Medyumluk

Medyum Nedir Kime Denir

Medyum Nedir Kime Denir : Her işin kendine göre zorlukları ve kendine has incelikleri vardır. Ancak bazı meslek guruplarında gerçek anlamda zor konuları beraberinde getirir. Medyumluk da bunlardan biridir. Günümüzde medyum adı altında dolandırıcılık veya usülsüzlük yapılmakta, insanların duygu ve maddiyatları sömürülmektedir.

Doğru medyum, yardım talep eden insana ayı zamanda rehberlik yapmalıdır. Aşk ve manevi duygularıyla katiyen oynamamalıdır. Seansa gelen hastalarının bilgileri kesinlikle gizli kalmalı ve üçüncü kişilerce paylaşılmamalıdır. Medyum olan kimsenin iradesinin de güçlü olması gerekmektedir. Medyum Nedir Kime Denir : Yardımcı olduğu kişiye ahlak kuralları çerçevesinde yaklaşmalı, anlayışlı olmalı ve daima yapıcı tavırlar sergilemesi gerekmektedir.

Medyum Nedir? Kime Denir?

Medyum Yasin Hoca sayfamızdan bizi takip etmek için tıklayınız.


Medyumları da tıpkı tıp bilimindeki doktorlar gibi ihtisas alanında uzmanlaştıkları departmanlara ayırabiliriz. Örneğin; bir kalp doktorunun işinin inceliklerini beyin cerrahı bilemez ise medyumların da bu alanda bu şekilde bir yetenekleri vardır. Medyum Nedir Kime Denir : Doğru medyumlar, işini para için değil gerçekten insanlara faydalı olmak elinden gelenin en iyisini yapmakla mükelleftirler.

Havas İlmi (Medyum Nedir Kime Denir)

Söz konusu bu esrarengiz ilmin öğrenilmesi de hiç mi hiç kolay olmamaktadır.
Ne yazık ki medyumluk ile alakası olmayan ve insanların umutlarını ellerinden alan yanlış kişiler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Emin ve kararlı kişiler ise yetenekli ve tecrübeli medyumların yollarını tutarak isteklerini bir şekilde uygulatmaya çalışırlar. Medyumluk topluma örnek olacak seviyede önemli ve özel kişi olmalıdır.

Üzücü olan taraf da budur ki, kendini medyum olarak tanıtanlar gerçek medyumlardan daha çok ön plana çıkmış ve toplum medyum yerine, sahte medyumlar tarafından işgal edilmiş durumdadır.

Medyum Nedir? Medyum Kime Denir ?

Medyum, doğaüstü yetenekleri olan ve psişik yeteneklerini kullanarak geleceği gören veya ölen insanlarla iletişim kurabilen kişilere denir. Medyumlar, telepati, telekinezi, astral seyahat gibi yeteneklere sahip olabilirler. Bu yetenekleri kullanarak insanlara rehberlik ederler, sorunlarına çözüm bulmaya çalışırlar. Medyum Nedir Kime Denir

Medyumlar genellikle ruhsal ve zihinsel enerji alanlarında çalışır ve danışanların problemlerini çözmeleri için farklı yöntemler kullanırlar. Medyumlar bazen de spiritüel danışman veya psişik danışman olarak da bilinirler. Ancak, medyumlarla ilgili unutulmaması gereken önemli bir nokta, medyumların yeteneklerinin gerçekliği konusunda farklı görüşlerin bulunmasıdır ve bazı hilekârlar da bu unvanı kullanarak insanları dolandırabilirler. 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

14 Yorum

 1. AhmedOo dedi ki:

  sevdiğimle aramızdaki sorunları yasin hocam sayesinde aştık o kadar memnunum k anlatamam bilen billlirrr

 2. Yezlizz dedi ki:

  Merhabalar hocam yazınız farklı anlasilir en son sizinle bi baglama duasi calismistik ben ondan memnun kaldim bu raya da denk gelince yazmak istedim hoca guvenliri bu devirde güvenilir birisini bulmak gerçekten çok zor

 3. Kumsall dedi ki:

  Yazılar güzel, anlatım çok iyi , hoca kendisi ilgili diğer hocalardan farkli çok ilgili en küçük detayı bile atlamiyor sorulari güzel özenle cevaplıyor konuşmasını dinlemesini bilen biri

 4. K.Can dedi ki:

  Yasin hocaya dua yazdırdım sıkıntılarım vardı. Allah razı olsun üzerimde taşıdığından beri sıkıntılardan daralmalardan kurtuldum. Benim gibi sıkıntısı olanlar dua yazdırıp üzerinde taşısın şifa bulsun.

 5. Mikail dedi ki:

  Yasin hocaya dua yazdırdım sıkıntılarım vardı. Allah razı olsun üzerimde taşıdığından beri sıkıntılardan daralmalardan kurtuldum.

 6. Ufuk dedi ki:

  Hocam bana da yardım eder misiniz?
  Çok yararlı bir site

 7. Ak-koyunlu dedi ki:

  Arkadaşlar benim sıkıntılarım vardı hocam sağolsun çok güzel yardım etti Allah hocamızdan razı olsun

 8. Resuleksi dedi ki:

  Cok güvenilir tavsiye ederim

  1. Emir dedi ki:

   Cok güvenilir tavsiye ederim

 9. Ali dedi ki:

  Yasin hocaya muska yaptırdım 1 ay boynuma taşıdım Allah’ın izniyle etki göçrdüm çok sağolsun

 10. yardım sahibi dedi ki:

  hocam banada yapın nolur üç çocuğum var elinizi öper

  1. Esmenur dedi ki:

   Selamlar buradan iletişim kurmalısınız. 05464843166

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir