Aşk Duaları

Kuranda Aşk Duası

Kuranda Aşk Duası

Kuranda Aşk Duası
Kuranda Aşk Duası

Kuran-ı Kerim’de sure ve ayetler olduğunu biliriz Kuranda Aşk Duası yoktur ancak kuran ayetleri ile hazırlanan kişiye özel yöntemler hazırlanabilir. Allah’ın yarattığı en muazzam güdülerden biri de sevme güdüsüdür.

Tüm canlıların benliğinde yerleşik olan bu içgüdüsel davranışın en eşsiz hali aşka bürünmüş halidir. Aşkı yaşayan kişilerin kendilerini mutlu ve huzurlu hissetmelerinin yegane sebebi yaratılış gücünden kaynaklanmaktadır.

Kuranda aşk duası ile ilgili merak ettikleriniz için Kuran-ı Kerim’i inceleyiniz. Her var edilişin ve her yok oluşun aşka dair gerçekleştiği alemlerde insanlar arasındaki aşk ve sevgi bağı da ayrı bir yere sahiptir. Bu sebepten karşılığı olmayan aşkların acısı ve külfeti çok büyüktür. Tek başına kaldırılması imkansız olan bu yakıcı gücün birinde karşılık bularak alevlenmesi şarttır. Bu sebepten insanlar sevdikleri kişiden hak ettikleri aşkı görmeyi beklerler.

Aşık Olması İçin Dua

Sevdiğiniz kişi ya da sevgiliniz hatta eşiniz bile bazen size karşı aşkını belli etmeyerek sizi üzebilir. Ya da gerçekten size karşı herhangi bir duygu beslemiyor olabilir. Ancak bu durumun sizde sebep olduğu yıpratıcı unsurlardan bir çırpıda kurtulmanız mümkündür.

Sevdiğiniz insanın da size aşık olması için dua ettiğiniz takdirde buna engel olan ne varsa ortadan kalkacaktır. Çünkü duanın kudreti sonsuzdur ve dünyevi engeller onun karşısında duramazlar. Bu nedenle aşık olmasını istediğiniz kişi için kısa sürede etkisini gösteren ve tesir kuvveti yoğun olan duaları tercih etmeniz gerekmektedir. Bu tarz dualar hakkında doğru seçimler yapabilmeniz onları bulmak istediğiniz kaynakların güvenilirliği ve bilgi aldığınız insanların uzmanlığı ile doğru orantılıdır.

Hemen Gelsin Büyüsü, Kuranda Aşk Duası

Büyüler insanlık tarihi boyunca kişilerin hayallerini, istek ve dileklerini gerçekleştirmek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Çok köklü bir yapıya sahip olan büyülerin çok farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Ancak bazı büyüler diğerlerine nazaran daha etkili ve daha şiddetlidir.

Gitmesini istemediğiniz halde sizden ayrılan ya da uzakta olduğu halde yanınızda istediğiniz biri için yapılan hemen gelsin büyüsü de böyle bir büyüdür. Oldukça tesirli ve etki süresi en kısa büyülerden olan bu büyünün en çok tercih edilme sebebi de budur. Yapıldığı andan itibaren çok kısa bir süre sonra gelmesini istediğiniz kişi size ulaşmayı başarır. Ancak kuvvetli büyülerin incelikli uygulamaları bilgi ve tecrübe gerektirdiğinden yaptıracağınız büyüler hakkında doğru kişilere başvurmanız gerekir.

Sevgi Ve Aşk Duaları

İnsanların hayattan beklentileri, hayalleri ve istekleri belki de ölene dek birçok kez şekil değiştirir. Ya da ilk zamanlarda vazgeçilmez gelen hayal ve istekler zamanla önemini yitirerek kaybolur. Fakat insanoğlunun asla vazgeçemediği istekler arasında daima sevgi var aşk varlığını sürdürmektedir. Çünkü yaşamın anahtarı ve mutluluğun temeli bu duygulara bağlıdır.

O sebeple insanların en çok ihtiyaç duyduğu bu duyguları elde etmek için kullandığı dualar arasında sevgi ve aşk duaları yer almaktadır. Bu duaların çeşidine ve yapılma amacına göre insanlar uzaktaki sevdiklerine kavuşmak, sevdiğin tarafından sevilmek, aşık olduğu kadar değer görmek için çeşitli dualar etmektedirler. Bu bağlamdaki isteklerin yerine gelmesi kullanılan duanın etki alanına ve doğru uygulanışına bağlıdır.

Ayrıca Aşk Tılsımı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

7 Yorum

 1. Latife dedi ki:

  Selam ayetlere dualara inan biriyim yol gostern birinin de olması grekiyo 35 yaşına geldm artık hayatımda birisi olsun istedim sevilmk sevmek istedim yalnızlık çok zorlasmaya başlamıştı benm için taa ki yaşın hocayı bulana kadar hayatımın erkeği ni buldum minnettarim ?

 2. elanur dedi ki:

  cevabinizi yorumunuzu bekliyorum

 3. elanur dedi ki:

  hocam benim asik oldugum bir cocuk var ikimizde bekariz elimde degil onu cok seviyorum cok asigim koyde yasadimiz icinona diyemiyorum gelen goruculeri onun icin redediyorum ailem artik evlenmemi isyiyor ama ben onu istiyorum kendime soz geciremiyorum tam bes yildir onun gelip beni istemesini bekliyorum gelip isterse hemen evet derim Allah rizasi icin bana yardimedin bir ask duasi kesin tutan yaparsaniz belki benimle evenir cok caresizim lutfen yardim edin

 4. Ahmet dedi ki:

  Sitede vatsap yazan yere tıklayın veya resimler üzerindeki no

 5. Ke.si dedi ki:

  Numarası nedir hocanın ??

  1. Zeyno dedi ki:

   0546 484 31 66 numaradan ulaşabilirsin zaten yazıyo aslında direkt dönüş sağlıyo yasin hoca bu numaradan

 6. Filizin Annesi dedi ki:

  Geçen ay evde kalmış kızıma kismet bağlama duası yaptırdık ve Yasin Hoca sağolsun gelecek yaz evleniyorlar kızımın kısmeti açıldı birden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir