Geri Getirme Büyüleri

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Söz konusu aşk olduğunda gerçek aşka kavuşmak veya ona ulaşmak adına herkes elinden geldiğince çabalar. Özellikle aşk elde edildikten sonra kaybedildiğinde acısı asla unutulamaz ve tekrardan geri getirmenin yolları aranır. Bu yollardan birisi olarak gideni geri getirme büyüsü kullanılabilir.

Geri getirme büyüsü ile giden, terk eden sevgiliyi, eşi, gerçek aşkı geri döndürmek mümkün. Birçok çeşidi bulunan geri getirme büyülerinde gideni geri getirmek amaçlanır. Her türlü ayrılık durumlarında kullanılan etkisi büyük bir büyüdür. Bu büyü sayesinde sevdiklerinize, gerçek aşkınıza yeniden kavuşabilirsiniz. Geri getirme büyüsünün yapılabildiği alanları şu sekilde sıralayabiliriz:

 • Terk eden sevgilinin pişman olup geri dönmesi için yapılan geri getirme büyüsü,
 • Eşini ve çocuklarını terk eden eşin pişman olup geri dönmesi için yapılan geri getirme büyüsü,
 • Kaybolan özel ve önemli eşyaların kendiliğinden ortaya çıkmasını sağlamak için yapılan geri getirme büyüsü,
 • Evini terk eden çocuğun pişman olup geri dönmesi için yapılan geri getirme büyüsü,
 • Kaybolan veya evden kaçan evcil hayvanların geri dönmesi için yapılan geri getirme büyüsü.

Bu tür konularınız için uzman bir medyum hocaya danışabilir, geri getirme büyüsü sayesinde sevdiklerinize yeniden kavuşabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü
Geri Getirme Büyüsü

Geri döndürme büyüsünü genellikle evlilik aşamasında sorun yaşayarak ayrılık kişiler veya evi terk eden eşler için tercih edilse de aynı zamanda sevgili aşamasındayken sorunlar yaşayıp ayrılan çiftler arasında da sıklıkla tercih edilir. Etkisi çok büyük olduğu için giden kişi eskisinden daha çok bağlı bir şekilde geri dönecek ve sizi eskisinden daha çok sevecektir. Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü sevdiğiniz ama hiçbir şekilde kavuşamadığınız veya birlikteyken bazı sorunlar sonucu ayrılık yaşamış olduğunuz eski sevgiliniz ile yeniden birleşmenizi sağlayacaktır.

Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptıracakken diğer büyülerde olduğu gibi dikkat etmeniz gereken nokta bu büyünün işinde uzman bir hoca tarafından yapılmasıdır. Böylelikle büyünün tutma olasılığı çok yüksek ve etkisi çok büyük olacaktır. Aynı zamanda yine diğer büyülerde olduğu gibi eski sevgiliyi geri döndürme büyüsünde de büyü yapıldıktan sonra uymanız gereken kurallar vardır. Bu kuralları büyüyü yapan medyum hoca sizlere aktaracaktır. Bunlara uymanız sonucunda büyü hızlı bir şekilde etkisini göstermeye başlayacak, bozulma ihtimali çok düşük olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Çeşitleri

Sevdiğini geri getirme büyüsü dediğimizde birçok çeşit sayılabilmektedir. Sizin yapmanız gereken ise gideni geri getirme büyüsü yapan hocalara da danışarak sizin için en makul olan çeşidini seçerek uygulamak. İşte geri getirme büyüsü çeşitlerinden bazıları:

 • 3 günde geri getirme büyüsü
 • Yumurta büyüsü ile geri getirme büyüsü
 • Fotoğrafla geri getirme büyüsü
 • Aşk tılsımı ile geri getirme büyüsü

Sizler de sizin için en uygun geri getirme büyüsünü bulup uygulamak için işinde uzman bir hocaya danışabilirsiniz.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü evlilik aşamasındaki çiftler, evliler veya sevgililer için yapılabilmektedir. Geri getirme büyüsü yaptırmayı isteyen kişiler fazlasıyla aşk acısı çekmekte olduğu için genellikle bu işlemin hızlı ve etkili olmasını isterler. 3 günde geri getirme büyüsü de geri getirme büyülerinin en hızlıları arasından oldukça etkili, sevdiğinizi 3 günde geri döndürecek bir büyüdür. Büyüyü yaptıracak kişi büyüyü yapması için işini iyi yapan bir hocaya danışmalıdır. Ardından hocanın talep ettiği bilgileri doğru bir şekilde vermeli ve sonrasında söylediklerini harfiyen yerine getirmelidir.

Yumurta Büyüsü ile Sevgili Geri Getirme

Gideni geri getirmek için yapılan büyülerden birisi de yumurta büyüsüdür. Yumurta büyüsü sevgiliyi geri getirmeye ve tek taraflı bir ilişkiyi çift taraflıya çevirmeye yarayan oldukça etkili bir büyüdür. Adında da geçtiği gibi bu büyü yumurta kullanılarak yapılan bir büyüdür. Yumurta büyüsü ile sevgili geri getirme için en doğru yöntem bunu yapan bir hocaya danışmaktır. Böylece büyü daha etkili ev bozulma olasılığı daha az olacaktır. Ama kişi dilerse büyünün yapılışını bir medyum hocadan veya büyü kitaplarından bunu öğrendiği takdirde kişinin kendisi ev ortamında da bu büyüyü yapabilir. Doğru yapılması durumunda genellikle etki eden yumurta büyüsünün etkisi çok yüksektir.

Fotoğrafla Sevgiliyi Geri Getirme

En hızlı geri getirme büyülerinden birisi de fotoğrafla sevgiliyi geri getirme büyüsüdür. Diğer büyülere nazaran çok hızlı etki etmesiyle bilinir. Fotoğrafla geri getirme büyüsünün diğer büyülerden bir farkı ise büyü esnasında enerji oluşmasıdır. Büyünün püf noktası bu enerjidir ve bu yüzden oluşan enerjiyi doğru yönetebilmek ve yönlendirebilmek çok önemlidir. Yanlış yönetilmiş bir enerji çok kötü sonuçlar doğurabilir. Bunun oluşmaması için de diğer büyülerde olduğu gibi, fotoğrafla sevgiliyi geri getirme büyüsünü daha önce yapmış işinde uzman bir medyum hocaya danışmak gerekir.

Fotoğrafla sevgiyi geri getirme büyüsünün en büyük avantajı ise iki büyünün bir arada olmasıdır. Bu büyü sayesinde eğer büyü yaptırılan kişi o sırada başka birisiyle birlikteyse ondan ayrılacak, büyü yaptıran kişiden bir başkasını düşünemez hale gelecektir. Karşısındaki kim olursa olsun bütün ilişkileri ona adeta bir eziyet olacaktır. Sadece büyü yaptıran kişiyle mutlu olacaktır.

Geri Döndürme Tılsımı

Terk eden, giden kişiyi geri döndürmek için geri döndürme tılsımı da denebilen aşk tılsımı da kullanılabilir. Tılsımın yapılış şekli ceylan derisi, gül yaprağı, tahta kaşık gibi masumane şekilde gerçekleştiği için sevgiliye kavuşmak için en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Geri döndürme tılsımlarını evde kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi işinin ehli bir hocaya da danışarak hazırlatabilirsiniz. Eğer işinde uzman bir hoca hazırlarsa tılsım daha kısa sürede etkisini gösterecektir.

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Geri getirme büyüsünün birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu büyülerin tutma süreleri de büyüden büyüye, yapılış şekline, yapan kişiye bağlı olarak farklılık gösterir. Genelde geri getirme büyüleri 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. 2 hafta sonunda ise büyü tamamen tutmuş olacak ve etkileri tam olarak hissedilecektir. Eğer büyünün tutma süresinin etkileyen konularda bir yanlışlık yapılmışsa bu süreç en fazla 1 aya kadar uzayabilir.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Geri getirme büyüleri oldukça etkili büyülerdir. Sevdiğinden ayrı olan, ona kavuşmak isteyen ya da terk edip giden sevgiliyi geri döndürmek için yapılan geri getirme büyüleri yapılan kişide farklı etkiler gösterir. İşte geri getirme büyüsü etkileri:

 • Büyülenmiş kişi kısa bir süre içerisinde büyü yaptıran kişiye geri döner.
 • Büyüyü yaptıran kişi artık aşk acısı çekmez.
 • Büyülenmiş kişi büyü yaptıran kişiden ayrılamaz, aralarında koparılamayacak bir bağ oluşur.
 • Bu kişiler artık kavga etmezler, mutlu ve huzurlu bir beraberlikleri olur.
 • Bu kişilerin bir araya gelmesini engelleyen durumlar tamamen ortadan kalkar.
 • Bu kişiler artık herkes tarafından örnek kimseler olarak gösterilirler.
 • Büyülenmiş kişi büyü yaptıran kişiye karşı eskisinden daha fazla sevgi hisseder.

Geri Getirme Büyüsü Günah mı?

Gideni geri getirmek için yapılan büyü caiz değildir. Ancak yine de çaresiz durumda olanlar ve sevdiğinin kendisine geri dönmesini isteyenler bile isteye geri getirme büyüsü yaptırmak isteyebilir. Yaptırması caiz olmadığı gibi, bir büyüyü yapmak veya yapılışını anlatmak da günahtır. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyen kişi büyünün yapılışının bilgisini bir başkasından değil sadece büyü kitaplarından okumalı veyahut büyüyü yapan medyum hocalardan almalıdır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Diğer büyülerde olduğu gibi geri getirme büyülerini de işinde uzman bilirkişiler yapmalıdır. Medyum hocalar belirli bir ilme sahip olan, görülmeyen varlıklar ile iletişime geçebilen kişilerdir. Bu nedenle geri getirme büyülerini de işin ilmine sahip olan bu hocalar tarafından yapılması büyünün etkisinin fazla olmasını ve hızlı etki etmesini sağlayacaktır. İşinde tecrübeli medyum hocaları araştırarak gideni geri getirme büyüsü yapan bir hocayla iletişime geçebilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar

Geri getirme büyüsü yaptıranlar büyüyü yaptırdıktan sonra büyüyü yapan medyum hocanın dediklerini yapmalıdır. Büyüden sonra uyulması gereken bazı kurallar vardır. Büyünün tutması ve etkisinin sürmesi için bu kurallara uymak oldukça önemlidir. Bu süreçte geri getirme büyüsü yaptıranlar için sadaka verilmesi önerilmektedir.

Sadaka miktarının bir önemi yoktur, önemli olan kişinin niyetiyle sadaka vermesidir. Sadaka verilen kişinin de ihtiyacının olup olmadığı önemlidir. Eğer sadaka ihtiyacı olan birisine ulaşırsa büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Eğer sadaka verilmezse veya ihtiyacı olmayan birisine verilirse bazı hocalara göre bu büyünün tutma ihtimali çok düşük olacaktır.

Sevmesi için Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

 1. somer dedi ki:

  eniştem hem genç hem yakışıklı bir adamdı bakan dönüp bir daha bakıyordu . halamla evlendikten sonra iyi giden bir evlilikleri vardı . biz öyle biliyorduk. ilerleyen zamanlarda eşinin eve gelmediğini gelse de üzerini değiştirip ya geç geldiği yada hiç gelmediğini öğrendik . annem konuşmaya gittiğinde daha farklı şeylerden bahsetmiş herşeyi açıklamadı .eniştem bir zaman geçince evdeki eşyalarınıda alıp gimiş benim haberim olunca yasin hocamın numarsını verdim kadın büyü yapmış olabilir diye düşündük severek evlendiler . geri getirme ritüeli yapılnca eniştem 1 hafta içinde geri döndü evine dönüş o dönüş bir daha da böyle durumlar yaşanmadı mutlular bu mutlulk sebebinide yasin hocama borçlular .

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir