Muhabbet Büyüsü

Kadına Yapılan Muhabbet Büyüsü

Kadına Yapılan Muhabbet Büyüsü

Kadına Yapılan Muhabbet Büyüsü

Kadına Yapılan Muhabbet Büyüsü
Kadına Yapılan Muhabbet Büyüsü

Kadına Yapılan Muhabbet Büyüsü ile İnsanların hayatlarında bazen istemedikleri şeyler olabilmektedir. Bunun için aslında farkında olmadan da kendilerince bir şeyler yaşayabilmekteler ve bu yaşamış oldukları şeyler direkt olarak kendi yaşamlarının akışını da etkileyebilmektedir.

Özellikle iletişimsel durumlarda sıkıntılar yaşayan insanlar kadına yapılan muhabbet büyüsü olarak da karşımıza çıkabilmektedir. İnsanlar bu gibi büyülerin ne olduklarını, nasıl yapıldıklarını ya da yapılacaksa nasıl yapılmalı tarzındaki sorularına cevaplar aramaktalar ve bu büyüleri de yapmak için bu büyüleri araştırmaktadırlar. Araştırmaları sonucunda da olabildiğince farklı şeyleri elde etmektedirler.

Karıma Muhabbet Büyüsü

İnsanlar eşleriyle ilgili de iletişimsel problemler yaşadıkları zaman aslında karıma muhabbet büyüsü tarzında şeyleri de araştırıp bu konular hakkında olabildiğince farklı büyüleri de elde etmek ve ona göre işlerine devam etmeyi düşünmektedirler. Tüm bu durumlar sonrasında aslında gerek insanların gerekse de başka birçok kimsenin işine yarayacak büyüleri elde etmeye ve bu elde etmeler sonrasında da aslında büyülerin ne gibi yararlarının olduğunu insanlar direkt olarak anlamaya da çalışabilmektedirler.

Kadına Yapılan Muhabbet Büyüsü

Kendileriyle alakalı da birçok şeyi halletmeye ve iletişimde sıkıntılar problemler yaşayan birçok insan kadına yapılan muhabbet büyüsü adı verilen birçok büyüyü araştırıp bunlar hakkında da işlerine devam edebilmektedirler. Haklarında aslında istenilen birçok şeyi öğrenmeye çalışan insanlar genel olarak bunların büyülerle sağlanacağını da fark ettirmeye çalışmaktadırlar. Geniş bir bilgi ağına sahip olan insanlar kendileriyle alakalı da birçok şeyi elde etmeye çalışmaktalar ve büyülerden bir şeyler kazanmaya çalışmaktadırlar.

Sevdiğim Kadına Muhabbet Büyüsü

İnsanların birçoğu da sevdikleriyle alakalı büyüler yaptırmayı isteyebilmektedirler. Özellikle sevdiğim kadına muhabbet büyüsü diye adlandırılan ya da insanlar arasında böyle bilinen birçok bilgiyi de insanlar aslında direkt olarak almak ve büyülerden bir şeyler elde etmeye çalışmaktadırlar. İnsanlar hayatlarında da bu tür şeylerle ilgilenip aslında büyülerden bir şeyler elde etmeye ya da istedikleri tüm bilgileri kendilerine katmayı da olabildiğince fazla istemektedirler. Tüm bu durumlardan sonra da aslında insanlar hayatlarına devam etmeyi düşünmektedirler.

Sevdiğim Bayana Muhabbet Büyüsü

Genel olarak sevdiğim bayana muhabbet büyüsü diye bildiğimiz büyüleri de bazı insanlar kullanmak ya da yaptırmak isteyebilirler. Buna bağlı olarak da aslında farklı zamanlarında bu gibi büyülerin etkisini araştırmak ya da bu konular hakkında kendilerini geliştirmek isteyen insanlar da vardır. Zaten bu gibi insanlar genel anlamda bu konuların üzerine düşerek merak ettikleri birçok konuyu da araştırmaktadırlar. Kendilerine uygun olan cevapları da bulabilmektedirler.

Ayrıca Aşk-ı Muhabbet Vefkleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

  1. Tolgaseyran dedi ki:

    İs yerindeki kıza yaptirmak istiyorum aramız çok kötü biraz daha düzelmesi için bi zariri olur mu korkuyorum da dua üzerine calisildigini biliyorum arkdas tavsiyesi üzerine geldim yaziyorim çok iyi olduğunzdan bahsetti sizinle iletişime gecicem en kısa zaman da hocam

  2. Atlasboran dedi ki:

    Karımla sorunum var çok ilgisiz dışarıya dönük hiç evde olmak istemiyo çocuklara bakmak istemiyo bu durum çok rahatsız etmeye başladı beni onu çok seviyorum canimi istese veririm annemi ziyaret edelim diyorum kendin git diyor bana senin ailen gidelim diyom kabul etmiyo karıma ne oldu bilmiyorum bu durum için sizinle görüşmem mümkün mü yasin bey

  3. Yemin dedi ki:

    Canımdan çok sevdiğim, herşeyim olan eşimin beni başkası ile aldattığını öğrendim onun beni aldttığını kendisine söylesem benden boşanacağını biliyordum o nedenle söylemedim. Bu sorunu kendisine söylemeden halletmenin yollarını araştırdım bağlama vefkinin işe yaradığını öğrendim. Benim derdim zenginlik değil sorun sadece eski ilişkimizin kalmaması. Uzun araştırmalar sonrasında yasinhocamın vefkinin işe yaradığını gördüm. İnternetten sorunu anlattım sağolsun bana çok iyi davrandı ve yaptıkları gerçekten çok işe yaradı şimdi çok mutluyuz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir