Aşk Tılsımı

Kuvvetli Aşk Muskası Nasıl Yapılır?

Kuvvetli Aşk Muskası Nasıl Yapılır?

Kuvvetli aşk muskası nasıl yapılır sorusu en sık sorulan sorular arasında yer almaktadır. Aşk muskası denilince her ne kadar eski sevgililer, platonik aşklar vesaire gelse de aşk muskaları en sık evliler arasında yapılmaktadır. Aş muskası yaptırılan evlilerde eş sadece eşine âşık ve tutkulu olmak ile kalmaz aynı zamanda evine bağlılığı artarak daha az başka kişiler ile bir araya gelir. Bu ise evlilik hayatının da düzene kısa sürede girmesine etki etmektedir.

Kuvvetli Aşk Muskası
Kuvvetli Aşk Muskası

Kuvvetli aşk muskası farklı uygulama ritüelleri ve değişen uygulama duaları ile yapılmak ile beraber genel olarak aynı hizmetti sunması nedeni ile aynı uygulamadan yararlanılmaktadır. Kuvvetli aşk muskası yaptıranlar bu muskanın etkisinin de değişen yönlerini iyi bilmelidir. Genel olarak bir hafta gibi bir zamanda etkisini göstermeye başlamak ile beraber bazen muska yapılan kişilerde psikolojik sorunlar ya da içe kapanıklığa da neden olabilmektedir.

Aşk muskası yapım işlemlerinde sorunların yaşanmaması ve istediğiniz sonuca ulaşabilmek için ise uzman ve deneyim sahibi olan medyum desteğinden yararlanmanız önerilir. Konusunda uzman ve deneyimli medyum tarafından yapılacak olan kuvvetli aşk muskası sonrasında ise medyum tarafından belirtilen tüm uygulamalara da yer vermeniz etkinin daha hızlı olmasını da sağlayacak olan detaylardır.

Aşk Muskası Ne Zaman Etki Gösterir?

Kuvvetli aşk muskası adından da anlaşılacağı üzere âşık etme için yapılan özel bir muska ya da büyüdür. Platonik aşk yaşayan kişiler beraber olmak istedikleri kişi için kuvvetli aşk muskasına yer açabilmektedir. Bunun yanı sıra ayrılan sevgililer ya da eşlerde kuvvetli aşk muskası ile tekrardan birleşebilmektedir.

Aşk muskasının yapılışında kesinlikle uzman ve deneyimli medyum desteğinin alınması önemlidir. Doğru bir uygulamanın yapılması hem doğru bir muskanın ortaya çıkmasına etki ederken hem de istenen sonuca kısa sürede ulaşılmasını sağlamaktadır.

Kuvvetli aşk muskası etkisi genellikle bir hafta içinde kendini göstermektedir. Kuvvetli aşk muskasının yapılması sonrasında muskanın yapıldığı kişide dalgınlık ve uyku hali baş göstermektedir. Sonrasında ise kişi rüyalarında büyü yaptıran kişiyi görmeye başlar. Bir hafta sonunda artık büyünün etkisinde olan kişi artık günlük hayatta da büyü yaptıran kişi ile beraber olmayı hayal etmeye başlar.

Kuvvetli aşk muskası ile ortalama bir ay içinde sevdiğiniz kişinin ilgisini kazanarak beraberliğinizin ilk adımlarını atabilirsiniz. Kuvvetli aşk muskasının etkisinde muskaya olan inançta önem taşımaktadır.

Kuvvetli Aşk Muskası Nasıl Bozulur?

Kuvvetli aşk muskası bozdurma denilince ilk olarak aşk muskası yaptırılan kişi gelmektedir. Fakat aşk muskası yaptırılan kişi üzerinde bir büyü olduğunun farkına kolay kolay varamaz. Bu sebep ile büyülenen kişinin aşk muskasını bozdurmaya gitmesi pek rastlanan bir durum değildir.

Kuvvetli aşk muskası büyü yapılan kişinin en yakınlarının etkiyi fark etmesi ile kişi için bakım yaptırması ile belirlenebilir. Bu durumda da büyünün bozulması içinde en yakınları başvurur.

Kuvvetli aşk muskası bozdurma işlemlerinde en sık talep ise büyüyü yaptıran kişilerde görülür. Zaman içinde kişinin artık büyü altında kalan kişiden ayrılmak istemesi ile beraber ya da farklı sebepler ile büyüyü yaptıran kişiler bozdurma için başvurur.

Kuvvetli aşk muskası bozdurma işlemleri son derece etkili bir büyü olması neden ile konusunda uzman ve deneyimli kişiler tarafında yapılmalıdır. Oldukça dikkatli bir şekilde yapılan kuvvetli aşk muskası bozdurma sonrasında ise kişi büyünün etkisinden tamamen çıkar.

Kuvvetli Aşk Muskası Belirtileri Nelerdir?

Kuvvetli aşk muskası evlilerden sevgililere ya da platonik aşklara kadar birçok kişi tarafından tercih edilen muska çeşididir. Büyü olarak da ifade edilen kuvvetli aşk muskası yüzyıllar boyunca en çok başvurulan büyüler arasında yer alır.

Kuvvetli aşk muskasının belirtileri muskanın yapılmasının hemen ardından kendini göstermektedir. Fakat aşk muskası sonrasında kişinin büyü yaptıran kişiye olan yakınlaşması ve aşkı ortalama bir hafta on günlük bir zamanı almaktadır.

Kuvvetli aşk muskası belirtileri gösteren kişi bu gün sonrasında büyü yaptıran kişiye yakınlaşır ve o yanında değilken bile sürekli onu düşünür. Bu belirtiler kuvvetli aşk muskası belirtileri olmak ile beraber belirtilere sahip olan tüm kişilerde de aşk muskasının kesin olduğu da söylenemez.

Okumalısın: Çorap Büyüsü Nedir?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

 1. acar dedi ki:

  selam hocam..
  Severek evlendiğim uğruna ailemi reddettiğim karım internette bulduğu biriyle kaçtı gitti . okadar güzel bi evliliğiğmiz vardı .karım gittikten sonra eşyalarına baktım siyah cevsen buldum birine gösterdim bi hocaya danış dedi. benim karım öyle seylere inanmaz
  ne yapacağımı bilemedim sizi önerdiler bana yardımcı olabilirmissiniz bu konuda ben şuan ayrılmak mı istiyorum geri dönsün konusunda çok kararsızım nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında hiç bir bilgim yok bana yardımcı olursanız minnettar kalırım .

 2. feyza nur dedi ki:

  selam hocam ben evliyim bunu yazarkende cok utanıyorum bu benim elimde olan bi durum degil
  evlenmeden ev yaptırdı eşim 5 sene boyunca çok rahat huzurlu bi evim vardı .
  çok dikkatimi cekmedi son 1 yıl içinde evde gölgeler görüyorum bu beni korkutmuyo aslında .sadece neden gördüğümü merak ediyordum biraz bakındım . bulasma gibi durumlrı olabilirmiş yada muska yapılmış içime bi kuşku heryeri arıyorum bişey var mı die yok msafirliğe gittik eşimle eşimin akrabası adam okadar güzel göründü ki gözüme tövbe geçirdim içimden . süreki onu görmek istiyorum . eşime haber gidelim yada bize gelsinler diye baskı yapıyorum. evi temizlerken saksının içinde cam vardi kenarını gördüm baktım cam muska elim ayagım titredi . o anladım neden o adamı göremk istdiğimi kimse bilmior bana bi siz yardımcı olabilirsiniz ..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir