Geri Getirme Büyüleri

Karanfil Büyüsü Nedir?

Karanfil Büyüsü Nedir?

Çok sevilen bir kişinin geri dönmesi, kişiyi eskisinden daha fazla sevmesi ve özlemesi için yapılan karanfil büyüsü, ak büyü uygulamaları sınıfına girer. Bu işlem genel itibariyle sevilen ancak artık gitmiş olan aşkı geri döndürmek için yapılır. Rahmanî bir çalışmadır, dualar sıkça okunur. Bir diğer adı kavuşturma büyüsü olarak bilinen bu çalışmada kişinin iradesine hüküm söz konusu bile değildir.

Karanfil Büyüsü Nedir
Karanfil Büyüsü Nedir

Ancak kişinin kalbî duygularına, rüyalarına yön verilir. Geçmişte yaşanan güzel günlerin giden sevgiliye hatırlatılarak kendi iç hesaplaşmasını bir kerecik daha vermesi sağlanır. Karanfil büyüsü ile geri getirme, bu nedenle kalbinde herhangi bir sevgi kırıntısı olmadan ayrılan kimseler için pek de geçerli yol değildir. Zaten yapılış işlemine geçmeden önce, medyum yaptığı bakımla bu ritüelin ne kadar etki edebileceğini tarafınıza güzelce aktaracaktır.

Medyumlar ve Karanfil Büyüsü

İnternetten edinilen bilgiler, karanfil büyüsü nasıl yapılır sorusuna kesin ve katî yanıt olamazlar. Çünkü büyüsel uygulamaların içine çok zaman ruhanî varlıklar girerler. Dolayısıyla bu varlıklarla normal bir insanın iletişim kurması imkânsızdır. Bilmeden etkileşime girilse de o yaratılmıştan zarar görme olasılığı fazladır.

Gizli ilimler hakkında yazılan kitaplardan bildiğimiz yol olarak karanfil büyüsü yapılışı hakkında şunları söyleyebiliriz:

  • Giden sevgilinin ya da eşin, büyü yaptıran partner ile çekilmiş bir fotoğrafı, 41 adet karanfil ve ayna gerekir
  • Kişinin dileğinin Arapça yazılmış olduğu bir kâğıt, temiz bir kap ve karanlık bir oda gerekir
  • Edinilen 41 tane taze karanfile teker teker, çiftin fotoğrafına bakarak ve tanelerin her biri elde tutularak, 41 kez İhlas suresi okunur.
  • Bütün karanfil tanelerine aynı şekilde tek tek Nas ve Felâk duaları da okunur
  • Belirli tılsımlı söz ve zikirler eşliğinde okunmuş karanfiller ve dileğin yazıldığı kâğıt kaba konur. Kap, yatay duran aynanın üzerine yerleştirilir.
  • Karanlık, kimsenin gelmeyeceği bir odada, ayna üzerindeki kap sabaha kadar bekletilir.
  • Ardından sabah, tılsımlı söz, zikir ve dualar eşliğinde kaptaki kâğıt ve karanfiller tek tek alınır
  • Sonra önce kâğıt, bazı tılsımlı sözcükler eşliğinde yakılır ve ardından aynı şey karanfil tanecikleri için de geçerli olur.
  • Bütün kâğıt ve karanfil aynı anda yanmamalıdır. Süreç üç güne yayılarak devam eder, bu sürede gece yine kap ayna üzerinde ve içinde sağlam kalan karanfil ve kâğıdın kısmıyla duracaktır.
  • Yakılan nesnelerin kalıntıları toparlanıp, bir çiçeğin dibine gömülür.

Buradan sonra karanfil büyüsü yapımı tamamlanır, ritüelden sonuç almak için zaman işlemeye devam eder.

Karanfil Büyüsü Etkileri, Tutma Süresi

Ak büyü sınıfına mensup olan ve tüm yapılış stillerinde çokça dua ve zikre yer verilen karanfil büyüsü etkileri saymakla bitmez. Ancak bu etkiler güzel etkilerdir. Rahmanî olmayan hiçbir varlıktan faydalanılmadığından, karşıdaki kişi asla kendine büyü yapıldığını hissedeceği olumsuz etkilerle karşılaşmaz. Sadece büyü yaptıran kişiyi özler, düşünür, merak eder ve bir süre sonra o ilişkiye yeniden hayat vermeye çalışır. Karanfil büyüsü tutma süresi olarak medyumlar ortak bir görüşte mutabık kalmışlardır. O da bu uygulamanın 21 gün içinde sonuç vereceğidir.

Sık tercih edilmeyen yol olarak karanfil ile bağlama büyüsü de yapılabilir. Bu sayede eşin eve, aileye bağlılığı sağlanır. Kesinlikle tehlikesiz ve etkili bir işlemdir.

Karanfil Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir kişinin kendisine uygulama yapıldığını fark etmeyeceği kadar masumane yapılan karanfil büyüsü nasıl bozulur sorusuna, kolay olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Rahmanî uygulamalar ve bolca inanç içeren bu büyü, bozulmadığı sürece kişiye ömürlük sadet getirecektir. Ancak yakınınıza bu işlem yapıldığından ve onun iradesine bir hüküm olduğundan şüphe ediyorsanız, bir medyuma danışarak fikir alabilirsiniz.

İrade ve inanış kontrolü olmadığı için muhtemelen karanfil büyüsü olduğu savunulmayacaktır, ancak o kişiye yapılan büyü her neyse ortadan kaldırılabilir. Bunun yanında karanfil büyüsü etkileri ortadan kalksın diye uğraşan kişilerin bu işlemi bozmak için usta bir medyum bulmaları zorunludur. Rahmanî işlemleri, iyi niyetle yapılan uygulamaları bozup tersine çevirmek zordur, Havas ve Hüddam ilmine hakim güçlü medyumlar ancak karanfil büyüsü nasıl bozulur sorusu hakkında kesin yorumlar yapabilirler. Sizin yapmanız gereken, size düşen adımları uygulayarak karanfil büyüsü bozumu konusunda medyum hocaya yardım etmektir.

Okumalısın: En Etkili Yumurta Büyüsü

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir