Aşk Büyüleri

Kemik Büyüsü Nedir?

Kemik Büyüsü Nedir?

Kemik Büyüsü Nedir; Eski dilde sihr-i üstühan olarak bilinen kemik büyüsü, çok etkili aşk büyüleri arasında yer alır. Yaklaşık bir ay kadar kısa sürede büyüye maruz kalan kişiye etki ederek onu sadık bir sevgili haline getirebilir. Uygulanışına bağlı olarak 6 farklı türü olan kemik büyüsünün kırmızı büyüler arasında yer aldığı bilinir. Günümüz şartlarında bu büyünün çok fazla uygulandığı söylenemez. Yapımı esnasında korkunç ritüeller gerçekleştirdiğinden pek çok hoca diğer aşk büyülerini tercih eder.

Kemik Büyüsü Nedir
Kemik Büyüsü Nedir

Çok etkili kemik büyüsü kesin sonuç vermesinin yanında kalıcı bir ilişki sağladığı için özel bir müşteri kitlesine tabiidir. Bu nedenle ücreti de diğer büyülere oranla çok daha fazladır. Bu yüzden tarihte bu büyünün adı zengin konaklar büyüsü olarak da geçer.

Kemik büyüsü Nasıl Yapılır?

Kemik büyüsü hayvan ve insan kemikleri kullanılarak yapılır. Kemik seçiminde büyünün hangi türünün kullanılacağı önemli bir yer tutar. Hayvan kemiklerine yapılan büyülerin zaman zaman tutmadığına dair bir bilgi günümüzde var olsa da netlik kazanmamıştır. Aşk adına yapılan çok etkili kemik büyüsü için hayvanın yapılacak büyü uğruna kurban edilmesi büyünün çok daha tesirli olmasını sağlar. Büyü insan kemiği ile yapılıyorsa ölü insanın kafatası ya da kaval kemiği kullanılır. Büyüde kullanılacak insanın uzun süre önce ölmüş olması büyünün tesirini artıracaktır.

 • Kişi adları mavi mürekkep kullanılarak kemik üzerine yazılır.
 • Kemik üzerine tılsımlı sözcükler ve dualar okunur.
 • Kemik üzerine bir kare çizilir. Karenin dışına ilişkiye zarar verecek kişilerin adları yazılır. Bu sayede kişilerin dilleri bağlanarak önceden tedbir alınır.
 • Büyünün yapım aşaması bittikten sonra büyü yaptırılan kişinin yaşadığı yerin yakınına tıpkı ölü gömer gibi tekrar gömülür.
 • Kemikler gömüldükten yaklaşık 23 gün sonra etki göstermeye başlar.

Medyum Hocalara Sorulan Kemik Büyüsü Nedir

En etkili kemik büyüsü belirtileri birbirinden farklıdır. Bunun nedeni büyü türüne, hocanın büyü esnasında hangi yolu izlediğine bağlıdır. Bazı büyülerin etkileri kısa süreliyken; bazı büyüler uzun süre etkilidir.

 • Büyüye maruz kalan kişide halüsinasyonlar görülür.
 • Kişi ibadetlerini rahatlıkla gerçekleştiremez. Yanında okunan Kuran onu rahatsız eder.
 • Kişinin bağışıklık sistemi zarar görür. Bu da kendisini sıklıkla halsiz hissetmesine neden olacaktır.
 • Kişi aşık edileni rüyalarında görür. Aşk büyüsünden tek farkı bir şekilde ondan koparıldığını, ayrılmak zorunda kaldığını görmesidir. Bu durum kişide kaybetme korkusuna bağlı bir aşk oluşturur.
 • Kişi çoğunlukla ruhsuz, sakin bir moddadır. Sevdiği dışında hiçbir şeye karşı heyecan duyamaz. Hayata ve olaylara tepkisizdir.

Medyum ve Kemik Büyüsü

Kemik büyüsü etkileri çok sayıda insanın araştırdığı bir konudur. Büyü yıllar önce bir medyum tarafından aşık etme büyüsü olarak yapılmış; zamanla büyünün aşk büyüsü olduğu kanıtlanmıştır. Kemik büyüsü etkilerinin oluşmasında hangi uygulamanın kullanıldığı ve kişinin aşk büyüsüne olan inancı büyük rol oynar. Kırmızı büyüler arasında yer alan kemik büyüsünden net bir sonuç alınabilmesi için bu konuda bilgi sahibi bir hocadan destek alınması şarttır.

 • Aşık etme amacıyla yapılan kemik büyüsünün tutmama ihtimali yoktur. Bu sebeple büyüye maruz kalan kişi kesinlikle karşı tarafa tutku derecesinde bağlanır.
 • Zarar verme açısından da uygulanabilen kemik büyüsüne maruz kalan kişilerde bereket bağlanması, huzursuzluk, kısmet kapanması gibi etkiler görülür. Bunun yanında kişinin delirmesi, ruh sağlığının ciddi anlamda zarar görmesi de kemik büyüsü etkilerindendir.
 • Kötü niyetli ilişkilerin bitirilmesi için de kullanılan kemik büyüsü sonucunda çiftin birbirlerine olan tüm alakaları biter. Büyü tutma süreci sonrasında en fazla 1 ay içinde ayrılma gerçekleşir. Bunun nedeni her geçen gün büyünün çok daha sert tesir etmesidir.

Kemik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Diğer büyülere oranla çok daha zor olan kemik büyüsü nasıl bozulur sorusunun özellikle büyüyü yaptırıp pişman olanlar tarafından çok araştırıldığı bilinir. Büyünün yapılışı gibi bozuluşu da kesinlikle büyüye hakim uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde dönüşü mümkün olmayan musibetlerle karşılaşılabilir. Büyünün ortadan kalkma süreci yapılan uygulamaya ve kişide oluşturduğu etkilere göre değişiklik gösterir. Yine sürede etkili faktörlerden biri de büyü aşamasında kullanılan kemiğin türüdür. İnsan kemiği ve hayvan kemiği bozma sürecinde farklılık yaşatır. Yapım süreci kadar zor olan bozma sürecinde sabretmek gerektiği unutulmamalıdır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

 1. Hilal aksu dedi ki:

  Okurken tüylerim diken diken oldu böyle şeyleri insanlar gerçekten yapiyorlar . Eski oturdugum semtte bi kız vardı o kadar guzeldi ki her gören bir daha bakardi ona kafayı takan bir çocuk vardi sürekli rahatsız ederdi kızı napti etti kızı kendisine aşık etti sonra evlendiler bu srcte kız zayıflamaya başladı gözlerinin altı mosmordu biz uyuşturucu kullanmaya başladığını dunduk öyle değilmiş , zamnla öğrendik kıza büyü yaptrmslar oglnla evlnsin diye , okuyuncq daha iyi anldm yazık oldu guzlm kıza kimse kurtaramdi o adamın elinde helak oluyo

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir