Geri Getirme Duaları

Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duası : Bazı insanlar, hayatlarından çeşitli nedenlerle çıkardıkları veya çıkarmak zorunda kaldıkları sevdikleriyle yeniden birlikte olmak ister. İletişime geçmenin veya sohbet etmenin mümkün olmadığı durumlarda ise o kişilerin geri dönmesi için farklı yöntemlere başvurulur. Doğaüstü güçlerin varlığına ve mistik inanışlara bağlı olan kişiler, büyü ve dua içerikli ritüeller yaptırır. Sevgilisini, eşini, arkadaşını veya yeniden bir araya gelmek istediği herhangi birini geri döndürme amacıyla başvurdukları ritüellerin amacına hizmet etmesi önemlidir.

Geri Getirme Duası
Geri Getirme Duası

Aksi halde güçlü tesirlerle sevdiklerine zarar vermeleri ve hayatlarında unutamayacakları olumsuzluklara bulaşmaları olasıdır. Uzman medyum ve hocalara giderek yaptırılan ritüellerde ise hangi duanın kimin için uygun olduğu tespit edilmekte ve uygulanmaya başlanmaktadır. Bu yazımızda, farklı amaçlara hizmet eden dua çeşitlerinden söz edeceğiz. İşte bilmeniz gereken geri getirme duası türleri ve etkileri…

Geri Getirme Duası Cin Suresi

En güçlü ve etkili geri getirme dualarından biri cin suresidir. Sevdiğiniz kişiyi hızla geri döndürmek istediğinizde bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Fakat öncesinde bir medyum veya hocaya danışarak sizin için uygun olup olmadığını öğrenmeniz gerekir. Böylece kötü tesirlerinden uzaklaşacak ve ritüeli nasıl uygulamanız gerektiğine dair bilgileneceksiniz.

Geri getirme duası cin suresi ile yapılan uygulamalarda, bazı teknikler kullanılması gerekmekte ve surenin belirli bir sayıda tekrarlanması şartı aranmaktadır. Eğer güzel düşüncelerinizi ve iyi dileklerinizi ritüel sırasında aktaramazsanız, hem duanız etkili olmayacak hem de boş yere umutlanarak zaman kaybedeceksiniz.

Boşanmış Eşi Geri Getirme Duası

Eşiyle anlaşamayan, fakat aralarındaki bağı koparmak istemeyenlerin eşini eve döndüren dua yöntemine başvurması gerekir. Eğer elinizde olmayan nedenlerle ayrıldıysanız ve karşınızdaki kişinin sizinle yeniden birlikte olmak isteyeceğinden eminseniz, boşanmış eşi geri getirme duası ile dileklerde bulunabilirsiniz.

Bu süreçte asla unutmamanız gereken nokta ise uyguladığınız ritüellerin beklenmedik tesirlerle geri dönme ihtimalidir. Tüm olumsuzluklarla birlikte her şeyi göz alıyorsanız bir medyumdan veya hocadan yardım istemelisiniz. Kendi başına yapmaya çalıştığınız herhangi bir dua yönteminden istediğiniz sonucu alamayacak ve eşinizle yeniden bir araya gelme umudunuzu yitireceksiniz.

Resme Bakarak Geri Getirme Duası

Medyumların sıklıkla başvurduğu ve uygun olan kişilere önerdiği resme bakarak geri getirme duası, en etkili yöntemlerdendir. Çünkü direkt olarak geri dönmesini istediğiniz eski eşiniz, sevgiliniz veya arkadaşınız üzerinden yapılmaktadır. Bu, hem daha hızlı tesir etmesine hem de aranızdaki bağın hiç olmadığı kadar güçlenmesine yardımcı olacaktır.

Fakat ritüel sırasında yazılması gereken duaların birebir işlenmesi ve yöntemin doğru uygulanabilmesi için kesinlikle uzman birine başvurmalısınız. Eğer resme bakarak geri getirme duası için medyum veya hoca ararken iyice araştırma yapmazsanız kandırılmanız ve boş yere umutlanmanız olasıdır. Çünkü yeterince bilgi sahibi olmayan ve büyü konusunda deneyimsiz kişilerin yaptığı hiçbir yöntem beklenilen sonucu veremeyecektir. Aksine büyü yaptırmayı talep eden kişiler ve sevdikleri üzerinde olumsuz etkiler bırakacaktır.

Giden Birisini Geri Getirme Duası

İnandığınız değerleri kullanarak mistik inanışlarınızı takip etmek istediğinizde çeşitli konular karşınıza çıkar. Bu sırada ne kadar fazla ritüel nedeni ve uygulaması olduğunu görebilirsiniz. Eğer sizin büyü yaptırma nedeniniz gideni geri getirmek ise danıştığınız medyum veya hocalar, giden birisini geri getirme duası önerecektir.

Çünkü sevdiklerinizle yeniden bir araya gelmenizi sağlayacak en etkili yöntemlerden birisi budur ve genellikle hazırlanan tılsımlar kişi üzerinde hiç olmadığı kadar olumlu etki bırakmaktadır. Böylece dönmesini istediğiniz kişi sizinle iletişime geçmekle kalmayacak, aranızdaki kavga ve tartışmalar da son bulacaktır.

Cevizle Geri Getirme Duası

Farklı nedenlerle araştırılan bir diğer geri getirme yöntemi de ceviz büyüsü olarak da bilinen cevizle geri getirme duasıdır. Asla evde denenmemesi gereken yöntemlerdendir. Çünkü bu ritüel sırasında hazırlanan tılsımda yalnızca ceviz değil, çeşitli dualar ve sözcükler kullanılması gerekir. Tek bir harf veya kelime hatasında ise hiçbir zaman çözüme kavuşturamayacağınız kötü tesirlerle karşı karşıya kalırsınız.

Cevizle geri getirme duası her ne kadar tehlikeli gibi görünse de yaptırma amacınıza bağlı çok net sonuçlar alabileceğiniz bir büyüdür. Eğer güvendiğiniz ve doğaüstü uygulamalar konusunda bilgisi ve deneyimine inandığınız bir medyum varsa onunla iletişime geçmelisiniz. Evliliğinizi veya ilişkinizi kurtarmak için başvuracağınız ceviz büyüsü sayesinde geçmişinize bir perde çekecek ve hayatınıza beyaz bir sayfa açarak yeni yolculuklara çıkacaksınız.

44 Defa Okunan Geri Getirme Duası

Bazı duaların hızlı tesirleri ve kısa bekleme süreleri olsa da net sonuç verecekleri kesin değildir. Dolayısıyla geri döndürme amacıyla çeşitli ritüellere başvuran kişilerin sürekli olarak yeni yöntemler denemesi gerekir. Bu noktada, sabırla beklemeyi ve sonunda istediği kişiyle kavuşmayı kabul edenlere önerilen bir yöntem vardır: 44 defa okunan geri getirme duası.

Sizin için gerekli tüm süreci açıklayacak ve ne yapıp yapmamanız gerektiği konusunda bilgilendirecek bir hocaya giderek 44 kez okunması gereken geri getirme duasını öğrenebilirsiniz. Zira duaların arasından ne kadar süre geçmesi gerektiğini, uygulama sürecini ve okunacak duayı net olarak bilmeniz zorunludur.

5 Günde Gideni Geri Döndüren Çevirgel Duası

Gideni geri döndürme duaları içerisinde en popüler olan dua, çevirgel duasıdır. Bunun nedeni hem hızlı tesir etmesi hem de çok güçlü olmasıdır. Özellikle 5 günde gideni geri döndüren çevirgel duası, birbirinden ayrılmak zorunda kalan kişilerin kavuşması için uygulanır. Birden fazla duanın birleşiminden oluşması nedeniyle son derece etkili olduğu bilinmekte, aynı zamanda tehlikeli sonuçlara yol açmaktadır.

Eğer belirli ritüeller konusunda bilgili ve deneyimli bir medyum tanıyorsanız, şikayetlerinizle birlikte kendisine gitmelisiniz. Böylece hem ritüelin ayrıntılarını hem de okunacak duaları öğrenebileceksiniz. Aksi halde karşınızdaki kişiyle yeniden kavuşmanız imkansız bir hal alabileceği gibi niyetinizi doğru yansıtamadığınız takdirde hayatınız boyunca kötü olaylarla karşılaşabilirsiniz.

77 Ayetel Kürsi ile Sevdiğini Geri Getirme Duaları

Büyü veya dua ile sevdiğinizi geri döndürmek istediğinizde tüm risklerini göz önünde bulundurarak konunun uzmanlarına danışmalısınız. Kesin sonuç almak ve sevgilinizle barışmak istiyorsanız sevgiliyi kesin döndüren dua isteğinizle hocaya gidebilirsiniz.

Size bu süreçte sıklıkla önerileceğimizden emin olduğumuz 77 Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri getirme duası, net bir sonuca ulaşabileceğiniz ritüellerdendir. Fakat sabırlı olmanız ve yöntemi doğru uyguladığınızdan emin olmanız önemlidir. İyi dilekleriniz ve içten ettiğiniz duaların sonucunda sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşlarınıza yeniden bir araya geleceksiniz. Üstelik daha önce hiç anlaşamadığınız kadar iyi anlaşma ihtimalinizin de olduğunu unutmamalısınız.

Geri Getirme Duaları Kaç Günde Etki Eder?

Geri getirme duası yaptırma istediğiyle çıktığınız yolda bilmeniz gereken ilk şey büyülerin ve ritüellerin kişiye özel olduğudur. Nasıl ki uygulama sırasında yapılan tılsımlar kişilere özel olarak yazılıyorsa, geri getirme dualarının da bu özelliğe sahip olması gerekir. Aksi halde direkt olarak istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Araştırma yaptığı sırada, geri getirme duasının kaç günde etki edeceği sorusunu soran kişilere net bir cevap verilmesi doğru değildir.

Çünkü herkes için tesirler farklı sürelerde ortaya çıkmakta ve farklı etkiler bırakmaktadır. Eğer size net bir süre belirten ve umudunuzla oynayan kişilerle karşı karşıya gelirseniz asla güvenmemeniz ve hemen uzaklaşmanız gerektiğini bilmesiniz. Kısacası, geri getirme duasının kaç günde etki edeceği net olmamakla birlikte doğru uygulamalar her daim olumlu tesirler bırakacaktır.

Geri Getirme Duasının Günah Mı?

İslam dinine mensup olanların büyü, dua ve ritüeller konusunda bazı endişeleri vardır. Geri getirme duasının günah olup olmadığı sorunu, yıllardır tartışılmakta ve merak edilmektedir. Kısaca açıklayalım:

 • Bu soruya net bir cevap vermemiz gerekirse geri getirme duasının kadere doğrudan etki etmekle ilgisi olduğu ve İslam’da en büyük günahlar arasında sıralandığı için günah olduğunu belirtelim.
 • İnançlı biriyseniz yalnızca dua ederek sabırla sonucunu beklemelisiniz.
 • Her ne kadar iyi bir niyetiniz ve temiz düşünceniz de olsa inandığınız dinde ritüel yapmanın günah olduğunu ve size sıkıntı vereceğini bilmelisiniz.
 • İnançlı değilseniz ise medyum veya hocalara giderek geri getirme duası ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bu süreçte karşınızdaki kişi kadar sizin de bilgili olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Yoksa yanlış bilgilendirmeler nedeniyle günah da işleyebilirsiniz boş yere de ümitlenebilirsiniz.

Geri Getirme Duası Deneyenler

Bu zamana kadar geri getirme duası deneyenler tarafından yapılan yorumlarla karşılaşmamış olabilirsiniz. Fakat size tavsiyemiz, gideceğiniz medyum veya hocaya daha önce dua veya büyü yaptırma amacıyla başvuranların yorumlarını okumanızdır. Böylece güvenilir olup olmadığından emin olurken sürecin nasıl işlediğini de öğrenebileceksiniz. Endişeleriniz varsa bunları gidermenizin en basit ve anlaşılır yolu sizinle aynı durumda olan ve sevdikleriyle yeniden kavuşmayı bekleyenlerin sürece dair tecrübeleridir.

Büyünün Vücuttaki Belirtileri Nelerdir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

 1. ebru balıkçı dedi ki:

  Merhabalar öncelike ben burdurdan yazıyorum , nişanlım beni terk etti neden ne kimse bilmiyor ben seninle olan ilşkimi burda sonlandırıyorum dedi gitti. Ben şaka olduğunu düşünmeye baladım bi yerden gelip aşkım şaka yaptım diye bekliyorum saatler oldu kimse yok gece 1 de annesinin yanına gittim ne oldugunu anlmaya çalışıyorum onlarında haberi yok babası aradı oğlum eve gel bi sorun var diye öyle geldi beni görünce biz seninle konuştuk neden geldin diye ben hala şaşkınım neden diye sordugumda istemiyorum bi sebebi olmalı beni sveiyomusun seviyorum neden ayrılıyosun öyle istiyorum diyip duruyor sabaha kadar ağladım onlarda naptım yada ne olabilir bana bunu yaşatıyosun . çıkarttı yüzügü bıraktı masaya insanlara daha azla rahatsızlık vermeyelim git dedi çıktım eve geldim akşama kadar ağladım ne yedim ne içtim hiç bir şey yok ertsi gün işe gittim iş çikışında kuzenimi aradım olanları söyledim benim yasin hocayla görüşmemi istedi numarsını gönderdi bana aradım konuştuktan sonra biraz düşünmek istediğmi söyledim , annesi aradı beni kızım ertugrul yurtdışına gidecek diye kapattı sonra yasin hocayı hemen aradım ne olması gerekiyosa hepsini yapılmasını istedim . biletini almış taksimde gezerken çantasını çaldırmış gidemedi 1 hafta sonra uçagı vardı tekrar çıkartmakla vede karakolla ugraşması gerekiyodu böyle iptal oldu gidişi daha sonra beni ziyaret etmeye başladı nasıl olduğumu arayıp sormaya başladı ben açmıyorum telefonlarını anneme gidiyor ebruyla görüşmek istiyorum ulaşamıyorum seni bana dönmendeki etmen yasin hoca ben onun burnumdan nasıl getiriyorum hiç bir sebebsiz nişan atmak neysmiş çok güzel bir şekilde anlatacağım . :))

 2. nejla göl dedi ki:

  Selam ,, benim sevgilim beni kısa süre önce terk etti ilişkimiz resmiyete dökülecekti ailelerle tanışacaktık sonrada aileler birbirini tanıyacaktı adam 3 gün kala her şeyi ayarlanmış mekanlar ben seni terk ediyorum seninle yapamıyorum vs. deyip gitti bana bir kelime bir şey söylemeden ki bu adam bana evlilik teklifi etti ailesiyle tanışmam için çok güzel bir ayarladı 3 gün öncesinde benimle ayrılık konuşması yapması ziyadesiyle perişan etti bunun altında başka bir şey aradım . Yasin hocayı buldum netten ona geri getirme duası yapmak istediğimi söyledim en etkili olanından buluşmayı bir süre erteleyeceğimi söyledim sağlık sebepleri yüzünden kimse bir şey diyemedi zaten bu arda yapılan dualar etkisini gösterdi erkek arkadaşım geç bir vakitte bana geldi ben uyuyordum bin pişmanım neden böyle oldu hiç bir fikrim yok sen benim her şeyimsin hemen evlenelim dedi olmaz dedim izlediğimiz yoldan devam edicez ne dersem kabul etti aileler tanıştı biz artık iki aile olduk herşey iyi gidiyor böyle devam etmesini temenni ediyorum.

 3. MENEKŞE dedi ki:

  EŞİM BİR YANLIŞ ANLAMA YÜZÜNDEN BENİ TERK ETTİ DAHA 3 AYLIK EVLİYİZ ESKİ SEVGİLİM MESAJ ATMIŞTI BENİM HALA ONUNLA KONUŞTUĞUMU DÜŞÜNMÜŞ HABERİM DAHİ YOK BANA MESAJ ATTIĞINDAN Kİ EVLENDİĞİMİ BİLMİYOR ONDAN ATMIŞ YANINDA ARADIM AÇMADI DAHA DA İŞKİLLENDİ KENDİ TELEFONUNDAN ARADI ONUDA AÇMADI KAVGA İYİCE BÜYÜDÜ SİNİR KÜPÜ OLDU FARKLI BİRŞEY OLDUĞUNA İNANDIRAMADIM SONRADAN ÖĞRENDİM KAZA YAPMIŞ ONADA BİRŞEY DİYEMEDİM KOCAMDA EVDEN GİTTİ ANNESİNE ANLATTIM DURUMU KIZIM BEN ARANIZDA OLANA KARIŞMAM DEDİ ARKAADAŞIMDAN YASİN HOCANIN NUMARISINI ALDIM MESAJ ATTIM GERİ GETİRME DUASI YAPTI KİMSE NERDE OLDUĞUNUDA BİLMİYOR DUALAR YAPILDIKTAN SONRA YERİMDE DURSMUIYORUM ARKADAŞALARINI ARIYORUM KİMSE BİLMİYOR KARAKOLA KADAR GİTTİM KAYIP İLANI İÇİN EVE GELDİĞİMDE BEYFENDİ PJAMALRINI GİYMİŞ ELİNDE KAHVESİ HAYATIM HOŞ GELDİN DEDİ BEN NEYE UĞRADIĞIMI ŞAŞIRDIM SONUÇ OLARAK KOCAM EVİNDEYDİİ YASİN HOCA SAYESİNDE .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir