir yönü bulunmamaktadır. Sevdiği kişi ya da hayırlı eş olacağını düşündüğü kişiye kavuşma amacıyla yapılan bu büyülerde hiçbir kişinin kötülüğü gözetilmemektedir. Bir de sevdiğimle evlenme büyüsü diye yeni video paylaştık buyurun inceleyiniz.

Evlilik büyüsü yaptıranların yorumları olumlu olduğu için bu büyüyü yaptıranların sayısı artmıştır. Büyü yaptıranların yorumları kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu yüzden yapılan olumlu yorumlardan feyz almak mantıklıdır, fakat yine de enine boyuna düşünülmesi gereken bir büyüdür.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 Yorum

 1. Zeliha dedi ki:

  MERHABA BEN NİŞANLIYIM 3. SENEMİZ 4DE GİRİCEZ ERKEK ARKADAŞIMI EVLİLİKTEN KORKUTAN NEDİR BİLMİYORUM ANNESİ OLSUN BABASI OLSUN ÇOK UGRAŞTILAR EVLEN YAŞIN GEÇİYOR HEMDE BU KADAR NİŞANLI KALMAK NORMAL DEGİL 4 SENE KİMSE NİŞANLI KALMAZ BİZİMKİLERDE AYNI KİMSE FARKLI BİRŞEY SÖYLEMİYOR DUBENİM OKULUM BİTTİ ÇALIŞIYORUM . İŞE GİRDİĞİM YERDE BİR ABLA İLE TANIŞTIM . BANA BU İŞ BÖYLE GİDERSE BİTER DEDİ Bİ TEDİRGİN OLDUM ÇOK SEVİYORUM EVLENMEYİ BEKLİYORUM . BANA YASİN HOCADAN BAHSETTİ NUMARSINI VERDİ KUZENİM DE SANA BENZER BİR DURUMDAYDI EVLİLİĞE İKNA ETME DUALARI VAR BU ADAM İŞİNİ ÇOK İYİ BİLİP YAPIYOR DEDİ EVE DÖNERKEN MESAJ ATTIM HOCAYA UZUNCA MESAJ OLARAK HERŞEYİ ANLATTIM İŞLEMLERİ SÖYLEDİ KABUL ETTİM . BEKLEMEYE GEÇTİM NORMAL HAYATIMA DEVAM EDİYORUM . HER AŞKAM FİX BULUŞUP BİRŞEYLER YAPIYORUZ ARKADAŞLARLA . RAHATSIZ OLDUĞUM BİR DÖNEME GELDİ BENİ KIZ ARKADAŞLARIM ZORLA DIŞARI ÇIKARDI İLAÇLARDAN MİĞDEM BULANIYOR KİMSENİN UMRUNDA OLMADI KUMSALDAYIZ ÇOK GÜZEL BİR ORGANİZASYON YAPILMIŞ İÇİMDEN NE KADAR ŞANŞLI KİMSE DİYE DÜŞÜNÜRKEN ARKADAŞLARIM BENİ KIRMIZI HALININ BAŞINA HIZLICA GETİRİP BIRAKTILAR BEN NE OLDUĞUNU ANLAMADIM BEKLEMİYORDUM EVLİLİK TEKLİFİ ERKEK ARKADAŞIM DİZ ÇÖKMÜŞ HALDE GÖRENE KADAR TABİ . HEYCAN MUTLULUK SEVİNÇ HEPSİ KARIŞTI BENDE OTURDUM AĞLADIM EĞER Kİ ABLAYI DİNLEMEYİP YASİN HOCAYLA KONUŞMASAYDIM BEN DAHA ÇOK BEKLERDİM :))

 2. hakan polat dedi ki:

  selam benim kız arkadaşımla sorunlarım vardı . annemle tanıştırdım bi zaman iyi anlaştılar daha sonra snnemin kaynanalık damarları tuttu kıza laf sokmalar iş buyurmalar başladı gelirken şunu al evin böyle olsun bunun üzerine kız arkadşım beni terk etti annenle evlenmicem diye haklı çok haklı hatta . evliliğe asla ikna edemiyorum bunlardan sonra hocama mesaj attığım güzel geçti kız arkadaşımla annenden uzak olursak varım dedi bende annemle eşim arasında kalmak istemediğim için tayinimi aldım . hocam sayesinde evliliğe ikna oldu

 3. dilan dedi ki:

  kısa bir zaman önce hocam ile evlilik büyüsü işlemine başlamıştık. 5 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşım evliliğe yanaşmıyordu çünkü hocamla kuzenim görüşüyordu bende denedim evlilik büyüsü yaptırdım aldığım sonuçlar gerçekten kısa sürede oldu ..
  ailesiyle tanıştırmak istediğinden bahsetti hocama söyledim Hayırlı olsun dedi. Bende kendisine buradan teşekkür etmek istedim. İyi ki sizinle çalışmışım..

 4. Gulnaz dedi ki:

  Benm 11 senelik iliskimi resmiyete dökmem gerektiğini dusunerk beyfendi ile görüş sağladim benin 11 sene ikna edemediğim adamı 2 ayda ikna etti kndisi böyle bi etki kesinlikle beklemiyordum

 5. Nesrinhad dedi ki:

  Benim yakın ark bu enerjiyi sevgilisi sadece evliliğe sıcak baksın diye yaptirdi memnunda kaldi bunun yanında ailevi sorunlri çözüldü işini bilen insanla çalışmak gerçekten çok gerekli hoca da çok etkili sagolsun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir