Bağlama Duaları

Karıma Bağlama Duası

Karıma Bağlama Duası : Her ilişkide belli bazı sorunlar yaşanır ve Karıma Bağlama Duası bunlar ne yazık ki çok sık görülen sorunlardır. Bu sorunların başında sadakatsizlik ve aldatma gibi olumsuz ve ilişkiye zarar veren sorunlar vardır. İnsanlar bu sorunları sevgililik, nişanlılık ya da evlilik dönemlerinde de yaşarlar.

İlişkiyi bitme tehlikesine getiren bu sorunun başlıca nedeni olarak da şunu görebiliriz: Bağlılığın olmaması. Eğer ilişkideki kişiler kendilerini sadece birbirlerine bağlı olarak görmüyorlar ise ilişkide sadakatsizlik gibi durumlar yaşanabilir. Bu yüzden bağlılık bir ilişkiyi ayakta tutabilecek en mühim şeydir. Bağlılığın azaldığı ya da hiç olmadığı durumlarda insanlar ilişkilerini kurtarmak adına bazı yöntemlere başvururlar. Bu yöntemler arasında bağlama büyüleri ve bağlama duaları vardır.

Biz bu yazı içerisinde evlilikleri ilgilendiren bir bağlama duasını ele alacağız. Bu dua karıma bağlama duası olarak bilinir. Bu dua ile ilgili en güvenilir ve net olan bilgileri sizler için bu yazıda derledik. Yazıyı okumaya devam ettiğiniz zaman karıma yapılan bağlama duası ile ilgili bilmeniz gereken başlıca bilgileri öğreneceksiniz.

Karımın Bağlanması İçin Dua, Karıma Bağlama Duası

Karımın bağlanması için dua evliliği tehlikede olan pek çok insan tarafından tercih edilen bu dua türüdür. Bu duanın uygulanmasının başlıca sebebi şudur: Eğer ilişkide, evlilikte eşlerden biri diğerini aldatıyor ise, sadakatsizlik yapıyor ise ve bunu sonlandırmıyor ise bu dua uyguları. Bu dua sayesinde eşler tekrardan birbirlerine güven duyar.

Aradaki tüm bağlar yani sevgi, aşk, saygı, sadakat bağları yeniden kurulur. Bu bağların fani biri tarafından yeniden bozulmasının bir imkânı yoktur. Çünkü bu dua çok etkili haldedir. Etkisi çok uzun yıllar boyu sürer. Kişiler bu dua sayesinde evliliklerini güven dolu geçirirler, bir daha asla aldatma gibi olumsuz olaylar yaşanmaz. Karıma bağlama duası hakkında sizlere verebileceğimiz, bu duanın ne anlama geliyor olduğu ile ilgili diyeceklerimiz bunlardır. Şimdi başka bir konuya geçelim.

Karımı Nasıl Bağlarım

Bu soru yani karımı nasıl bağlarım sorusu pek çok insan tarafından ve özellikle de evliliği bitme tehlikesine girmiş olan insanlar tarafından sık sık sorulur. Bu sorunun sorulma sebebi şüphesiz ki evlilikte eşten kaynaklanan bir sorun, önemli bir sorun olmasıdır.

Karıma Bağlama Duası
Karıma Bağlama Duası

Bu soruyu soran insanlar evliliklerini kendi güçleri ile kurtarmak için çaba gösterse de bazı durumlarda daha ileriye gidemezler. Kendi başlarına bu sorunu çözme imkânları yoktur. Bu yüzden dualar ve büyüler yardımcı olur. Büyüler çok tehlikeli olan psişik işlemler olduğundan dolayı insanlar dua etme yöntemini daha çok tercih ederler. Karısının kendisine yeniden bağlı hale gelmesini isteyen çoğu insan eşe yapılan bu bağlama duasını uygular.

Karım Benden Başkasına Bakmasın, Karıma Bağlama Duası

Eğer siz de karım benden başkasına bakmasın diyor iseniz bu yazı size çok yardımcı olur. Çünkü yazımızda gördüğünüz üzere bu konu ile ilgili en ektili olan ve en bilindik olan bağlama duasını size anlatıyoruz. Bu bağlama duası çok kolay bir şekilde uygulanır. Doğru duayı doğru bir şekilde okuduğunuz zaman ve tabi ki de inançlı bir şekilde okuduğunuz zaman duanın tutmaması mümkün değildir.

Duanın etkileri çok belirgin bir şekilde ortaya çıkar ve kısa bir süre içerisinde eş tekrardan eşine karşı çok yoğun duygular beslemeye başlar. Bu duygular arasında başlıca sadakat ve aşk vardır. Aşk sayesinde ilişki yeniden tutkulu hale gelir ve bu da bağlılık için önemli bir şeydir. Aynı zamanda eğer eş, eşini aldatmış ise bundan derin bir pişmanlık duyarak gözü eşinden başkasını görmez hale gelir. Bu etkiler çok uzun yıllar boyu kişileri etki altına alır.

Karıma Bağlama Duaları

Karıma bağlama duaları kısacası bir evlilikte eşlerin birbirlerine karşı her an sadakatli olmasını, aşk beslemesini ve saygı duymasını sağlar. Zaten bir ilişki için en önemli olan şey bu üç noktadır. İlişkide bu üç nokta olmadığı zaman onun yürütülmesi imkânsız hale gelir.

Özellikle de bir evlilikte sadakat kesinlikle olmalıdır. Karıma bağlama duası ile birlikte ilişkideki tüm sorunlar ortadan kalkar. Kişiler çok uzun seneler boyunca birlikte, mutlu, güvenilir ve huzurlu bir evlilik süreci geçirir. Sizlere bu önemli dua türü hakkında diyebileceklerimiz bunlardır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

4 Yorum

 1. EROL KOŞK dedi ki:

  AİLELER ARASINDA YANLIŞ ANLAMALAR YÜZÜNDEN GÜRÜLTÜLÜ ZAMANLAR GEÇİRDİK EŞİMDE ÇOK YIPRANDI BU DURUMDAN UZAKLAŞTIK 2 HAFTA TAİLE CIKTIM ÇOK YORULMUŞ BIKKINLIĞINA ŞAHİT OLDUM EVLİLİĞİĞMİZEDE ARA VERELİM KENDİMİ TOPARLAYAMIYORUM DİYİP UZUNCA DDERTLEŞTİK KABUL ETTİM HERKESİN ZAMANA İHTİYACI VAR ÇÜNKÜ ZOR GÜNLER ATLATMAYA ÇALIŞIYORUZ ONU ORDA BIRAKTIM EVE DÖNDÜM 2HAFTA OLDU HALA TATİLDEYDİ HOCAMI BULDUM ARAMIZDAKİ SORUNU GİDERMEK İÇİN BAĞLAMA DUASI YAPTIRDIK 2 GÜN SONRA BİLETİMİ ALIRMISIN EVE DÖNMEK İSTİYORUM DİYE BENİ ARADI. HOCAM SİZE GERÇEKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYENİZDE EŞİMLE DAHA İYİ OLDUK EVİMİZDE AYRILDI AİLELERDEN .

 2. fatih dedi ki:

  Selam , benim 5 senelik evlilik yılım var karımı da çok seviyorum . başka birisiyle olduğunu düşünüyordum eskisi gibi ne evine ne çocuklarına nede benimle ilgileniyor . 1 sene böyle devam etti benim bu belirtisiz hayatı kaldırabilecek sabrım kalmadı sevgilisi yok mus öğrendim bunun nedeni nedir bilmiyorum . yasin hocamı tanıdık birisi önermişti aradım hemen baglama duası yaptı eşim çok geçmeden eski haline gelmeye başladı böyle giderse dahada iyi olucak . eskisi gibi evimizde hayat var misafirlerii,z gelip gidiyor eşimi yeniden kazandırdığınız için teşekkür ederim hocam.

 3. Ramiz dedi ki:

  Sevgili eşim komşuların lodosun ailesinin lafına surekli benimle arasini aciyorbubdurum da bizi yoruyo hocam nereye gitsek aynı seviyor beni çocuklarımız var fakat kendisinide baskasinin lafına gitmekten alıkoyamıyor evliliğimiz kurtarmam gerekiyo eşimde etkisin olur mu

 4. Esra bayraktar dedi ki:

  Hocam merhaba bu dualar hayvanlar üzerinde tesir edermi benim kedim sürekli bi yerlere kaçıp duruyor arayıp tarayıp eve zor getiriyoruz başına bisey gelecek diye çok korkuyorum nasıl yapiyosa sürekli evden kaçmayı basariyor bu konuda yardım alabilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir