Aşk Büyüleri

Kara Aşk Büyüsü

Kara Aşk Büyüsü
Kara Aşk Büyüsü

Kara aşk büyüsü olarak tanımlanmakta olan bu bağlama büyüsü ritüeli aşk arayışında olan insanların icra ettirmiş olduğu büyü çeşidi olarak dikkatleri üzerine çeker. Bununla birlikte kara sevda aşk büyüsünün icra edilmesi sayesinde seven insanlar sevdiğine kavuşur ve bu büyünün söz konusu çok büyük etkilerinden de sonuna kadar fayda görmüş olurlar.

Bu büyünün yapılması aşamasında istenen adımların yani büyü ritüellerinin çok doğru ve çok dikkatli bir şekilde uygulanması ve her şeyin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu durum sayesinde bu büyünün yapım aşamasında işinde uzman olarak görülmekte olan kimselerin yardımına başvurulması çok büyük bir önem arz etmekte ve bu medyum hocalardan alınabilecek son raddede bütün bilgi ve destekler alınmalıdır.

Başvurulan medyum hocasının talimatları sayesinde uygulanmakta olan kara sevda aşk büyüsünün bir sonucu olarak aşıklar çok rahat bir şekilde birbirlerine kavuşurlar ve aynı zamanda bu kavuşmanın bir sonucu olarak sonsuza değin de mutlu yaşama imkanına da sahip olurlar. Kara sevda aşk büyüsünü isteyen her insan bir medyum hocasına başvurarak çok rahat bir şekilde yaptırma imkanına sahip olabilir. Kara Aşk Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü Her İnsana Yapılır Mı?

Kara sevda olarak bilinmekte olan aşk büyüsü çeşidi aşk acısı yaşatma düşüncesinin taşınması ile birlikte her insana çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Kara Aşk Büyüsü: Bununla birlikte bir aşk büyüsü olmasının yanı sıra aşk acısı yaşatıp o insanın gerçekten acı çekmesini sağlamak adına da bu büyü ritüeli rahat bir şekilde kullanılabilir. Evli çiftler içerisinde terk edip gitmiş olan bu kimseye bir kara sevda büyüsü ritüelinin uygulanması ile birlikte bu kimsenin çok büyük bir aşk acısının içerisine düşmesi sağlanabilir.

Aynı zamanda tüm bunların yanı sıra eski sevgili için de ya da karşılıksız olarak çok büyük sevgi bağlarının kurulduğu kimseye de aşk acısı yaşatmak adına bir kara sevda aşk büyüsü ritüeli uygulanabilmektedir. Tüm bunlarla birlikte bu büyü bir insanı başka bir insana aşık etmek amacı taşınarak da icra edilebilir. Kara Aşk Büyüsü: Özellikle de platonik olarak adlandırmasını yaptığımız aşklar için de karşı tarafın da aşık olabilmesini sağlamak adına bu büyü ritüelinin uygulanabildiğinden haberdar olmanızı isterim. Bununla birlikte bu büyü yapılmasının ardından sonuç olarak o kimse yani platonik olduğunuz insan size kör kütük aşık olarak resmen bir kara sevdaya düşecektir.

Kara Sevda Büyüsü İçin Uzman Medyum Gerekli, Kara Aşk Büyüsü

Kara sevda aşk büyüsünün rahat bir biçimde uygulanabilmesi adına ve diğer büyülerden çok daha büyük etkilere sahip olmasından ötürü icrası sırasında çok büyük dikkat ve özen gösterilmeli ve hiçbir şekilde ritüelin dışında ya da eksik bir hareket sergilenmemelidir. Kara Aşk Büyüsü:

Büyü dahilinde hatalar yapılması sonucunda yanlış veya farklı insanların kara sevdaya düşmesine sebep olarak büyünüzün amacını saptırabilir ve istediğiniz sonuçlardan epey bir şekilde uzaklaşırsınız. Büyü dahilinde söylenmekte olan sihirli sözlerin gerçek manada çok dikkatli bir biçimde söylenmesi gerekmektedir. Medyum Yasin Hoca youtube kanalımıza abone olmanızdan memnun olurum.

Bu noktada yapılmış olan bütün yanlışlıklar da söz konusu olan bu kara sevda büyüsünün tutmasını çok büyük bir şekilde etkileyen ve engelleyen faktörler olarak göze çarpmaktadırlar. Kara sevda büyüsü alanında uzman olarak görülmekte olan ve havas ve ledün ilimlerine gerçek manada hakim olarak bilinen medyum hocaları tarafından icra edilmelidir. Bu kimselerin icra ettikleri büyüler çok kısa bir süsre içerisinde büyü icrası için başvurmuş olan kimseyi aşırı şekilde mutlu etmeyi başaracak olan büyülerdir.

Ayrıca Kuranda Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Kolpay dedi ki:

    Büyü bozdurmak istiyorum hocam bn kata aşka tutulduk büyü ile ilgili olduğu nsl anlasilir belli başlı bi etkisi nedir ne gibi dutmlr beni bkliyo hiç beklemdgm halde çok yazifldim yemeden içmeden ksildn

  2. Gizemmm dedi ki:

    Normal biirisne sevgi duasiyla aynı mı peki ne derecede farkli ne derece korkutucu mu bu durumu ne kadar suredir ne gibi şeylerin yaplmasi lazm ben sizinle mtlaka gors saglamk istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir