Dualar

İmkansız Bir Şeyin Olması için Dua

İmkansız Bir Şeyin Olması için Dua

İmkansız Bir Şeyin Olması için Dua: Dua, gönlünüzden geçen dileklerin kabul olması için söylediğiniz kelimeler bütünüdür. İnançlı insanlar için dua, Allah ile iletişim kurmanın yollarından biridir. Bir mucize gerçekleşmesi için dua etmeniz, bir enerjinin yayılmasına yol açar. Önemli olan, doğru enerjiyi evrene yollamak ve gerçekleşmesini ummaktır. Alanında uzman hocalar tarafından yapılan dualar, kutsal kitaplardan bölümler içermektedir.

İmkansız bir şeyin olması için dua, iyi ya da kötü amaçla yapılabilir. Kötü amaçla yapılan dua ve istekler, kara büyü sınıfına girmektedir. Dua ederken bir hocanın yardımına başvurmanın sebebi, daha güçlü bir etki yaratma ihtiyacıdır. İmkansız olarak gördüğünüz şeyler arasında şu istekler yer alabilir:

 • Zengin olmak
 • Birinin sizi sevmesini sağlamak
 • Herhangi bir mülk sahibi olmak
 • Çocuk sahibi olmak

Bir şeyin Gerçekleşmesi için Güçlü Dua

İmkansız Bir Şeyin Olması için Dua
İmkansız Bir Şeyin Olması için Dua

Mum, yağ, taş ve altın gibi materyallerin kullanılması ile güçlü dua için uygun ortam oluşturulur. Alanında uzman ve daha önce bu konuda tecrübe sahibi bir hoca aracılığı ile olmazları olduran mucize dua yollarını deneyebilirsiniz. Ancak, yapılan duanın sorumluluğu büyük ölçüde sizin üstünüzde olacaktır. Bu sebeple, ne istediğinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle de gönlünüzden geçenin gerçekleşeceğine tamamen inanmanız gerekir.

İnançlarınız konusunda yaşadığınız herhangi bir şüphe, duanın gerçekleşme hızını ve boyutunu etkiler. Bu sebeple, duayı yapan hoca kadar size de görev düşmektedir. Dua ardından kendinize sürekli telkinlerde bulunmanız gerekir. Bu telkinler ise sanki dua çoktan gerçekleşmiş gibi tavır takınmanızdan ve cümleleri kullanmanızdan oluşmalıdır.

Sevdiğine Kavuşmak için Mucize Dua

Sevdiğiniz kişi ya da kişilerle aranızın düzelmesi için yaptırabileceğiniz bu dua, doğru şekilde gerçekleşmesi için bilen bir kişi tarafından yapılmalıdır. Sevdiğine kavuşmak için mucize duayı kullanarak etkileyebileceğiniz kişiler şunlardır:

 • Eşinizin ailesi
 • Aşık olduğunuz kişi
 • Dışlanmanıza sebep olan arkadaş çevreniz
 • Okuldaki öğretmenleriniz

Anlaşılacağı üzere sevdiğine kavuşma duası, yalnızca romantik ilişkileri kapsamaz. Elbette bu durumu, duayı yapan hocaya iletmekte fayda vardır. Duayı yaptırırken niyetinizi ve boyutunu net bir şekilde dile getirmeniz gereklidir. Dolayısıyla şüpheden sakınmanız gerekir. Duanın ne zaman gerçekleşeceği, gerçekleşmesi zor olan bir işin olması için dua yapan kişi ve koşullar ile alakalıdır. Sonuç olarak, duayı yaptırdıktan sonra sakin kalmalı ve beklemelisiniz.

Zorluklarla Baş Etmek için Dua, İmkansız Bir Şeyin Olması için Dua

Zorluklar, kimi zaman çözülmesi ya da aşılması imkânsız gibi görünen durumlar arasında yer alır. Zor bir durumla karşılaştığınızda ya da hayatınızdaki sorunlar içinden çıkılması zor bir hal aldığında, olması çok zor olan bir hacet için duaya başvurmak en uygun yöntem olacaktır. Bir hocaya yaptırılan dua, kendi başınıza ettiğiniz dualardan daha etkili olabilir. Önemli olan duayı yapan kişinin yeterince yetkin olmasıdır. Duayı yapacak olan kişide bulunması gereken özellikler ise şunlardır:

 • Ettiği duayı daha önce de tecrübe etmiş olması
 • Dualar hakkında bilgi sahibi olması
 • Günah sayılabilecek durumların farkında olması
 • Dua etme konusunda yanlış ile doğrunun ayırdına varabiliyor olması

Bunlar ve daha birçok örnek, bir duacının ya da hocanın sahip olması gereken özellikler arasında yer alır. Bir hoca seçerken tanınan kişileri tercih ederek duanızın gerçekleşme durumunu garanti altına alabilirsiniz. Duanızın gerçekleşme hızı, yapan hocanın bilgili olması ve inanç durumu ile yakından ilgilidir.

Dua Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler, İmkansız Bir Şeyin Olması için Dua

Dua ederken dikkat etmeniz gereken faktörler arasında dua yorumlarına aldanmamak yer alır. Bir dua, herhangi bir kişi için görünürde işe yaramamış olabilir. Duaların tamamen kişiye özel olduğu unutulmamalıdır. Önemli olan daima Rab’ın hakikatidir. Doğru olanı istediğinizde ise zorluklar mutlaka aşılır, mucizeler kolaylıkla gerçekleşir.

72 Saatte Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir