Soğutma Duası

Etkili Soğutma Duası

Etkili Soğutma Duası

Etkili Soğutma Duası, öncelikle soğutma duası dediğimiz zaman kişilerin aklına zorluk yaşadıkları ilişkilerin bitirilmesi için edilecek dualar gelmektedir. Bu duaların edilmesinde en önemli sebep insanlar karşısındaki kişi ile ilişkilerinde zorluk yaşamasıdır. Bu duaların sonucunda insanlar ailelerinden arkadaşlarından sevdiklerinden rahat bir şekilde uzaklaşabilir ve kişinin üzerinde soğutma duası bulunuyor ise bu çok rahat bir şekilde anlaşılmaktadır.

Duanın  etkisi yaşanmaya başladığı süreçte kişi evde ise eşine karşı soğukluk duygusu yaşar ve boşanma isteği oluşur. Bu duaların zararlı yanları da bulunmaktadır. Bir kişi evli ve çocuklu ise çocuğundan bile  rahat bir şekilde vazgeçerek bu duanın etkisi altına girebilir.

Soğutmak İçin Yapılan Dua, Etkili Soğutma Duası

Soğutmak için yapılan dua, soğutmak için yapılan dualarda çeşitler bulunmaktadır. Kişiler ihtiyaç duyduğu dua çeşitlerinden bir tanesini tutması için yapılır. Birbirini seven iki insanın istemeden ya da zorla başka bir kişiye verilmesi durumunda karşı taraftan vazgeçmesi için bu dua yapılabilmektedir. bu duanın  etkisiyle kişiler kendilerine tutunacak yeni bir yer arayıp yanlış karar verme ihtimalinde artırmaktadır.

Gerçekten bir aşk duygusu yaşanmadan geliştirilen bu ilişkilerde seven kişi incinebilir, Etkili soğutma duası yapmadan önce eğer bu duayı sevdiğiniz ya da kocanız için yapıyorsanız kendinizi öncelikle o kişiyi tekrar istiyor musun? Sorusunu sormanız ve buna verdiğiniz cevaba göre bu işlemi yaptırmanız sizler için faydalı olacaktır. Bunun cevabı tekrar istiyorum ise eşinize, nişanlınıza, sevdiğiniz kişiye soğutma duası yaparak karşıdaki kişiden vazgeçebilirsiniz.

Tesirli Soğutma Duası, Etkili Soğutma Duası

Tesirli soğutma duası öncelikle bu duaların farklı türleri bulunmaktadır. Kişiler  kendinden, eşinden, cinsellikten, bir başkasından, dış görünüşünden, yemek yeme isteğinden, ailesinden, kumardan, alışverişten soğutma gibi çeşitli soğutma duaları bulunmaktadır. Bu duygulardan hangisini ortadan kaldırmak istiyorsanız onun için Etkili soğutma duası yapmanız faydalı olacaktır. Ayrıca her soğutma duasının farklı bir yapılış yöntemi de bulunmaktadır. Onlar için farklı ayetler kullanılıyorken tesirli soğutma duasıyla istediğiniz kişiye istediğiniz durumdan soğutabilir ve hayatınızı sağlıklı bir şekilde devam etme imkanı yakalayabilirsiniz. Bu dua çeşitlerinden bir tanesi sizin üzerinizde uygulandı ise kendinizi eskiden olmadığımız gibi hisseder ve sevdiğiniz insanlardan uzaklaştığınızı fark edersiniz.

Güçlü Soğutma Duası

Güçlü soğutma duası, karı kocayı birbirinden ayırmak için yapılan dualar içerisinde yer alıyor. Etkili soğutma duası,  etkisini gösterdiği zaman çiftler arasında sorunlar yaşanmaya başlanır ve kişinin arkadaşları ile olan bağı bu dua yapıldı ise arkadaşlık bağı kopmaya başlar. Sürekli yaşanan sorunlar sonrasında ilişkiler biterken dua etmiş olan kişi emellerine kavuşmuş olur. Bu duaların farklı tarzları ve türleri bulunmaktadır. Soğutma duası hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz alanında uzman medyum ya da hocayı ziyaret ederek onlardan destek almanız ve dua ile nasıl edeceğinizi öğrenmeniz sizin için faydalı olabilir.

Anında Etki Eden Soğutma Duası

Anında etki eden soğutma duası, duanın yapılma nedenleri ve farklı farklı çeşitleri bulunmaktadır. Karşınızdaki kişi sizden vazgeçmiş veya başkası ile evlendiriliyor ise ona soğutma duası yapılabilir. Öncelikle evli çiftlerin birbirinden ayırmak için sevgilileri birbirinden ayırmak için arkadaşlık ve dostluk bağlarını bitirmek için bu dua edilmektedir.

Ayrıca kişinin ailesi ile arasının bozulması için de bu dua edilir. Soğutma duası genel olarak eşleri birbirinden ayırmak için kullanılmaktadır. Bu dualar yapılırken hızla tutan soğutma duasının yapılması kişinin karşıdaki kişiden bir an evvel soğumasını, unutmasını ve aradaki sevgi bağının bitmesini sağlar.

Hızlı Etki Eden Soğutma Duaları

Hızla etki eden soğutma duaları, uygulamak için öncelikle yapmanız gereken işlemler bulunmaktadır ve bu işlemler çok basittir. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilsiniz öncelikle alanında uzman bir hocadan veya medyumdan destek almanız tavsiye edilmektedir. Dua edilirken öncelikle salih niyetli olunmalı yalnız olunmalı ve Allah’a yönelerek dua edilmelidir.

Etkili soğutma duası genellikle iki insanı birbirinden ayırmak ve uzaklaştırmak için yapılan dualardır. Kişi dua ederken tamamen duayı odaklandıktan sonra tutmak istediği kişileri düşünerek yürekten bu duayı etmesi gerekmektedir. Bu duanın farklı çeşitleri ve yöntemleri de bulunmaktadır. Duanın kabul olması durumunda kişinin birlikte olduğu kişi ile arası bozulur arada bir kırgınlık yaşanırken birbirlerinden ayrılma ihtimalleri de bulunmaktadır.

Sevgilime Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

7 Yorum

 1. Nalan dedi ki:

  meraba. benim 3 sene önce bir birlikteliğm vardı beni aldattığı için ayrıldım 2 ay önce tekrar çıktı karşıma yeniden deneyelim yalvardı ama köpek oldu diyolarya aynen öyle oldu benim sevgilim var dedikçe daha çok yapıştı .kötü şeylerin önüne geçmek için falcı babayla irtibata geçtim kaıpımda yatan o adam şimdi öününden geçmemek için yol değiştiriyor . bi beladan falcı baba sayesinde kurtuldum.

 2. Yasemincengiz dedi ki:

  Mrb sogutma duasini anneme yaptirdik bi komsumuz vardi annem askintilik yapiyordu babam duysa adami canli canli gomerdi sesiz sakin yasin hoca sayesinde hallettik wvimizi degistirdik baska bi yere tasindik cok sukur karisanimiz yok

 3. Omer atmaca dedi ki:

  Babamn halasinin… kizi var bize geliyorlar surkli…. bana asik olms benim…… haberim yok birgun yazliklarina cagirdi……. arkadaslarla cikacaz snde gel diye bna gittim eglendik….. feln kiz bana goz koymstu resmn ordan nasil…….. ciktim anneme anlttim hatirlamiyrm dahi annemde komsudan yasin hocayi biliydo……. gorustum kendiseyle biraz uzun surdu ama tuttu……. gerckten simdi o evli cocugu var…. bende baskasiyla birlikteyim……..

 4. Azizeyaman dedi ki:

  Mahlle bakklindaki adam bna takmisti kafayi surekli onume cikip duruyordu beni takip felan ediyodu bizimkilere hissetirsem ortalik kan golu olur du bende arastirma yaparken buraya denk geldim hoca hakkinda olumsz bi yorum yok bende iletisime gectim suan rahatim yani Allah razi olsun

 5. ışıklı göl dedi ki:

  etkili medyum hoca arıyordum tabi kötü tecrübelerim de çok oldu soğutma için yuvamıza eşimi bağlamak dışarı ayağı çok fazlaydı bunu bitirmek üçün başvrmadığım yer kalmamıştı derken teyzemin kızı yani guzenim yasin hocayı nişanlısıyla arasını düzeltme duası yaptırmış bana önerdi Allah bin kere razı olsun düsürt insan kesinlike tavsiyemdir

 6. seçilay b. dedi ki:

  beni çok rahatsız eden bir herif var yakamdan düşsün kurtulsun isdiyom artık nasıl uzakştırma soğutum kendimden bunu

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir