Evlilik Büyüleri

Evlilik Muskası Nedir?

Evlilik Muskası Nedir?

Evlilik Muskası Nedir?; Birbirini çok seven ve evlenmek isteyen çiftlerin evlenmesi dinen kutsi sayılmakta ancak bazı durumlardan dolayı evlenmeye engel teşkil edecek sorunlar baş gösterebilmektedir. Bu sorunları ortadan kaldırıp, sevdiğiniz insanla evliliğe doğru adım atmak istediğinizde evlilik muskası yaptırabilirsiniz. Sevdiğinizi bir türlü evliliğe ikna edemiyor ve bunun için nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, medyum hocalardan manevi destek almanız tavsiye edilmektedir.

Evlilik Muskası Nedir
Evlilik Muskası Nedir

Evlilik muskasındaki amaç, sevdiğiniz insanın aklındaki soru işaretlerinin giderilmesidir. Muska uygulandıktan sonra sevdiğiniz insan, evliliğe büyük ölçüde razı olmaktadır. Pozitif enerjiyle ve iyi niyetle yapılan çalışma, klasik muskalardan daha farklıdır denilebilir. Özel bir işlem olması hasebiyle, işin ehli insanlar tarafından yazılmalıdır.

İnsanları birbirine kavuşturan bu yöntem, kesinlikle kişilerin kendi başına, evde yapacağı bir tekniğe sahip değildir. Bu şekilde yapılan işlemlerin başarıya ulaşması söz konusu olmaz. Bu tip işlemlerin, bireysel olarak yapılması sakıncalıdır. Kişiler evlilik muskası çalışmasını kendi başına yapmaya uğraştığında, sevdikleri insanıkendilerinden daha fazla uzaklaştırabilmektedirler. Muskalar genel olarak kişiye özel hazırlanırken, dinin kurallarını ve yasaklarını bilerek bu yöntemlere başvurmak doğru olmaktadır. Burada amaç kadere etki etmek kesinlikle değildir. Medyum hocaların tavsiyelerine uymak, bu süreci kolaylaştıracaktır.

Evlilik Muskası Yapan Hocalar

Evlenme muskasını yaptırmak için, bu işte kendini geliştirmiş medyum hocalara başvurulmalıdır. Her hoca bu tip muskalar konusunda eksiksiz bilgiye sahip olmayabilmektedir. Evlilik muskaları sayesinde pek çok mutlu yuvanın kurulduğunu ve ilişkilerin ciddiyete doğru ilerlediğini görmek mümkündür.

Evlilik muskası yapan hocalar, ciddi ve samimi yaklaşımla sorunlara eğildikleri müddetçe, bu yöntemlerden % 100 başarı elde edilebilmektedir. Sevgilisiyle evlenme planları kurarken; bütün planların değiştiğini kabullenemeyen, aile faktörü dolayısıyla istediği insanla evlenemeyen kişiler, bu sayede kısa zamanda evlenebilmektedirler.

Evlilik muskası yapımında, mutlaka dualara başvurulduğu bilinmektedir. Temiz bir zihinle yapıldığı sürece; Allah’ın evlilik yolunu açacağından şüphe duymayan, inanç sahibi kişiler, güvenebilecekleri hocalara giderek, evlenme muskası yaptırabilirler.

Evlilik Muskasının Etkileri

Evlilik muskası işleminde, evlendirilecek iki kişinin ismi kağıda yazılır. Kur’an-ı Kerim’den dualar da bu kağıda yazılır ve hayırlısı dilenerek muska yapılır. Yazılan duaların her birinin evliliğe yöneltici etkisi mutlaka vardır. Şeytani varlıklar kullanılmadan, Allah’ın izniyle muska kapatılırken, kişilerin evliliğe daha sıcak bakmasını ve kişinin kalbine evlilik isteği doğurmayı sağlamaktadır.

Evlilik muskasının etkileri, muskalar arasında en merak edilenler olmaktadır. Kişinin yüreğine etki eden bir çalışma olduğundan, kalpteki duygu durumunda değişikliğin olmasında etkilidir. Evlenmeyi düşündüğünüz insanın evlilikle ilgili olumsuz izlenimleri varsa, muska sayesinde olumlu yönde değişebilmektedir.

Evlenmeyi düşünen kişiler muskayı özel bir eşya olarak taşıyacaklarından dolayı, bunu taşımanın işe yarayıp yaramayacağı pek çok insanda merak uyandırabilmektedir. İnancı yüksek kişilerde, muskanın tuttuğu daha fazla görülmektedir. Bununla ilgili herhangi bir inancı olmayan kişilerde muskanın tutması zor olabilmektedir.

Evlenme muskasının yapılma nedenleri, sevdiğiniz insanın evliliğe bakışında olumlu etki yaratmak ve evliliğin o insanın aklına ve hislerine yer etmesini sağlamaktır. Kişinin mekanizmasını kontrol altına alarak, karşınızdakini sizinle evlenmeye ikna etmeniz, muskayla daha kolay hale gelecektir. Muska yapılırken belirli kurallara uygun hareket edilmesi, muskanın tutması açısından önem taşımaktadır. Başka birinin kötülüğünü isteyerek yapıldığında, zararları da görülebilmektedir. Hocanın kullandığı yöntemlere göre, muskanın etki süresi belirlenebilmektedir. Bekar olan, evlenmemiş insanlara yapılarak, evlilik yolunda giden ilişkilerin bitmesinde yaşanabilecek yıkımların önüne bir anlamda geçmektedir. Evlilik muskası yaptırmak isteyen insanlar, bu konuda derin bir hocadan bilgi edinmelidirler. Kur’an-ı Kerim ve Havas ilminde yeterli düzeyde sahip olmayanların muska yazması doğru değildir. Bu gibi ritüeller genellikle sevgi üzerine kurulduğu için, mutlaka karşı tarafın da sizinle alakasının olması gerekmektedir.

Evlilik Muskasının Bozulma Belirtileri

Evlilik büyüsüalalade yapılmış bir uygulama olmadığından, diğerlerinden farklı olarak, sanıldığı gibi kolay bozulmayan tılsımlardandır. Muska yapılırken, kişilere bunun kalıcı olduğu belirtilmektedir. Bunu da diğer tılsımlar gibi havas ilmini bilen hocaların yapması ve büyü bozulurken bazı şartlara uyulması lazımdır.

Evlilik büyüsünün bozulma belirtileri, karşı tarafın düşüncelerindeki değişiklikle gözle görülür olabilmektedir. Diğer bir yandan, daha önce evliliğe soğu bakan ve bu konuda olumlu hisleri zihninde ve kalbinde hisseden kişilerin üzerinde evlilik büyüsü olduğundan şüphelenilebilmektedir. Bununla ilgili güvenebileceğiniz bir medyumun üzerinizde büyü olduğunu fark ettiğini gördüğünüzde, kısa sürede büyünün bozulmasını talep etme imkanınız vardır.

Okumalısın: Düğüm Büyüsü Nedir?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Zeynep salic dedi ki:

    Yeni taşındığınmiz evde kabarik parke vardı basıyorum üzerine ses geliyo ne oldugunu anlamdim .. parkeyi sokmeye karar vrdim , altından 3 tane siyah poşete sarilms muska çıktı napicami bilemdim hocama attim ne dir ne degildir bizle mi ilgisi var yoksa bizden öncekilerle mi , korkuyorum açamıyorum da …. baya sok etkisi oldu bnde yasin hocam saglsun bani yonledirek hem korkum azaldi daha iyiyim eve girdiğim de bi gerginlik vardı o da gtti uzerimdn .. cocuklarimda rahat uyuyo çok şükür sagolun hocam ..

  2. Ferhat dedi ki:

    Benim değerli koymetli hocam hayırlı cumalar arkadaşlar muska büyü zaten Yasin hocam yapmaz ama yaptığı dualar sayesinde vesilesiyle öyle güdelnyerlere geldim ki işimde bereketlendim paramın kıymeti arttı sanki çok minnettarım evimdeki muskaların yerini de tek tek söyledi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir