Dualar

Kocanın Karısının Sözünü Dinlemesi için Dua

Kocanın Karısının Sözünü Dinlemesi için Dua: Kocanız, sizin sözünüzü hiç dinlemiyor mu? Annesinin veya arkadaşlarının sözünden çıkmıyor mu? Maalesef ki, bu durumlar birçok ailede görülür. Eşinizin sizi dinlemesini istediğinizde Allah’a sığınmak en iyisidir.  Bu nedenle kocanın karısının sözünü dinlemesi için dua okumak, sizin isteğinizi karşılayacak ve daha mutlu bir evliliğiniz olacaktır.

Öte yandan, kocanızın sözünüzü dinlemesi için okunacak sure, Ved Duha suresidir. Bu sureyi abdestli bir şekilde, temiz bir ortamda okumak gerekir. Bununla birlikte, iki rekât namaz kıldıktan sonra 30 defa salatü selam getirilir. Ardından kocanızın hayalini kurarak veya resmine bakarak okuyabilirsiniz. Böylece kocanızla yaşadığınız problemler çözüme kavuşur. Hayırlısıyla sizi dinlemeye, dediklerinizi yapmaya başlar.

Kocaya İstediğini Yaptırma Esması, Kocanın Karısının Sözünü Dinlemesi için Dua

Esmaül Hüsnalar, tüm dileklerinizde okuyabileceğiniz isimlerdir. Dilediğinizden emin olduktan sonra esmaları okumak, her zaman bir çıkış yolu sağlar. Kocanızın sadece sizin sözünüzü dinlemesi için okuyabileceğiniz bir esma vardır. Bu sayede mutsuz evliliğinizde kocanız sizi hiç dinlemiyorsa bir çözüm bulursunuz. Böylece kocanızın sizi düşünerek hareket etmesine de vesile olursunuz.

Kocanın Karısının Sözünü Dinlemesi için Dua: Kocaya istediğini yaptırma esması El-Cabbar ismidir. El-Cabbar, emirlerine karşı konulmayan, ne isterse yapan anlamını taşımaktadır. Her gün 206 defa okunan esmayla hayırlısıyla isteğinize ulaşırsınız. Sizi dinleyen ve her isteğinize kulak veren bir kocanız olur. Unutmayın ki, Allah, ona sığınan, yalvaran müminlerin dileklerine her zaman karşılık verir. Onların mutsuz olmasına izin vermez.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Bazen kocanızın ilgisinin azaldığını düşünebilirsiniz. Bunun yanında eşiniz zina ederek sizi aldatıyor da olabilir. Böyle durumlarda eşinizin size düşkün olmasını istersiniz. İçinizdeki iyi niyetle Allah’a sığınırsınız. Doğru bir şekilde okunan duayla eşinizin size düşkün olmasına vesile olabilirsiniz. Bu dua için aşağıdaki aşamaları izlemelisiniz:

  • Öncelikle güzel bir gusül abdesti alın.
  • Ortam temizliğine dikkat edin.
  • 21 defa arka arkaya Ayet’el Kürsi, Fatiha, İhlas, Ahkaf, Nas ve Felak dualarını okuyun.
  • Niyetinizi açık bir biçimde belli edin.

Bu dualarda önemli olan iyi niyetli olmaktır. Eğer ki kötü bir niyetiniz varsa duanız kabul olmaz. Çünkü dualarda kötülüğün yeri yoktur. Ayrıca daha fazla bilgi sahibi olarak destek almak isterseniz sorunlarınızı gönül rahatlığı ile danışabilirsiniz. Bizden ayrılmayın takipte kalınız. Yasin hocaya soru sormak için iletişim kurunuz.

Ayet’el Kürsi ile Söz Geçirme Duası, Kocanın Karısının Sözünü Dinlemesi için Dua

Ayet’el Kürsi, birçok dileğin olması için en etkili dualardan biridir. Kocanın karısının sözünü dinlemesi için dua olarak da okunabilir. Dua sayesinde kötü kaynananızın sizinle uğraşmasını engeller ve kocanızla olan iletişimi güçlendirirsiniz. İnşallah doğru bir şekilde okuduğunuz dua ile emellerinize kavuşur ve kocanızın sizin sözünüzden çıkmamasını sağlarsınız. Ayet’el Kürsi ile söz geçirme duasını okumak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Ayet’le Kürsi’yi okumadan önce gökkuşağını temsil eden yedi farklı ip almanız lazımdır. Aynı zamanda bu iplerin uzunluklarının farklı olması gereklidir.
  • Eşinizin niyetiyle okuduğunuzu belli ederek 71 defa Ayet’el Kürsi’yi okumalısınız.
  • Ardından evinizin güneş görmeyen bir köşesine ipleri koymalısınız. İpler, haneniz içinde durduğu müddetçe eşiniz sizin sözünüzden çıkmadan her dediğinizi yapar.

Denenmiş İstediğini Yaptırma Duası, Kocanın Karısının Sözünü Dinlemesi için Dua

Eşinizin sözünüzü dinlemesi için birçok dua önceden denenmiştir. Ancak, en çok okunan ise dua Ayet’el Kürsi’dir. Bu sayede hanımlar, istedikleri evliliğe geri kavuşmuş ve birçok olumsuzluktan kurtulmuştur. Siz de eşinize sözünüzü dinletmek için bu duaları okuyabilirsiniz. Ancak niyetinizden emin olmanız gerektiğini tekrar dile getirmemiz mühim bir konudur. Daha fazla arama için Google arama motorunu kullanmalısınız

Eğer duaları doğru bir biçimde okuyamayacağınızı düşünüyorsanız bir hocadan yardım alabilirsiniz. Şayet, alim ve iyi niyetli bir hoca, eşinize söz geçirmeniz için sizin niyetinize dua eder. Böylece etkili bir biçimde duanız okunur. Ayrıca duaları okuduktan sonra sabırlı olmanız gerekir. İsyan etmeden beklemeli ve Allah’ın sizin için güzel olanı vereceğine yürekten inanmalısınız.

Büyü ile ilgili tarifler İslam dinimize de uygun olmayıp yasaklanmıştır. Bu web sitesinde yapılan paylaşımlar da kesinlikle tarif ya da uygulama verilmez. Dua yolundan ayrılmayalım kardeşlerimiz.

24 Saatte Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir