Soğutma Duası

Evden Soğutma Büyüsü Nedir Kimler için Yapılır?

Evden Soğutma Büyüsü Nedir Kimler için Yapılır?

Evden Soğutma Büyüsü Nedir Kimler için Yapılır?; İster kadın olsun ister erkek, pek çok kişinin hayatında belirli ritüeller olarak yer edinmiş olan büyü, belli ilimlerin izinden gidilerek yapılmaktadır. Büyünün geçmişi, çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. Çok fazla çeşidi bulunan büyüler arasında bağlama büyüleri, aşk büyüleri ve soğutma büyüleri en fazla başvurulan büyüler arasındadır. Büyülerin elbette iyi niyetli olarak yapılanları olduğu kadar kötü niyetli olarak yapılanları da bulunmaktadır. Pek çok kişinin büyü çeşitleriyle ilgili olarak en çok merak ettikleri büyü, evden soğutma büyüsüdür.  Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır? sorusuyla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu büyünün öncelikle, kötü niyetle yapılan bir kara büyü olduğu unutulmamalıdır.

Evden Soğutma Büyüsü
Evden Soğutma Büyüsü

Evden soğutma büyüsü, bir kara büyüdür çünkü büyü yapılan kişinin duygularına müdahale edilmektedir. Evden soğutma büyüsü, çoğunlukla evli bir kişiye yapılan bir büyü çeşididir.  Nişanlı ve sevgili olan çiftlere de yapılabilmektedir. Evden soğutma büyüsünün amacı, evli iki kişi arasındaki ilişkiyi bozmak ve büyü yapılan eşin evden uzaklaşmasını ve hatta evi terk etmesini sağlamaktır.

Bu büyüye başvuranlar genellikle, evli kişileri sevenler ve evli kişilerle ilişki yaşayanlar yaptırmaktadır. Evden soğutma büyüsü, evli bir çift ile veya çiftlerden bir tanesi ile husumet içinde bulunan bir kişi tarafından da evliliğin dağılması için düşmanlık içeren bir amaçla da yaptırılabilmektedir. Kişiler arasındaki muhabbet bağını bozan bu büyü ile evli kişiyi seven, büyü yapılan kişinin eşini terk edip kendisine bağlanmasını sağlamaktadır.

Niyete göre kara büyü olarak nitelendirilen bu büyünün, etkili ve çok tehlikeli bir büyü olduğu bilinmektedir. Bazen bu büyünün, çok iyi anlaşan iki arkadaşın arasını bozmak için de yapıldığı görülmektedir. Elbette, tüm bu amaçlar içinde büyü daha çok evlilikleri bozmak için yapılmaktadır.  Tıpkı diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi evden soğutama büyüsünün de ilim irfan sahibi ve işinde uzaman bir medyum hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Böyle bir büyü yaptırılacağı zaman çok iyi düşünmek gerekir.

Evden Yapılan Soğutma Büyüsü Tutma Süresi

Evden soğutma büyüsünün tutması, medyum hocanın yöntemine ve istediği belli malzemelerin teminine bağlıdır. Evden soğutma büyüsünde başvurulan yöntemlerden bir tanesinde temiz bir A4 kâğıt, kırmızı kurşun kalem, kırmızı ip ve tahta parçası ya da çubuk malzemeleri kullanılmaktadır. Bu yöntemde, büyüye iyice odaklanması açısından tamamen sakin ve sessiz bir ortam sağlanmalıdır.

A4 kâğıdına büyü yapılacak kişinin adı kırmızı kurşun kalemle yazılır. Yazılan isimlerin sesli bir şekilde zikredilmesi önemlidir. İsim yazıldıktan ve zikredildikten sonra 10 defa hatim duası okunur. Dua 10 kez okunduktan sonra kâğıt iyice katlanır ve derin bir çukura gömülür. Kâğıt 3 gün çukurda kaldıktan sonra çıkartılır ve yakılır. Yakılan kâğıdın külleri, daha sonra aynı çukura gömülür.

 Evden Soğutma Büyüsünün Etkisi Nasıl Anlaşılır?

Evden soğutma büyüsüyle ilgili olarak en çok sorulan sorulardan bir tanesi de, evden soğutma büyüsünün etkisi nasıl anlaşılır? sorusudur. Evden soğutma büyüsüne maruz kalan her kişi, farklı etkiler gösterebilir. Genel olarak evden soğutma büyüsünün etkileri şunlardır:

  • Büyü yapılanın eşine karşı tahammülsüzleşmesi
  • Büyü yapılan eşin diğerinden uzaklaşması
  • Ortada neden yokken büyü yapan eşin tartışma ve kavga çıkarması
  • Büyü yapılan kişinin eşiyle daha önce çok iyi anlaştığı halde anlaşmamaya başlaması
  • Büyü yapılan eşin, diğer eşle birlikte zaman geçirmemeye başlaması
  • Büyü yapılan kişinin eşini beğenmemeye ne başka kimselere ilgi duymaya başlaması

 

Yukarıdaki belirtileri kendisinde veya çevresindeki birinde gören, mutlaka bir medyum hocanın yardımına başvurmalıdır. Uzman medyum hocanın desteğiyle evden soğutma büyüsü bozulmalıdır. Bozulmayan büyülerde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bununla birlikte, büyü bozmada geç kalınması,  bu uygulamayı daha zor hale getirmektedir.

Evden Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evden soğutma büyüsü, yaptırmak için olduğu gibi bozmak için de uzman bir medyum hocadan yardım alınması gereken bir büyüdür. Bu büyünün çeşitli yöntemlerle hem yapılması hem de bozulması, çok dikkat gerektirmektedir. Evden soğutma büyüsünü bozmaritüelinde de yapılışındaki gibi uygulama adımları çok iyi izlenmelidir.

Yine A4 kâğıtla yapılan evden uzaklaştırma büyüsü yönteminden örnek verilecek olursa bu yöntemle yapılan büyünün bozulması için kırmızı ve siyah renkli kurşun kalemler gereklidir. Kurşun kalemler dışında, 4 adet A4 kâğıt ve zımba tedarik edilmelidir. Kırmızı renkli kalem ile 4 adet A4 kâğıda ‘büyü’ ve siyah kalemle de ‘bozulsun’ yazılır.

Bu şekilde doldurulan A4 kâğıtlar, ortadan ikiye bölünüp zımba ile yeniden birleştirilir. Bu kâğıtlar toprağa gömülür ve gömülürken Hasbunallah duası 20 kez okunur. Bu işlem, 3 günde bir 9 kere tekrarlanır.

Evden Soğutma Büyüsünden Korunmak için Ne Yapmalı?

Evden soğutma büyüsünden nasıl korunmak gerektiği de bilinmelidir. Bu büyüden korunmak için uygulanması gereken ritüeller ve yöntemler oldukça basittir. Bu ritüellerden bir tanesi,  bir bardak suyla yapılan ritüeldir. Bir bardak suya üflenerek Yasin Suresi okunur. Bu işlemin Cuma günü yapılması daha hayırlıdır. Daha sonra suyun, su üç hamlede içilmesi ve ardından 5 kez ‘Büyü benden uzak olsun. Büyü bana değmesin’ denmesi gerekir. Nas, Felak, Nisa ve Fatiha surelerinin de 5 kez okunması çok faydalıdır.

Okumalısınız: Bal Mumu Büyüsü Nedir?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir