Aşk Büyüleri

Karabiberle Aşk Büyüsü

Karabiberle Aşk Büyüsü

Karabiberle Aşk Büyüsü

Karabiberle Aşk Büyüsü

Karabiberle aşk büyüsü olarak  adlandırılmakta olan aşk büyüsü evli olan çiftlerin ya da sevgili olarak aşk hayatlarına devam eden kimselerin aralarında yaşanmakta ve görülmekte olan soğuklukları yok etmeyi amaç alarak yapılmakta olan bir büyü türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu büyünün yapılması ile beraber ilişkiler çok daha kuvvetli bir hale gelecektir ve ilişkilerdeki taraflar arasında bulunmakta olan bağlar çok daha fazla gelişmiş bir şekilde kendisini gösterecektir. Karabiber büyüsü icra ettirmek isteyen kişilerin bir medyum hocasının yardımını almasında fayda olduğu kanaatindeyim.

Karabiber büyüsünün yapılmasının ardından aralarında sıkıntı ya da sorun olan evlilikler ve veya ilişkiler çok daha iyi bir şekil alır ve düzene girer. Bu büyü sayesinde dağılmış olan evlilikler toparlanma imkanı bulur ve bir türlü güzel bir yönde ilerlemeyen ilişkiler daha mutlu bir şekilde devam eder.

Karabiber Büyüsü Neden Yapılır?

Karabiber büyüsünün icra edilmesi konusu insanların iyi niyet göstergeleri doğrultusu içerisinde gerçekleştirmiş oldukları ve de hayatları dahilinde her şeyin olumlu olmasını sağlayacak olan bir büyü olarak bilinmesi çok doğal bir durumdur.

Özellikle de insanların ikili ilişkileri dahilinde meydana gelen ve vuku bulan sorunlar bu karabiber büyüsünün icra edilmesi sayesinde tamamen ortadan kalkar ve çiftlerin de evlilikleri her zaman için yolunda gider. Bununla birlikte karabiber büyüsünün icra edilmesi konusunda bir adım atmış olan evli çiftler karabiber büyüsünün icra edilmesinin ardından birbirlerine çok daha fazla bir şekilde kilitlenirler.

Bundan sonra da birbirlerinden asla kopmazlar. Bununla beraber çiftlerin arasında bulunmakta olan sevgi ve de saygı duygularına ait olan bağlar hızlı bir şekilde artış göstererek çiftlerin birbirlerine olan bağlılıkları çok daha fazla şekilde artırılır.

Bu durumun ortaya çıkartmış olduğu sonuçta da sonsuza kadar büyü icrasını gerçekleştiren çiftlerin evlilik müesseseleri mutlu ve de huzurlu bir şekilde devam etme imkanı bulur. Karabiber büyüsünü icra ettirip bu büyüden çok iyi bir şekilde yararlanma amacında olan çiftler ya da sevgili olan çiftler alanında uzman olarak görülmekte olan bir medyum hocasına başvurarak gönül rahatlığı ile bu karabiber ile aşk büyüsünün icrasını gerçekleştirebilir.

Karabiber İle Aşk Büyüsü Tarifi, Karabiberle Aşk Büyüsü

Karabiber kullanımı ile birlikte bir aşk büyüsü ritüeli gerçekleştirmek adına medyum hocasının yardımına kesinlikle ama kesinlikle ihtiyaç duyulmalıdır. Büyünün icrası aşamasında kullanılması gerekli olan malzemeler eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir.

Büyünün icrası için gerekli olan malzemelerin tam olması ve de yapılış esnasında uygulanacak olan tekniklerin tam olarak eksiksiz bir şekilde uygulanmasının bir neticesi olarak karabiber büyüsü etkisini çok hızlı ve aynı zamanda çok net bir şekilde göstermeye başlayacaktır. Karabiber ile aşk büyüsünün icrasının gerçekleştirilebilmesi için ilk olarak yirmi bir ya da kırk bir adet karabiber tanesi alınmalıdır.

Karabiberin satın alınmasının ardından daha sonra satın alınan karabiberlerin üzerlerine medyum hocasından daha önceki zamanlarda alınmış olan tılsım içeriğine sahip sözcüklerin ve ayetlerin okunması büyünün tamamlanması aşamasında ilerleme kaydedebilmek için gerekli olacaktır.

Okuma işleminin gerçekleştirilmesinin ardından okunmuş karabiber taneleri bakır ya da gümüş tava içerisine konularak üç gün üç gece boyunca ateş içerisinde kavrulmalıdır. Karabiberlerin kavrulması aşamasında burada üçüncü gecenin sonuna gelindiği zaman karabiberler yakılır ve yakılma işleminin gerçekleştirildiği esnada eşiniz ya da sevgiliniz hakkında çok iyi dileklerde bulunmanız gerekli olacaktır. Bu büyü eksiksiz bir şekilde icra edildiği takdirde her şekilde sizi mutluluğa ulaştıracaktır.

Ayrıca Aşık Etme Büyüsü Yorumları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Serranur dedi ki:

    Aile için siddeten gittik hocamiza gelip okuyup uflemisler domuz yağı feln sürmüşler hoca veridigi dualri yaptık eve sirke vs ne dediyse uyguladık şuan durumumuz mukemml böyle saygı sevgi önceki halimize dönduk çok şükür Allah bin defa razı olsun yoksa aile felan ortalıkta kalmicakri

  2. Hiç öylesine dedi ki:

    Okul derslerinde başarılı olmak istyrum kafam hiç basmiyo hocam bunun içinde yapılır mı sınavlar yaklasiyor issiz güçsüz kalacak ne meslek var bisey okul dersleri beni perişan ediyo calisamiyom kafam basmiyo ezber yapamıyorum formülleri çözemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir