Aşk Duaları

Hızlı Tutan Aşk Duası 

Hızlı Tutan Aşk Duası 

Hızlı Tutan Aşk Duası, bireylerin karşılarındaki kişiyi kendilerine aşık etmek için ettikleri dua çeşididir.  İnsanlar Allah’tan bir şey istediklerinde O’na dua ederler. Bu nedenle karşı cinsten birinin size aşık olmasını istiyorsanız başvuracağınız ilk yöntem hızlı tutan aşk duası olmalıdır.

Tüm isteklerinizi Allah’tan dileyerek mutlu bir yuvaya sahip olabilirsiniz. Peki, hızlı tutan aşk duası nedir? Nasıl okunur? Aşk duası yapılışı ile ilgili tüm detayları sizler için derledik. Şimdi gelin, hep birlikte inceleyelim.

Hemen Tutan Aşk Duası

Aşk, bu dünyadaki en güzel şeydir. Bütün duygulardan çok daha yoğun olan ve bireyleri etkisi altına alan aşk, insana her şeyi yaptırabilecek özelliktedir. Bu nedenle hemen tutan aşk duası da bireylerin sık sık tercih ettiği ve talep gösterdiği dua çeşitlerinden en önemlisidir. Farklı dua çeşitleri ile karşı cinsi kendinize yapabilir ve ona aşk duası yapabilirsiniz.

Hemen tutan ve en hızlı tutan aşk duasının günümüzde en çok okunan dua çeşitlerinden bir tanesi olduğunu ifade ettik. Bunun en temel nedeni ile insanlık tarihinin başlangıcından bu yana kadın ve erkek arasında duygusal bağlantı olmasıdır. Ancak söz konusu bağlantının zayıf hale gelmesi ile birlikte bireyler farklı yöntemlere başvurabilmektedir. Tüm inanışlarda yeri olan duanın yapılışı, tutma hızını da ve etkilerini doğrudan etkilemektedir. İşte bu noktada en hızlı tutan aşk duasının hızlıca kabul olması için aşağıdakileri uygulamak gerekir.

Aşk Duası Yapılışı, Hızlı Tutan Aşk Duası 

En etkili ve en hızlı tutan aşk duası okunmadan önce aşağıdakileri yapmanız gerekmektedir.

 • Aşk duasını okumadan önce bireylerin mutlaka abdest almış olmaları gerekir.
 • Dua okunacak olan ortamın güzel bir şekilde havalandırılması olması gerekmektedir. Bu sayede ortamın kötü enerjiden de arındırılması mümkün hale gelir.
 • Bireylerin beden temizliği kadar zihin temizliği de son derece önemlidir. Bu nedenle bireylerin aklını karıştıracak olan düşüncelerden uzak durması gerekmektedir.
 • Bireylerin aşk duasını okurken ki niyetlerini açık açık belli etmeleri gerekir. Aksi takdirde aşk duasını etkilerinden en iyi şekilde faydalanmak mümkün değildir.
 • Niyetinizi 3 kere içinizden 3 kere ise dışınızdan sesli bir şekilde söylemelisiniz.
 • Aşk duasının en etkili şekilde okunabilmesi için bireylerin namaz kıldıktan sonra hiç kimse ile iletişime geçmemesi gerekmektedir.
 • Bireylerin dua esnasında sadece niyetlerine ve dileklerine odaklanmaları gerekmektedir.

Aşk Duası Kaç Kere Okunur?, Hızlı Tutan Aşk Duası 

Aşk duası kaç kere okunur sorusu ve aşk duası için ne gerekli sorusu bu duanın etkilerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen kişilerin sorduğu önemli bir sorudur. Öncelikle okunacak aşk duasına göre kaç kere okunması gerektiğinin değişkenlik göstereceğini ifade etmeliyiz. Bu noktada sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamanız için okuyacağınız aşk duasının da değişkenlik göstermesi muhtemeldir. Bu nedenle aşk duası için ne gerekli ve aşk duası kaç kere okunur gibi sorulara cevap bulmak için Yasin Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Yasin Hoca bu alanda uzman bir şekilde faaliyet gösteren bir hoca ve medyumdur. Bu noktada Yasin Hoca’nın bilgi, birikim ve deneyimlerinden yararlanarak sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi büyü çeşitlerinin etkilerinden de yararlanabilirsiniz.

İşte bu noktada yapmanız gereken tek şey Yasin Hoca ile iletişime geçmek olacaktır. Bu alanda uzman bir şekilde faaliyet gösteren Yasin Hoca, sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda okumanız gereken en iyi dua ile ilgili bilgi verecektir. Siz de bu bilgiler doğrultusunda en iyi ve en etkili duayı edebilirsiniz.

Yasin Hoca ayrıcalıkları ile sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için hemen web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçin ve isteklerinizi bize aktarın. Bu sayede hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

 1. ferruh dedi ki:

  karşı komşunun kızı var bakışıp duruyoruz yanına gidince kaçıyodu benden utangaçtı baya birazda özgüven sorunu yaşıyordu. biyerlerde buluşalım diyirum gelemem ki çok utanıyorum senle konuşamıyorum . Böyle olunca iş başa düştü hocamı aradım bi kız var aşk duası yaptırmak istiyorum . duaları verdi başlar başlamaz beni görmeye geldi insan bi duraksıyor kız nasıldı duanın etkisine çıkıp gelmiş

 2. Busss dedi ki:

  Ask için değil benim derdim ayrilmak içindi hocama eşimle olanı anlattim aramdaki sorun bu gidişat iyi değil zararlı cikacam ger koşulda bana ne gibi bmyardimda bulanacgi en ince deatayina kadar öğrenip uyguldim sorunsz şekilde ayrıldım mutluyum teşekkür ederim

 3. Uhiyet dedi ki:

  Okul hocasına yaptirdim öyle bi tuttu ki yani bu kadar etkisi olan bisi henüz kesfetmedim hocanın iyi oluşu burdan belli verdiği sürecten önce etkili oldu okul hocam fakat aşk nerde gelir kimi seçer belli değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir