Muhabbet Duası

Etkili Muhabbet Duası

Etkili Muhabbet Duası

Etkili Muhabbet Duası
Etkili Muhabbet Duası

Etkili muhabbet duası, sevgililerin, nişanlıların veya evlilerin arasındaki tartışmaları yok etmek ve onlar arasındaki sevgi bağını artırmak amacıyla yapılmaktadır. Dua işlemi sonrasında kişiler arasındaki sevgi muhabbeti gelişerek aradaki ilişki güçlenmektedir. Muhabbet duası sonrasında kişiler arasındaki kırgınlıklar, kavgalar, küslükler, son bulur dua edilen kişinin arkadaşlık, dostluk bağları gelişirken sosyal hayattaki ilişkileri iletişimi de son derece güçlenmektedir ve kişi sevilen saygı duyulan bir kişi olur.

Onun haricinde kişinin ilişkileri iletişimi son derece güçlendiği görülürken insan ilişkilerinde aradaki bağ kuvvetlenir ve mutlu huzurlu bir yaşam sürme fırsatı elde eder. Muhabbet duası yaptırmak isteyen kişiler duayı kendileri biliyor ise yapabilirler, bilmedikleri durumda ise alanında uzman bir hoca veya medyuma giderek ondan bilgi alabilirler.

Muhabbet Duası Yapılışı

Muhabbet duası yapılışı, muhabbet için yapılan dualarda öncelikle kişi dua etmeye bilmiyorsa ya da bu konuda edeceği duayı bilmiyor ise alanında uzman bir kişiden destek alması daha mantıklı olur. Bunun yapılması için alanında uzman kişilerden teknik destek alındıktan sonra bu kişilerin belirtmiş olduğu dualar sırayla ve samimi bir niyetle Allah’a yönlendirilerek edilmelidir.  Yapılan dua sonrasında duayı eğer kendiniz yaptırdıysanız veya kendinizden bir başkasına yaptırdıysanız üzerinizde veya karşı kişinin üzerinde büyük farklılıklar gözlemlersiniz.

Etkili muhabbet duası oldukça zor olan dualar arasındadır. Ancak bu duanın kabul görmesi sonrasında kişilerin arasındaki bağ hiç kopmayacak şekilde güçlenir. Duanın etki etme süresi ise edilen dua ve kişinin içinde bulunduğu niyeti ne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bu duanın etkisiyle muhabbetinizin iyi olduğu insanlarla bir ömür boyu mutlu geçirme fırsatını elde edebilirsiniz. Özellikle bu duanın edilmesinde Kur’an-ı Kerim’de geçen ayetlerinde etkisi çok yüksektir.

Duayı iyi bir niyetle yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Bu duaların yapılmasındaki en önemli sebep evli çiftlerin arasındaki sorunların giderilmesi ve ortadan kaldırılmasıdır. Yeni bir ilişki içerisinde olan kişilerin karşıdaki kişiyle olan sevgi, saygı bağının daha güçlü ve daha kalıcı hale gelmesidir.

Muhabbet Duası Kaç Günde Etki Eder?

Muhabbet duası kaç günde etki eder? Sorusunun cevabı bu duayı yapanlar veya yapacak olanlar tarafından merak edilmektedir. Duanın etkisi edilen duada ki özel söylenen sözlere göre farklılık göstermektedir. Öncelikle kişiler duanın kaç günde kabul olacağını beklemek yerine Salih bir niyet ile sürekli olarak Allah’tan istemesi gerekmektedir. Etkili muhabbet duası, eden kişi eşi ile aralarındaki muhabbet bağı git gide geliştirir ve daha mutlu, daha huzurlu, hayat yaşarlar. Ayrıca bu duanın tutma zamanını dua için gerekli bilgiye sahip olmayan kişiler alanında uzman kişilere başvurabilir.

Muhabbet Duası Okunuşu

Muhabbet duası okunuşu için alanında uzman kişilerden destek alınabilir. Bu duanın yapılması için alanında uzman kişilerden destek alındıktan sonra size yönlendirilmiş olan dualar, ayetler sıra ile okunmalıdır. Duanın edilmesindeki en büyük amaç kişinin karşıda ki kişi ile muhabbet ve sevgi bağının gelişmesidir. Ayrıca bu duayı size aşık olmasını istediğiniz insana da yapabilirsiniz.  O insanla  aranızdaki muhabbet bağı güçlü bir hale gelir. Etkili muhabbet duası, alanında uzman bir kişiye yaptırılması sonucunda kişiler istedikleri sonuçlara elde ederken karşı taraftaki kişinin de size karşı olan davranışları değişiklik gösterecektir. Sürekli sizinle iletişim kurmak isteyecek, sizinle sohbet etmek isteyecek, muhabbet bağı giderek artarken bu kişiyle sonsuza kadar mutlu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Etkili Muhabbet Duası Nasıl Okunur?

Etkili muhabbet duası nasıl okunur? Etkili muhabbet duası, öncelikle dua etmesini bilmeyen kişilerin alanında uzman bir kişiden destek alması tavsiye edilmektedir. Bu konuda bilgili kişiler çeşitli ilimlerden yararlanarak sizlere Kur’an’dan ayetler, duaların okunması, sıraları hakkında daha detaylı bilgi verecektir. Bu sayede Etkili muhabbet duası ettiğiniz kişi ile aramızdaki sevgi bağı gelişecektir.

Etkili Muhabbet Duası Yapan Hocalar

Etkili muhabbet duası yapan hocalar muhabbet duası yapan hocalar öncelikle alanında uzman , kendini geliştirmiş veya eğitim almış kişilerdir. Bu kişiler size Kur’an’daki ayetleri, okunuş sıralamasını, duaları ne zaman ve nerede okuyacaksın hakkında detaylı bilgi vererek ve sizi yönlendirecektir. Unutmayın Etkili muhabbet duası edilişinde kişilerin niyetleri en önemli unsurdur.

Sevgi Duası Ne İşe Yarar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. nursefa dedi ki:

    Selam benim kuzenim 2 yıllık evli henüz bebekleri yok kayınvalidesi gelip gidip neden torunum yok hala bir bebek sesi duyamayacak mıyız biz söylentilere başlamış her kuzenime gittiginde oglum torun istiyorum soyumuz yürüsün etsin hemen bir çocuk yapın artık 2 yıl oldu geldi gitti bende kalıyordum onlarda kaç senedir evliler bir torun sevemiyoruz bizim yanımızda bile böyleydi saglık sorunları yoktu ikisininde çocuklarıda olmuyordu .3 seneye girince kadın oğlunu yanına çagırıyor oğlum iknciyi evlen bizim soyumuz yürüsün babanda böyle istiyor şirketlerin başına çocuklu olanlar gece bilirmiş diye bir madde varmış amca oğulları arasında diğer amcasını oğluna kalırsa şirket 2 aya batardı çünkü yönetim bilmiyordu sadece baba parasıyka gezen bir çocuk herkes kuzenimin çocugu olmasını bekliyor olmuyor 2 kadın ortaya atılınca kocası ortalığı yıktı grçti kuzenimi çok seviyor karımdan vazgeçmem diye 5 ay felan çok uğraşıldı 2 kadın için eniştem artık baskılara adayanamayıp kabul etme derecesine geldi kuzenim bunu görünce yasin hocaya muhabbet duası yaptırdı .annesi ayrılsınlar diye vede 2 kadın için çok uğraştı yapamadı baktı ki oğlu eşine daha çok düşüyor oğlunu kaybetmekten korktu yapılan duadan sonra eniştem 2 kez düşüyorsa kuzenime 5 kez düşmüş oldu asla ayrılmıyor şirkette iş sagladı karımı görmeden yapamıyorum diye hergün işe bereber gidip geliyolar adam karımda karım başka bişey yok 4 ay felan geçmişti sonra kuzenimin hamile oldugunu öğrendik daha güzel oldu herşey yasin hocanın payı o kadar çok ki eniştem eşine bu kadar düşmese böyle olmazdı cocuk için bir aile yıkalacaktı Allah razı olsun

  2. ali ihsan dedi ki:

    yasin hocam sonunda size ulaşabildim çok aradım ama bulamadım sizi farklı kaydetmişim işlme olumlu sonuçlandı şükür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir