Medyumluk

Güvenilir Medyum 2022

Güvenilir medyum 2022 ne demek olduğuna geçmeden önce birkaç basit kavram tanımı yapmak gerekir. Bu kavramlardan en önemlisi, metafiziktir. Nedir metafizik? Fiziksel dünya ve görebildiğimiz boyutların ötesinde var olan olay ve enerjilerin tümünü metafizik dünya olarak tanımlayabiliriz.

Büyü, nazar, musallat bilindik metafizik olgu türlerindendir. İnsan, fiziksel gücünün yetmediği olgular nedeniyle, ya da bizzat kendisinin metafizik olguların saldırısına maruz kaldığı durumlarda çözüm için bir güvenilir medyum gerekir. Peki nedir güvenilir medyum?

 • İspritizma, havas, duru görü, yıldız name, cin çağırma alanlarında uzman olmalıdır.
 • Yaptığı çalışmalar hızlı sonuç vermeli.
 • Kişinin maruz kaldığı durumu olabildiğince açık anlatabilecek kadar iletişim becerilerine sahip olmalı.
 • Kesinlikle ulaşılabilir olmalı.
 • Baktığı ya da çözdüğü vakaları takip etmeli.
 • Talep edilecek ücretin ayrıntılarını danışanlarıyla paylaşmalı.

Güvenilir Medyum Kara Büyü Yapar mı?

Özellikle İslam dini için kara büyü kesinlikle günahtır. Bu durum kuranda açıkça tanımlanmıştır. En güvenilir medyum hoca her tür kara büyüyü tüm ayrıntılarıyla bilir. Ancak çok ayrıcalıklı bir durum olmadığı taktirde kara büyü ile kesinlikle ilgilenmez. Çünkü kara büyü yaratıcının insana ikramı olan irade mevhumunu ortadan kaldırmaktadır.

Kara büyüyü tercih etmeden önce tılsım, vefk, belli celp türleri gibi farklı çözüm önerileri konusunda danışanlarını yönlendirir. Özellikle doğru şifa için güvenilir medyum hizmetleri kara büyünün her türüne en ayrıntılı şekilde vakıf olmalıdır. Çünkü danışanın neye maruz kaldığının doğru analiz edilip, doğru teşhis konulabilmesi için kara büyü türleri bilinmek zorundadır.

Üstelik yapımı olmasa da medyum hocadan beklenen, birine yapılan kara büyünün bozumunu sağlayabilmesidir. Dolayısıyla yapıp yapmaması kendi iradesine, danışanın durumu ve diğer değişkenlere bağlı olsa da yapmayı bilmesi gerektiğinden söz etmek doğrudur.

 

Garantili Medyum Hizmetleri Sonuç Verme Süreleri

Bu konu hakkında kesin bir süreden bahsetmek mümkün değildir. Vakanın türü, gücü, yapılacak çalışmanın türü gibi etkenler süreyi doğrudan etkiler. Örneğin kemikleşmiş bir nazarın şifası için birkaç saat yeterken, kapsamlı bir musallat için aynı süreyi vermek mümkün olmaz. Bu nedenle, en güvenilir medyum hoca ile yapacağınız çalışmalardan önce kendisi size olası süreyi söyleyecektir. Bu süre bile ortalama bir süredir aslında. Çünkü, maruz kaldığınız metafizik saldırı fizik dünyanın dışında çalışmaz.

Size yapılan bir büyü, uğradığınız bir musallat sizdeki var olan zayıf noktaları katlayarak yansıttığı için iyileşme süresinin azlığı ya da çokluğu biraz da sizin iradenizle ilgilidir. Özetle, metafizik enerjiye maruz kalan insanın en temelde bilinç düzeyinde etkilenir. Bu etkilenmenin tümüyle ortadan kalkması için olumsuz metafizik enerji ortadan kalktıktan sonra bireyin bilincindeki düşünce artıklarını dikkate almaması gerekir.

Güvenilir Medyum Ücretsiz Bakım, Güvenilir Medyum 2022

Söz konusu evrensel enerji meselesi olduğunda evrensel dengenin gözetilmesi kesinlikle gerekli bir unsurdur. Gerek dinlerin metafizik ritüelleri, gerekse de kuantum teorisi açısından değerlendirildiğinde alma verme dengesi mutlaka gözetilmelidir. Eğer bu denge gözetilmezse;

 • Evrensel dengedeki alma verme dengesi gözetilmediği için kesin sonuç veren medyum şifası işe yaramaya bilir.
 • Medyum bu bakım ve hizmet için zaman ayıracağı için, o zamanın bedelinin ödenmesi vicdani adalet açısından da ön koşul olmalıdır.
 • Güvenilir medyum hizmetleri için mutlaka belli bileşenler gerekir. Bu bileşenler de başka tedarikçilerden alınacağı düşünülürse mutlaka bu bileşenlerin ücreti ödenmelidir.

Sonuç olarak, ücretsiz bakım yapan medyum %100 garantili medyum olmayabilir. En temelde alma verme dengesini dikkate almayan bir medyum olduğu için şifa işe yaramayacağı gibi, kendisi de bu işten kısmen zarar görebilir. Medyumlar metafizik doktorlar olarak tanımlanabileceği için, nasıl ki ücret almadan muayene yapmayan bir doktor olmayacaksa, ücretsiz bakım yapan bir medyum da olmaz.

Garantili Medyum İşlemlerinde Neden Danışan da Okuma Yapar?

Bunun iki temel nedeni vardır. Öncelikle günlük hayatta yaptığınız okumalar bile size huzur ve refah sağlayacaktır. Özellikle çok ciddi metafizik saldırıya maruz kaldığınızda zaten diplere inecek iç huzurunuz için kesin sonuç veren medyum sizden süreci daha rahat atlatmanız için belli okumalar isteyebilir. Sorun zaten metafizik bir süreç olduğundan, yapılacak okumalar bu süreçte huzurunuzu arttıracağı için bilincinizi rahatlatır. Ve bilincinizdeki metafizik izler daha kolay temizlenir.

İkinci neden ise, bazı büyü bozma ya da yapma ritüellerinde yardım alınan farklı boyutlardaki varlıklar size bunu ödev olarak verebilir. Bu ödevlerin yapılması kesinlikle ve oldukça elzemdir. Eğer bu ödevler yapılmazsa, öncelikle yapılacak çalışmadan kesinlikle sonuç alınamaz. Daha kötüsü ve daha önemlisi ise büyü bozma ya da büyü yapma sürecini talep eden kişi az ya da çok zararla karşılaşabilir. kesin sonuç veren medyum hizmeti seçerken bu tür ayrıntıların olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Özellikle yukarıda açıklanan birinci neden oldukça önemlidir. Eğer uzun sürme olasılığına sahip bir operasyon söz konusuysa, gerçek güvenilir medyum mutlaka danışanının ruh halinin rahatlığını gözetmelidir.

%100 Sonuç Garantisi Veren Gerçek Medyumlar

Öncelikle metafizik dünya oldukça gizemli ve karmaşık bir dünyadır. Küçük bir dikkatsizlik, bir küçük hata süreci olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle çoğunlukla %100 güvenilir medyum diye bir şeyden bahsedemeyiz. Söz konusu gizemli metafizik dünya olduğunda danışman medyum seçerken gerçekten iyi araştırıp iyi incelemek gerekir. Bu konuda yapılacak yanlış seçim çok ciddi zaman ve para kaybına neden olur. Çünkü yapılacak yanlış seçim yanlış tanı ve yanlış tedavi uygulamaya neden olacağı için faydalı bir sonuç vermez.

Güvenilir Medyum Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler, Güvenilir Medyum 2022

Öncelikle bu konuda bir danışmana ihtiyaç duyulup duyulmadığından kesinlikle emin olmak gerekir. Konu hakkında pek çok seçim ölçütünden bahsedilebilir. Ancak belli başlı ölçütler şunlardır:

 • güvenilir medyum hoca yorumları ayrıntılı olarak incelenmelidir. Hangi danışan nasıl sonuç almış, sonuç alma süresi nedir gibi ölçütler kullanılarak yorumlar ayrıntılı olarak incelenmelidir.
 • Danışma alınacak medyumun hangi alanlarda çalışma yaptığı, hangi teknikleri kullandığı gibi ölçütlere mutlaka bakılmalı.
 • Başvuracağınız medyum farklı boyutlarla iletişim konusunda nasıl olduğuna bakılmalıdır. Özellikle musallat ya da çok ağır büyülerde farklı varlıklardan destek alıp almadığı önemli bir ayrıntıdır. güvenilir medyum, cin, ruh, cinnia gibi varlıklarla iletişim kuruyorsa bu tür durumlardan oldukça hızlı ve kesin sonuç almanız daha kolay olacaktır.
 • güvenilir medyum hoca yorumları incelenirken medyumun sizden neler istediğine mutlaka bakılmalı. Özellikle size okuma görevleri veriyorsa tercih edilmesi için artı bir puan olmalı.
 • Birlikte çalışacağınız medyumun hangi yeteneklerinin sertifikalı olduğunu mutlaka incelemelisiniz. Çünkü, güvenilir medyum hizmetleri veren kişi ya da kurumların belli sertifikasyon programlarını tamamlaması kesin sonuç almak için önemli bir ölçüttür.
 • Son olarak, seçeceğiniz medyumun ücretlerini ve ücret içeriklerini mutlaka bulabildiğiniz kadarıyla ayrıntılı olarak incelemelisiniz.

Güvenilir Medyum Hizmetleri Fiyatları

Söz konusu metafizik sorunlar olduğunda, metafizik dünyanın mistikliği, gizemi ve o dünyada her şeyin olası olması nedeniyle konu hakkında net bir fiyat vermek kesinlikle olanaksızdır. Çünkü, medyumun talep edeceği ücretin onlarca değişkeni olabilir. Bu değişkenlerin bir kısmı şöyledir:

 • Danışanın danışma nedeninin karmaşıklığı en önemli ölçüttür.
 • Danışanın danışma nedeninin gerektireceği bileşenlerin azlığı ya da çokluğu. Metafizik dünyada bazı durumlarda belli bitki ya da yağlar kullanılabilir. Bu bileşenlerin çokluğu yada türü fiyat ile ilgili değişikliklere neden olabilir.
 • Vakanın çözümü için gereken süre ve medyumun harcayacağı emek fiyatı belirleyen unsurlar arasında sayılabilir.

Yukarıdakiler dikkate alındığında, bu konu hakkında neden kesin bir fiyat söylenemeyeceği açıkça görülmektedir. Ancak, yine de gerçek güvenilir medyum temel amaç olarak danışan çıkarını gözeteceğinden sizden olabildiğince uygun ve sizi düşünen bir ücret talep edecektir.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

 1. esra mert dedi ki:

  Merhaba aşk vefkileri için tam 5 medyum ile görüştüm hepsi bana 3 ay içinde istediğin kişi sana gelecek felan demeye başladı 3 ay boyunca ayda 1 yanlarına gittim işlemler için , anlattılar şöyle olacak böyle gidiyor şuan seni aramakta yada dönmekte çok kararsız bunu netleştiriyoruz . felan 3 medyumda bunu yaşadım diğer ikiside 2 hafta içinde olmuş bil vefki hazır falanlar filanlar bende hepsine nasıl inandım bilmiyorum . son olarak medyum yasini buldum benden absürt hiç bir sey istemedi sadece bekle dedi 2 bilemedim 1 ay olsun çocuk kapımda bitti şehir dışındaki işini bırakıp gelmiş sensiz yapamıyorum diye ben arkadaşlarımla birlikte bildiğiğniz donup kaldık yasin hocanın bu kadar etkili iş yaptığını bilemedim en başta ona gelmem gerekiyormuş en son gelmişim nasıl büyük bir pişmanlık .

 2. hazin dedi ki:

  Eşimi bana geri döndüren medyum yasin oldu iş yerinde tanıştığı bir kadınla evi terk etti birde yurtdışına çıkacağım dedi üzerine 18 senelik eşim 4 çocukla beni bırakıp gidecekti medyum yasin hoca işini güzel yapıyor yoksa halim ne olurdu boşanmadan gidecekti birde . medyum yasin hoca sayesinde çocuklarının başında şimdi evliliğe kaldığımız yerden devam ediyoruz. kadında yurtdışın başka bir bulup onunla adamla gitti .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir