Aşk Büyüleri

Kurşunla Yapılan Aşk Büyüsü

Kurşunla Yapılan Aşk Büyüsü

Kurşunla Yapılan Aşk Büyüsü

Kurşunla Yapılan Aşk Büyüsü uygulama amacında olan kimselerin her istediklerine sahip olabilmeleri çok kolay bir şekilde ve bu büyü ritüelinin de aracılığı ile sağlanabilecektir.

Sizin sevdiğiniz insanlar ile aranız açık ise ve siz bu duruma bir çare arayarak bu kimseler ile aranızı düzeltmek istiyor iseniz kurşun büyüsü ritüelinin etkilerinden faydalanmanız hiç de yadsınacak ve garipsenecek bir durum olmayacaktır. Bununla birlikte bu büyü türü sayesinde ikili insan ilişkilerinin de düzeldiği ve büyünün yardımı ile insanların birbirleri ile ilişkilerinin çok daha iyi bir konuma geldiği söylenebilir.

Günümüzden çok eskiye dayanmakta olan zamanlardan bu yana söz konusu olan bu büyüden faydalanıldığını bilmekteyiz.

Aynı zamanda kurşun kullanımı sayesinde yapılmakta olan aşk büyüsünün türlerinin de çok büyük çeşitlilik içerdiğini bilmenizi sterim.

Bununla birlikte kurşun bir yere saklanarak üzerine tılsımlı kelimeler okunarak, kurşun bir beze sarılarak kurşun büyüsü ritüeli çok kolay bir şekilde uygulanabilir ve istenilen sonuçların elde edilebilmesi adına bir faya çok rahat bir şekilde sağlanabilir.

Kurşun Büyüsü Ritüeli Nasıl Uygulanır?

Kurşun büyüsü ritüelini uygulayabilmek adına kurşun maddesinin özel bir ısıtma ve de aynı şekilde özel bir soğutma aşamalarının uygulandığı esnada özel olarak görülmekte olan duaların okunması gerekecektir. Pikniklerde kullanmakta olduğumuz tüplerin de yardımını alarak kurşun büyüsü tarifinden faydalanmanız mümkün olan bir durum olacaktır. Bununla birlikte kurşun aşk büyüsü ritüelini uygulamaya başlamadan evvel büyü yapmak amacında olduğunuz kişinin fotoğrafının olduğundan emin olmanız gerekecektir.

Fotoğraf üzerinde büyü yapmak istediğiniz kişinin yüzünün çok net bir şekilde görülmesi gerekiyor. Bununla birlikte bu büyü aşamasında bulanık olan fotoğrafları kullanmanız tavsiye edilmemektedir. Elinizde olan kurşun madeninin fotoğrafın üzerine dökülmesi gerekecektir ve burada erimesinin de sağlandığından emin olmalısınız. Sonraki zamanda ise çok geniş bir kumaş parçasının kullanımı ile birlikte eritilmiş olan kurşunun döküldüğü fotoğrafı kapatmanız gerekecektir. Gün içerisinde beş defa bu uygulamayı tekrar etmeniz de önemli ve gerekli olan hususların arasında er almaktadır.

Pinterest sayfamızı incelemek için tıklayınız.

Bununla birlikte kurşun dökümünün gerçekleşmesinin hemen ardından tılsım yazılması büyü ritüelinin tamamlanması adına çok gerekli ve elzem olan bir husustur. Tılsım içerisinde küs durumda olan kişilerin neden bu durumda oldukları ve aynı zamanda ne zaman boyunca küs kaldıkları eğer biliniyor ise mutlaka ama mutlaka yazılmalıdır. Sonrasında kurşun dökümünün hemen ardından kağıt korunaklı bir şekilde katlanmak suretiyle kurşunun içerisine atılır.

Kurşun Büyüsünün Etkileri Nelerdir? Kurşunla Yapılan Aşk Büyüsü

Kurşunla Yapılan Aşk Büyüsü

Kurşun büyüsü ritüelinin etkilerinin gözlemlenmesi sayesinde en fazla tercih edilen büyü çeşidi olarak karşımıza çıkması hiç de beklenmedik durumda olan bir sonuç olmayacaktır.

Kurşun büyüsünün ritüelinin uygulanması konusunda gerekli olanlar tamamlandıktan ve sonrasında gerekli olan tılsım içerikli sözler okunduktan sonra dilediğiniz dilekleri gerçekleştirme fırsatına da kolay bir biçimde sahip olacaksınız. Kurşun büyüsü ritüelinin kullanımı sayesinde küs durumda bulunmakta olan iki kişinin barışmasına ön ayak olabilir ve bu konuda çok büyük bir adım atabilirsiniz.

Bununla birlikte kurşun büyüsünün kullanımı ile beraber iki arkadaşın iş yapmasını ve sürekli olarak birlikte çalışmalarını da sağlayabilirsiniz. Küs olan ve artık boşanma aşamasına kadar gelmiş olan evli çiftlerin birbirleri ile barışarak evliliklerini sürdürmelerinde siz de büyük bir pay sahibi olabileceğiniz gibi bu büyü ile birlikte bir yuvayı dağılmaktan kurtarma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda bu büyü ritüeli yani kurşun büyüsü ritüelinin uygulanması küs olan akrabaları da tekrardan birbirleri ile yakınlaştırır.

Ayrıca Aşk-ı Muhabbet Vefkleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir