Aşık Etme BüyüleriAşk Büyüleri

Hüddam İlmi Sırları Ve Aşk Büyüsü

Hüddam İlmi Sırları Ve Aşk Büyüsü

Hüddam ilmi Sırları ve Aşk  Büyüsü olarak aranılan ve yapımı konusunda çokça merak edilen yapımı ve sırları konusunda tam manası ile birçok insanın ilmine vakıf olmadığı Hüddam ilmi hakkında detaylı bir bilgi aktarmak yazımızı sizler için paylaşıyoruz

Öncelikle Hüddam ilminin ne olduğunu tam manası ile anlamak için sizlere Hüddam nedir konusunda bilgiler aktaralım.  Hüddam, Cin ve şeytanları kontrol altına almak için bir ilimdir.  Bu ilimler geçmiş çağlarda öğretilen bilgiler arasında yer almakta idi ama günümüze bakıldığında bu hüddam ilmi hakkında öğreti veren herhangi bir resmi kurum bulunmamaktadır.

 

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Antik mısırda büyücülerin bu ilmi gizli bir şekilde öğrendikleri ve yaptıkları bilinmektedir. İslam dini geldikten kısa bir zaman sonra hüddam ilmi mısırda ilk olarak yasaklanan yer olarak bilinmektedir. Hüddam ilmi şeytan ve cinleri çağırmak için kullanılan ve onlardan alınan yardımlar ile yapılan büyüleri, kişiler üzerinde etkisini çok güçlü bir hale getirerek bu kişiler üzerinde söz hakkına sahip olmak isteyen kişiler tarafından tercih edildiği gibi kimi zaman ise kendisine aşık olmasını istediği kişinin aşık olması için cin ve şeytanlardan yardım alınarak kişinin iradesine hükmederek aşık olmasını sağlamaktı.

Tüm din kitaplarında Hz. Süleyman’ın cinleri ve şeytanları kontrol etiği ve onları emrinde çalıştırdığı yazmaktadır. Hüddam ilmi çok tehlikeli bir ilim olması ile de bilinmektedir. Çünkü yapılacak olan küçük yanlışta tüm cinler ve şeytanlar sizlere musallat olacaktır.

 

İslam Dininde Hüddam ilmi Sırları Nedir

 

İslam dinimizde hüddam ruhaniyet simgelemektedir. Ruhaniyet ise bir cini meleği hükmü altına almak için yapılan işlemlerdir. Bunun için Kuran’da bulunan surelerin okunması gerektiğini vurgulayan bir takım paylaşımlar olduğunu da sizlere söyleye biliriz. Tüm bunların yanı sıra Yüce Yaradan’ımız Allah’ın izni olmadan cin veya şeytanlar asla kontrol edilemez. Bu ilim Sadece Süleyman peygambere verilmiştir.

 

Hüddam ile Aşk Büyüsü

 

Bu aşk büyüsü büyüler arasında en tehlikeli olan ve etkileri diğer aşk büyülerinin çok daha üstünde olan bir büyüdür. Büyü yapımı tamamlandıktan saatler sonra etkisi ortaya çıkmaktadır. Tabi bunun için Hüddam ilmi üzerinde derin bilgilere sahip olan medyum hoca ile çalışmak gerektiği asla unutulmamalıdır. Yukarda bahsettiğimiz gibi bu büyü direk olarak cinlerden yardım alınarak yapıldığı için dikkatli olunması gereken bir büyüdür. Birçok medyum bu ilme hâkim olmadığı için hüddam ile aşk büyüsü yapmaktan kaçınırlar.

Aslında birden fazla şekilde yapılan aşk büyülerinin olduğunu birçok kişi bilmektedir. Aşk büyüleri geçmiş zamanlarda ve günümüzde farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır. Bu amaçlar tamamen art niyetlere bağlı olan büyülerdir.

Gerçek anlamda aşkını kazanmak isteyen kişiler ise iyi niyetli bir şekilde büyülere yönelmektedir. Bu gibi büyülerin yapımını uzman olan medyumlar tarafından direk olarak anlaşılmaktadır. Hüddam Aşk Büyüsü az öncede bahsettiğimiz gibi aşk büyüleri arasında en tesirli olanıdır.  Aşk Büyüleri sadece sevgililer arasında tercih edilen bir ritüel değildir aynı zamanda evli olan çiftler için ve platonik olarak aşk yaşayan kişilerinde tercihleri arasında yer almaktadır.

 

Hüddam Aşk Büyüsü Nedir

 

Aşk büyüsü nedir, Aşk Büyüsü nasıl yapılır konusunda kafasında sayısız şekilde soru işareti olan kişilerin olduklarını biliyoruz. Bunun için her şeyin temeline inerek gerçek olan bilgileri elde etmek ve bu bilgiler ışığında kendimize yol belirlemek en iyisi olacaktır.  Öncelikle aşk büyüsü nedir sorusuna cevap verelim. Aşk duygusu insanoğlu için kaçınılamaz olan her yaşta kişinin yaşadığı bir olaydır.

Bu duygu içgüdüsel olarak karşı cinslere karşı duyduğumuz yoğun hisler ile ortaya çıkmaktadır. Bu duygular kişilerde farklılıklar gösterdiği gibi duygusal değişimleri ortaya çıkarmaktadır. Kimi zaman yaşamış oldukları aşklar da kişiler sürekli olarak pozitif bir şekilde yaklaşımlar içinde olmaya bilirler buda çevresine ve sevdiği insana karşı negatif olan bir enerji yaymasına neden olacaktır. Bu durumla karşılan kişi bunun üstesinden gelmek adına hüddam aşk büyüsünü tercih etmektedir.

Dikkat edildiğinde ziyaret etmiş olduğunuz birçok sitede aşk büyüleri hakkında net bir şekilde bilgi yer almamaktadır.  Destek almak adına ulaşmış olduğunu medyum hocalar bile farklı cevaplar vererek aklınızın karışmasına neden olmaktadırlar. Bu nedenle Yasin hocamıza ulaşarak net bir bilgiye sahip olma şansını elde edebilir hüddam aşk büyüsü işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

Okumalısı: En Küvetli Aşk Celbi Nedir

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir