Bağlama VefkleriHavas İlmi Çalışmaları

Aşkı Muhabbet Vefkleri

Değerli kardeşlerim: Aşkı Muhabbet Vefkleri ‘nde olan Vefkin kelimesi çoğunuz için yabancı bir terim bunu iyi biliyorum. Bu nedenle vefk nedir öncelikle bunu açıklamam gerekir. Daha sonra sırasıyla aşk vefki, bağlama vefki, şans vefki gibi vefk çeşitlerini sizlere açıklayacağım.

Aşkı Muhabbet Vefkleri: Ayrıca makalemin sonuna doğru size başarı getirmesi için ücretsiz bir vefk örneği vereceğim. Bu nedenle lütfen dikkatli bir şekilde makalemi okumaya özen gösterin.

Facebook üzerinde yapılan paylaşımları görmek için tıklayınız

Peki vefk nedir? Size bunu kısaca açıklamaya çalışayım. Aslında vefk toplumda muska diye bilinen yazılı dualara benzer ama vefk muska demek değildir. Çünkü vefk havas ve ladün ilmine göre gizli ilimlerin ilmi bilgileri doğrultusunda hazırlanan muskaya benzer ama muskadan faklı olan bir yapıya sahiptir. Vefkler muskalara oranla 5 kat daha güçlüdür.

Muhabbet Vefki Nedir? Nasıl Yapılır? Aşkı Muhabbet Vefkleri

Genel olarak vefk; birden fazla amaçlar için hazırlanan etkili dua yöntemleridir. Dilek sahibinin bu süreçte dikkat etmesi gereken bir takım hususlar vardır.

Aşkı Muhabbet Vefkleri: Vefkin etki süresi 15 ila 40 günler arasında olmaktadır. Özenli ve itinalı bir şekilde yapılan vefkler yüksek olasılıklarda olumlu sonuçlar vermektedir. Kişiye özel bir uygulama olup doğru medyum ve hoca tarafından yapılmalıdır.

Havas ilminde yer alan güçlü dua yöntemleri arasında çok farklı şekillerde yapılan uygulamalar vardır. Genel olarak Vefki; bu konunun meraklıları vefki ilmi ne anlama gelir çok iyi bilirler. Ben bilmeyenleriniz için vefk nedir, aşk vefki nasıl yapılır detaylıca anlatacağım.

Özel olarak vefkler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler oluyor bu nedenle sizlere vefk ilmi alanında yapılan çalışmalardan söz etmek istiyorum. Öncelikle vefki muska ile karıştıranlar oluyor. Vefk ve muska tamamen farklı şeylerdir. Muska nedir daha iyi anlamak için daha önce yazdığım muska adlı makalemi okumanızı öneririm.

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Aşkı Muhabbet Vefkleri: Her hangi bir hocaya yaptıracağınız aşk muhabbet vefkinin gücü onu hazırlayan hocanın bilgisine ve yeteneğine göre gerçekleşir. Bu nedenle aşk vefki yaptırmak isteyen kişilerin çalışacakları hocayı çok iyi seçmeleri gerekir. Yanlış bir hocaya hazırlatılan aşk vefki sonuç vermeyebilir. Aşk vefkinin bir özelliği de taşıyıcı ve diğer kişiyi birbirine bağlama özelliğine sahip olmasıdır.

Yani aşk vefkini taşıyan bir kişi diğer insanla ezoterik bir bağlantı içine girer. Evrensel enerjinin bu iki insan üzerine yönlendirilmesi aşk vefki sayesinde mümkün hale gelir. Bu şekilde doğanın evrensel gücü kullanılarak aşık edilmesi istenen kişinin vefk yaptırana bağlanması sağlanmış olur.

Genelde aşk için hazırlanan çalışmalar belli kare sayılarına göre yapılır. Yani üçlü vefk, dürtlü vefk, altılı vefk gibi farklı vefk kalıpları vardır. Bu kalıpların sayısı ne kadar artarsa yapılan vefk o kadar daha fazla etki sağlar.

Örneğin altılı olarak yapılan muhabbet vefkilerin hazırlanması 7 gece sürer ve son derece zahmetlidir. Bu nedenle yapılan aşk vefklerinin ücretleri sahip oldukları katman sayısına göre değişebilir. Örneğin evli olduğunuzu ve eşinizin sizden uzaklaştığını varsayalım.

Eşiniz artık size karşı bir şey hissetmiyor olsun. Bu durumda eşinizin size bağlanması ve size tekrar aşık olması için vefk çalışması yaptırabilirsiniz. Aynı durum sevgililer arasında yaşanan sorunların çözümü içinde geçerlidir. Sizi terk eden sevgilinizi tekrar geri getirmek vefki etkilerini görmek için aşk vefki yaptırmak en iyi çözüm yoludur.

Aşk Vefki

Aşk vefki, aşkı çekmek veya mevcut bir ilişkiyi güçlendirmek amacıyla kullanılan bir tür tılsım duadır. Bu vefki hazırlayan kişi, belirli semboller veya yazıları belirli bir düzene göre bir araya getirerek bir uygulama oluşturur. Bu vefk, kişinin enerjisini ve niyetini içerir ve düşünce gücüyle çalışır. Aşkı Muhabbet Vefkleri

Aşk vefki kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır:

1. Etik kurallara uygun olmalıdır: Başka bir kişinin rızası olmadan başka bir kişi üzerinde etkide bulunmak etik olarak kabul edilmez. 

2. Amacınız net olmalıdır: Aşk vefki kullanmadan önce niyetinizi açık ve net bir şekilde belirlemelisiniz. Ne elde etmek istediğinizi ve amacınızın diğer insanlar üzerinde pozitif bir etki yaratmak olduğunu hatırlayın. Uzman medyum yasin hoca ya soru sormak için bizden ayrılmayın.

3. Uzmanlık gerektirebilir: Aşk vefki yapmak özel bir bilgi ve deneyim gerektirebilir. Bu nedenle, uygun bir şekilde hazırlanması ve kullanılması için bir uygulayıcıdan yardım almanız faydalı olabilir. Aşkı Muhabbet Vefkleri

Aşkı Muhabbet Vefkleri: Sonuç olarak, aşk vefki kullanmadan önce dikkatli olmanız, etik kurallara uymaya özen göstermeniz ve amacınızın olumlu bir niyetle olduğunu hatırlamanız önemlidir. En güvenilir yol, konuyla ilgili uzman birine danışmaktır.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

118 Yorum

 1. Bugün 11. Günüm ve Hala Bir Değişme Yok Bazen Umutsuzluklara Düşüyorum Hiç Bir Değişiklik Yok Ama Bakalım Sonuç Ne Olacak

 2. Bende Vefk Yaptırdım Bugun 8. Günüm Ama Hala Aynı Sekılde Engelliyim Umarım Güzel Şeyler Olur Sizi Bilgilendiririm ????

 3. Yusuf dedi ki:

  Bugün başladım, bitince dönüş yapacam sonucu

 4. Tülin AKŞAN dedi ki:

  Merhabalar. Eşim anlamadığım bir sebepten çocuklarımızdan soğumuştu 3 çocuk annesiyim ve onlara hiç ilgi göstermiyordu. Yasin hocaya bu durumdan bahsedince kendisi bizimle ilgilendi sağolsun ailemin huzru geri geldi. Çok minnettarım.

 5. Aazra dedi ki:

  Sağlıklı zamanlar diliyorum. Bencede olur çünküüü sevgi güzel birşey 

 6. Nazlı dedi ki:

  Etkisini gören var mı yardımcı olur musunuz

  1. T.BURKAY dedi ki:

   BENCE OLUR SEVGİ SEVGİDİR SONUÇTAA

 7. eslem dedi ki:

  selamlar 2 sene bi evilik zamanım var evlilikten 1 yıl sonra eşimin annesi ,babasını boşayacağını açıkladı herkes şaşkın yapmayın etmeyin kimseyi dinlemediler . kaynanam bize yerleşti biraz daha zaman geçsin öyle karar verin diye 5 ay bizde kaldı bu sefer benim evimdeki eşyaları alıyo atıyo akşam eşim gelince bu karın senin aldıklarını atıyo beğenmiyor , aramızı bozmaya başladı . arkadaşım yasin hocanın numarsını verdi aralarına muhabbet vefki yaptırdım . 1 hafta sonra kayın validem evine döndü . kendi yuvasını yıkıyor diye kimsenın yuvası olsun istemiyor kadın . Allahtan yasin hocayı arkadşımdan buldum gül gibi yuvam yıkalacaktı .

 8. Misafir dedi ki:

  Hayırlı günler bende yaptırmak istiyorum fakat bundan önce 2 yere başvurdum hiç bir etkisini göremedim dolandırıldım da güvenebilir miyim dönsün diye de çok istiyorum ?

  1. emel_06 dedi ki:

   hayırlı sahurlar ankaradan emel ben. yasin hocami iki aydır tanıyorum ciddi anlamda şunu söylemeliyim hakkaniyetli bir insandır. ne yazıkki bende bundan 3 dört ay öncesine kadar gitmediğim medyum çalmadığım kapı kalmamıştı. garantiler mi verilmedi olmayacaak vaadlermi söylemediler neler neler duydum medyumlu hocalı falcılı belki onlarca kişiye gittim sonuç sıfır yok kesin sonuç yok kapında yatacak gibi bi ton şeyler. insan umutsuzken aslında bir dayanak arıyor inanıyor benimki olmayacak duaya amin demek gibi birşeydi. çok şükür bu işi doğru yapan kişiler arasında yasin hocamı buldum iyiki onu tanıdım ben ve yakınımda olan bu konularda mağdur iki arkadaşımla çalıştık benim işlemim etkili oldu yalan yok ama diğer arkadaşlarımda birisi oldu birisi olmadı ama yasin hocam en azından dürüst herşeyi en başında söylüyor zaten bana güven veren o oldu. kimse kimseyi kandırmasın bu işlerde kesinlik olmaz diyerek başladı ben anlattığımda sıkıntımı bilmiyorum yüz yüze gelmedik ama doğru konuşmaları bana dürüst ve yalansız geldi ve tercihimi bundan yana kullandım. kusura bakmayın uzun yazdım biraz ama bunlar hakikat işlemim oldu Allah razı olsun ama bazen de olmadığını herşeyin Allahın izniyle oldugunu geleceği kimsenin göremediğini kaderi bilemediğini en güzel şekilde açıkladı. karar sizindir 🙂

 9. Gulsen dedi ki:

  Mükemmel ötesi bi insan çok teşekür ederim iyi ki tanıdım iyi ki çelişkiye girmedim bi çok site var arkadaşlar ben msj atmaya aramaya o kadar çok korktum ki konuşunca sesi konuşması o kadar huzur veriyor ki kurban olduğum Allah dert verince dermanın da veriyor

 10. İncii dedi ki:

  Arkadaşlar ben yasin hoca’dan açıkçası çok memnun kaldım. Bu hafta teslim aldım vefkimi. Her küçük ayrıntısı ile bana anlattı yasak ve yapmam gerekenleri söyledi .Etkisine gelince de daha devam ediyor kullanımı ama etkisi 12inci Günde göstermeye başladı.

 11. Ece nnz dedi ki:

  Bende yaptirdm. 5 ci gnm bgn etki ediyor mu

 12. Emre dedi ki:

  Allah herkesin gönlüne göre versin bende bu hafta başlayacağım hocamla çalışmaya

 13. elmas kız dedi ki:

  sağol davut malesef bir çok insan kanıyor böyle kötü kişilere bende yasin hocamla vefk yaptık şuan etki yok ama burada çoğu kişide olmuş okudukça insan mutlu oluyor

 14. Davut Türk dedi ki:

  Evet dostlar, malesef yasin hocam iyi birisi ama açıklıyor doğruları Allah ondan razı olsun. Söylediği şeyler çok mantıklı. O yüzden zaten buraya yazma gereği duydum. Yanlış anlaşılmasın kendisi ile çalışmadım henüz sadece konuştuk telefonda. Ama inşallah önce Allah sonra onun ilmine ihtiyacım olacak. Hayırlı sahurlar..

 15. SEDAT dedi ki:

  DAVUT KARDES COK DOGRU SOYLUYOR AYNEN OYLE

 16. Davut Türk dedi ki:

  Selam dostlar, yasin hocamı tenzih ederim doğruluğuna asla lafım yoktur. Ben başka hocalarla medyumlarlar ve bakımcılarla görüştüm ve çok güzel zarfladım. Denemesi çok kolay sizde yapabilirsiniz. Önce kendi bilgilerimi gönderdim kız arkadaşımla ayrılmıştık. Biri ayırma büyüsü yapılmış dendi. Başka birine gittim sizde cin var dediler. Derken bir bakımcıya baktırdım sevdiğim hayatında başkası varmış o erkek ona büyü yapıp kendine bağlamış. Yani her kafadan bir ses çıktı sizin anlayacağınız. Kusura bakmayın biraz uzun yazıyorum ama okuyun kelimesi kelimesine gerçektir. Yaklaşık 8-9 tane kişiyle görüştüm böyle. Hepsi de büyü var şu bu yok cin var dediler. Binlerce lira para istediler. Daha sonra ben başka bir telefon numarası üzerinden bu kişilere internetten bulduğum resimleri gönderdim. Kafadan uydurma bilgileri gönderdim yine baktılay güya döndüler ve inanır mısınız hep aynı şeyler. Sanki bir yazı var baktım deyip insanlara bunları gönderiyorlar gibiydi. Demem o ki dostlar insanları kandırıyorlar bu şekilde sende o var bu var diyorlar. Madem gerçekten bakılıyor benim uydurma attığım bilgileri neden bilmediler. Gerçek bir hoca bunu bilir anlar. Herşeye büyü var cin var demekle olmuyor dini imanı para olmuş bu tür kişilerin. Allah ıslah etsin.

  1. ebru k. dedi ki:

   davut suan soktayim :((

 17. Selinn dedi ki:

  Vefkte bı gelişme yasadinizmi

  1. faika samyel dedi ki:

   benim oldu selin rabbim yasin hocamdan razi olsun ben raziyim tavsiye ederim

   1. Saglik-hayattir dedi ki:

    Saglikli aksamlar hepinize bende gordum daha iyiyiz. Umuyorurum vefkim olacak hocam vesilesiyle.

   2. Sabırsız dedi ki:

    Selamın aleyküm kardeşim vefk mi yaptırdın sende nasıl oldu etkisi

 18. Elif Kemik01 dedi ki:

  Beni çok kandırdılar ama Yasin hoca iyi birine benziyor..

  1. serpil akana dedi ki:

   aynen ole benim üzerimde büyü var diye kandırdılar bankadan kredi çektim gidip yatırdım düşününki o kadar yüksek meblağ yani kardeşler bu işin ticaretini yapandan değilde insanlara faydalı olan birinden destek almayı tercih eylerim yasin hocam iyi durust bir insan ne sonradan ücret çıkardı ne de bir yanlış durum vefkim hazırlanıyor ama sağolsun çok açıklayıcı şekilde hocam beni aydınlattı

 19. faika samyel dedi ki:

  selamlar ben 19 gün oldu vefkim takalı yatsı namazdan sonra okumalarımı yapıyorum hocamdan Allah bin kere razı olsun böylece namaza da başladım eşimle de eskiye oranla aramız daha iyi ne denir ki bilmiyorum çok şükür elhamdülillah sağlıklı ve koronasız günler kardeşler

 20. VELİ dedi ki:

  MERABA KARDESLER BEN VEFKİM ETKİ ETMEYE BAŞLADI COK SUKUR BUGUN 23 NCU GUNUMDEYİM HOCAMDAN ALLAH BIN KERE RAZI OLSUN VEFKI OYLE GUZEL HAZIRLAMISTI ZARFINI COK GUZEL KOKUYORDU HALEN SAKLIYORUM ONU BILE YORUMLARDAN GORUP ILETISIM KURMUSTUM IYIKIDE BASVURMUSUM

 21. Evrim nilay k dedi ki:

  Selamlar ben nilay. İzmit’ten yazıyorum. Yasin hocamla geçen sene tanıştım. Tüm ailemize doktor gibi oldu adeta. Sağolsun işiyle çok ilgili yardımsever biridir. Yıllardır çözemediğimiz bazı sıkıntılar için kendisine başvurdum ve halen ilk günkü gibidir ne zaman arasam telefona bakar. Yazsam cevap verir. Gerçekten bu devirde kıyaslama yapacak olursak işiyle bu kadar ilgili tanımadım kimseyi desem yeridir o derece. Kendisine hürmetlerimi sunarım. Sevgiler.

 22. melek eylem dedi ki:

  bende bugn iletisime gectim en etkilisi celpms ondan yptrcam snuclri paylasirm

 23. Simay 06 dedi ki:

  Mrb arkadaşlar ben simay ankaradan yazıyorum ve YASİn hocama ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten kendisi dağılmak üzere olan mutlu evliliğimi uçurumun kenarından kurtardı diyebilirim çünkü eşim son zamanlarda söz dinlemez eve geç gelen biri olmaya başlamıştı halbuki severek evlendik ve 2 yaşında kızımız var maalesef insan başına bazen öyle şeyler geliyor ki ne oldum demeyeceksin ne olacağım demeli lafı fazla uzatmadan çok şükür herşey yoluna girdi Allah’ın izniyle sonra da Hocam sayesinde hepinize iyi akşamlar dilerim

 24. davut dedi ki:

  yasin hocamdan Allah razı olsun gerçekten de çok dürüst biri. ben işlem yaptırmadım kendisine ama başka hocalarla çalıştım işlemler devam ediyor. ama hocam doğru söyledi bana anladım çünkü bana yaptırdığım çalışmaların süresi bitmesini eğer etki göremezsem bana yardımcı olabileceğini anlattı. çünkü birden fazla işlem aynı konuda yapılmıyormuş. gerçekten amacı para değil eğer olsaydı bunları açıklamazdı. o yüzden bende buraya yazma gereği duydum arkadaşlar eğer diğer hocadan fayda alamazsam mutlaka yasin hocaya geleceğim teşekkürler.

  1. MUTLU dedi ki:

   ÇOK GÜZEL AÇIKLIYOR EVET TELEFONDA BENDE GÖRÜŞTÜM CÜZZİ BİR MİKTAR İSTEDİ DURUMUM OLMADIĞINI AÇIKLADIM UYGUNLUK YAPTI SAĞOLSUN HATTA DEDİKİ PARAN OLUNCA FAYDA GÖRÜNCE BİR FAKİR SEVİNDİR VEYA CAMİYE VER ÖYLE DUYGULANDIM Kİ GERÇEK BİR HOCA BU İŞTE

 25. Saglik-hayattir dedi ki:

  Selamun aleykum saglikli gunler herkese, arkadaslar insallah su virurussz gunler gecerde hepimiz huzura ederiz. Disari cikmayi ozluyor insan bir de yasak geldi. Ben 17 gundur vefkimi kullaniyom. Yatsi ezandan snra okuyorum duasni yasin hocamin anlattigi gibi kurallara uyuyorm. Olcak insallah hocam cok durust hakikaten cok aciklayici sagolsun…

 26. SAFIYE dedi ki:

  Benim bugun 40 gun doldu….neden dir bilmiorum hic birsey degismedi

 27. Erkino dedi ki:

  Gerçek bir hocadır Yasin hocam benim yuvamı kurtarmaya vesile olan tek insan. Size şu kadar söyliim o kadar kişiye başvurdum ama Yasin hoca gibi başarılı olmadı

 28. Büşbüş dedi ki:

  31.günüm bekliyorum ?

  1. nurten alma dedi ki:

   benim 23 günde başladı ilk etkisi engelliydim sonra birden kaldırdı yazdı şaşırdım ve dediki rüyalarımda görüyorum seni iyi misin hocamda söylemişti etkisi böyle başlayabiliyormuş çok umutluyum hadi inşalah

 29. MedihaP dedi ki:

  Evet tubi bende yaptırdım alkol kullandığım için hocam celb uygun dedi. Kolye gümüş. Okumalarını hocam ediyor. Ben takıyorum ve günleri sayıyorum bu kadar şuan17 ilk okumam 2 gün önceydi. Engeli kaldırdı ama bakalım dönüşte gelecek İnşallah

  1. Umut-sevda dedi ki:

   Slm ben sevda eşimle küstük evi terk edip gitmişti. Ben yasin hocamla 40 gündür görüşüyorum. İlk başta ister istemez insan araştırıyor takip ediyor bekliyor ama yanılmadım doğru kişiyi bulduğum için çok mutluyum. Sizede tavsiyemdir yasin hoca gerçekten dürüst işini layık yapan kişilerden. Konuşan anlar zaten bilir sesinde samimiyet var. Allah razı olsun bu vesileyle yuvamı kurtardım.

   1. TUNA dedi ki:

    AYNEN OYLE DOGRU HOCA TEK GECERIM

 30. Tubi dedi ki:

  Celb dediğiniz bu Harmura Aşk Celbi olan değilmi kardeşler?

 31. fadime-koyra dedi ki:

  bence her ikiside etkilidir yasin hocam vefk yapti birde celb varmis kolye ama ben vefkte basari aldm

 32. fadime-koyra dedi ki:

  kocam sorumsuz ve eviyle ilgilenmeyen biriydi hocamdan Allah bin kere razı olsun şimdi çocuklarına bana yuvasına sadık rabbime şükürler olsun yasin hocamı buldum

  1. ESALE dedi ki:

   KAC GUNDE OLDU CANM SENCE VEFKM CELBM YATRMALYM

 33. gizli dedi ki:

  merhba bn eski sevglm icin vefk yaptrmstm afdersniz beni kulland snra trk etti ben baya etklendim bdrumdan hastalandm psikolojm bozuldu ki bu öyle böyle br durm degl namus mselesi bende bu durumu hocamza danistm evlilik vekfi istdim saglsun hocam duami yaptiktan snra pismsn bir seklde svglim bana dndu yaptignin sormlulgnu alip evlenelm dei saagolun hocam siz olmasnz bn napardm bilmyrm cok sagoln..

 34. cucci-seda dedi ki:

  Seda ben 37 yaşındayım. Benim de problemim kısmetsizlikti. Bu yaşıma kadar hiç evlenmedim aday da bulamadım. Bende evlenmek istiyorum fakat yok kısmet çıkmıyordu. Yakın bir arkadaşıma anlattım bunu oda kısmet açtırmamı söyledi hocamızı da o tavsiye etti. Sayesinde aradım hocamı konuştum derdimi anlattım. Çok sağolun hocam işleminiz etkilli oldu kısmetim açıldı gelenler oluyor görmeye.

 35. merve candanov dedi ki:

  Allah sizden razi olsun çok guzel

  1. Fatoss dedi ki:

   Hocam bas tacisiniz cok ilgilisiniz yardimsever birisiisiniz Allah ne muradiniz varsa versin insalah. Arkadaslar hepimizin dualari insallah kabul olsun Rabbimizin izniyleee

 36. merdo mer dedi ki:

  evet. yaw. virus. murus. bide. bu. çıktııı..

 37. Umut var dedi ki:

  Guven bu devirde zor nasil arkadaşlar. Cok guzel seyler yazmissinz

  1. ANONIM dedi ki:

   TAVSIYE EDIYRUM YASIN HOCAM KONYADA ZIYARETE GIDECEKTIM AMA SU VIRUS TURKIYE DE GELDI NE YAZIKKI:(((

 38. GİZEMLİ dedi ki:

  ARKADAŞLAR GERÇEKTEN BU DUA YI OKUDUKTAN SONRA KENDİNİZE AŞIK ETTİNİZ Mİ ? BENİM SEVDİĞİM ÇOCUK VAR ODA BENİ SEVİYOR BİR ARKADAŞIM GİTTİ ONUNLA KONUŞTU SEVDİĞİNİ SÖYLEMİŞ AMA BANA ÇIKMA TEKLİFİ ETMİYOR BU DUAYI OKURSAM İŞE YARARMI

  1. Serhat dedi ki:

   Sitede numarasi var yasin hocanin gizemli kardesim ara veya yaz bence yapabileceg bisi varsa senin icin soyler bende yardmci oldu sagolsun

 39. Glsn dedi ki:

  Merhabalar bana da yardimci olur musunuz evliligimle ilgili sıkıntılarım var

 40. Deniz çölün dedi ki:

  Benim yardımsever hocm doğru hoca bildiğim kendime abi olarak gördüğüm mükemmel insan Allah seni hiç daraltmasın ayağına taş deydiröesim inşallah Yasin hocayı bilen bilir tanıyan pişman olmaz Allah seni muvaffak eylesin inşallah

 41. Keremi dedi ki:

  Yasin hocamla çalışan biri olarak sürekli dolandırılan kişiler için memnuniyetimi bildirmek isterimki herkese güven olmuyor bu devirde gerçek bi hoca arıyorsanız eğer yasin hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

 42. aycin res dedi ki:

  arkadaşımla 3 senedir çıkıyoruz ama konu evliliğe gelince lafa laf katıp evlilik konusunu kapatıyordu. yaşım 29 ve bende anne olmak istediğim için ilişkimiz güzel ilerlediği için onunla evlenmek istiyordum.çoğu sitede yasin hocamı gördüm doğru gerçek bir hoca olarak karar kıldım ve iyiki de tanıdım işlemleri başlattım deneyen pişman olmaz yıllardır aynı no

 43. tuba dedi ki:

  sevgilimn ailesi beni istemeye geldiler ama aile fakir olduğu için babam onlara size verecek kızım yok dedi ve insanları kibarca kovdu desem yeridir çünkü babamın aklında maddi durumları iyi olan bir aileye beni vermekti. Ama ben o kişi sevmiyorum onunla evlenmem dedim ve bir hocayla çalışmaya karar verdim. Yasin hocam bu sorunu çözdü çok şükür herşey istediğim gibi ilerliyor..

 44. misafir dedi ki:

  gerçekten de işe yarıyor ben iki haftada tamamen istediğim etkiye kavuştum ve şimdi vefk gün geçtikçe daha çok etkisini gösteriyor ben etkisini kaybetmesini beklerken. kesinlikle yasin hocamla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz arkadaşlar. böyle uzman gerçek hoca bulunca kaçırmamalısınız.

 45. serhat dedi ki:

  yasin hocam ile çalıştım ve gerçekten de kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım.Çok doğru bir karar verdiğimi aradan 3 sene geçmesine rağmen işlemin etkisini hala görmemden de anlayabiliyorum allah ne muradı varsa versin İyi ki böyle dürüst işini düzgün yapan insanlar var da başkalarıyla boşa zaman harcamıyoruz

 46. murtaza dedi ki:

  hocam çok güvenilir biridir arkadaşlar, sizi yarı yolda bırakmaz emin olun

  1. Meryem dedi ki:

   Asla yarı yolda bırakmıyor gerçekten. Allah ondan razi olsun. Çok yardımları oldu banada. Uzun süredir tanıyorum. Hiç bir zaman bırakmadı. Ben bıraksam o bırakmıyor. Allah herkesi böyle iyi insanlarla karşılaştırsın.

 47. ozel dedi ki:

  evliliğimizi ailesiyle birlikte yaşadığımız kocam şimdi benim sözümden dışarı çıkmıyor. hakkını asla ödeyemem yasin hocamın. sayesinde evimde köle hizmetçi gibi olmaktan kurtuldum da evli olduğumu bi kadın olduğumu hatırladım.

 48. fadime cınar dedi ki:

  yasin hocama ne kadar teşekkür etsem, ne desem kelimeler kifayetsiz kalır. bana öyle çok yardımı dokundu öyle iyi kalpli bir insanki ancak bunu tanıyan yaşayan bilir. allahım ne muradı varsa versin inşallah. vefk yaptırdım bende aşk sevgi için on iki günde etkisi başladı ve çok iyiyiz sevdiyimle hepinizin vefklerini olması dileğimle inşallah arkadaşlar selamlar bursadan

 49. Deniz Fidan dedi ki:

  Evet dostlar benimde aynı konudan müzdarip. 6 yıl emek verdim ama bırakıp çekip gitmişti. Neyseki yasin hocamı buldum. Gerçekten piyasada çok umut taciri var. Allah yasin hocam gibi doğru kişilerden Razı olsun.

 50. galip gelenler dedi ki:

  slm. ben henüz karar veremedim. ama sanırım vefk yaptırcam. hocama güvenim tam. yardımcı olan birisi zaten. konuşunca insan anlıyor.

 51. halid susamış dedi ki:

  Merhaba kardeşlerim bende yasin hocama vefk tılsımı yaptırdım 7 günde hazıradı bana gönderdi mübarek duayı taktım boynuma ayrıldığım nişanlıma yaptırdım14 günde tesir olmaya başladı ama ilk zamanlar yavaştı sonradan daha güçlü oldu duasını da yatsı ezandan sonra okuyorum az kaldı zaten bitmesine ama tuttu sanırım iyiyiz şuan barıştık şükür 🙂

  1. GİZEMLİ dedi ki:

   ARKADAŞLAR GERÇEKTEN BU DUA YI OKUDUKTAN SONRA KENDİNİZE AŞIK ETTİNİZ Mİ ?

 52. sevgi*_* dedi ki:

  elbtte kime hangsi uygnsa ama vefkte etkilidir bende yaptrdm hatta bir aradasim da onerdim hocama benim 18 gund old arkdasmn 35 gunde farkl olyor sanrm ksidn kisiy

 53. SERKAN dedi ki:

  BENCE CELPİ ONERİRİM KEREM

 54. A-kerem dedi ki:

  Arkadaşlar bende yaptırmak istiyorum ama hangisi karar veremedim sizce vefk mi celpmi ??

 55. medine sadık dedi ki:

  canım ben vefk yaptırdım ama celb evet yasin hocam ondanda bahsetrmişti kolyeymiş gümüş

 56. medine sadık dedi ki:

  yasin hocama çok teşekkür ederim çok ilgili birisi sağolsun eşimi eve getirme konusunda kendisinden destek istedim yardımcı oldu arayan pişman olmaz sağolun hocam saygılar

  1. Sevda-sinop- dedi ki:

   Siz hangi İşlemden yaptırdınız. Bende görüştüm evet çok açıklayıcı oldu. Deneyeceğim istiyorum. Celb güçlü değilmi sanırım.

  2. Esma dedi ki:

   Eşiniz vefki yaptırdıktan ne zmn süre sonra geri döndü acaba

 57. S.B dedi ki:

  Selam arkadaşlar bende yaptrdm 20 .günmde barştık inşallah rabbim herkesn gönlündekni verr

 58. P dedi ki:

  bugün başladım hayırlısıyla en kısa zamanda etkisini görmeyi Nasip eylesin Allahım bende bekliyorum okuyorum umutsuzluğa düşmemek için Dua edin arkadaşlar benim için Allah hepimizin yardımcısı olsun.

  1. Lila dedi ki:

   bende vefk etki etmedi ama celbi yaptırınca oldu aşk celbi derim

 59. Gizli kullanıcı dedi ki:

  Arkadaşlar bende bu gece başlıycam allahın izniyle inşallah Sevdiğime kavuşucam Rabbim herkesi sevdiğine kavuştursun el açıp dua edenlerin dualarını kabul etsin hayırlı bi gelecek nasip etsin cümlemize inşallah

  1. Sena dedi ki:

   Gerçekten doğru mu biri bana yardımcı olabilir mi ?

 60. Ahsen dedi ki:

  Bende çok çaresisim bende hocama vekf yaptırdım inşallah ben de mutluluğumu bir gün burda paylaşırım inşallah hocam çok iyi birisi ücrette bile bana yârdimci oldu Allah böyle güzel yürekli insanlara karşılaştırsin insallah gelişme olursa yazıcam

 61. Hasanni Birgül dedi ki:

  Bugün hocamla temasa geçtim inşallah olur elime geçince sizlere bildireceğim

 62. Yasemin dedi ki:

  Rabbim hakkinizda hayirlisini versin bende bugun ayriliom beni sehir disina gonderiyo eski esi yuzunden nadil bir musubet bulasti bize anlamiorum

 63. SEMRA GAYRET dedi ki:

  BU HOCAM DUADAN BASKA NE ALIR ALLAH BIN DEFA RAZI OLSUN RABBIM HERKESIN SIKINTISINI BOYLE GUZEL INSANLARI VESILE KIRALRAK COZUMLERINE KAVUSTURSUN AMIN

  1. meral cetlan dedi ki:

   amin cok cok amin insalah

 64. beivan dedi ki:

  İnşallah dogrudur ilk defa boyle birseye kalkisiyorum birazda korkuyorum insallah dogru saglamdir beddua degilde dualarimizi alir daima

  1. TunaYcalik dedi ki:

   Benim vefkimde çok şükür olmaya başladı benim uzun sürdü biraz ama ilk 29 günde başladı aman olsunda geç olsun güç olmasın hepimizin inş .

   1. Yasemin dedi ki:

    22 gun oldu benim vefkim henuz bir gelisme yok

    1. Büşbüş dedi ki:

     Şuan bende aynıyım ama bekliyorum ben hiç şüphe etmiyorum zamanı var demekki 40 günü tamamlayalim yasin hocam bizi eli bos bırakmaz 40 ı tamamlamak kafidir

   2. Büşbüş dedi ki:

    Ay insallah geç olsun güç olmasin

    1. M.Alii dedi ki:

     Bende henüz karar veremedim insan çekiniyor ister istemez. Şu pandemi olmasaydı çıkıp gidecektim

 65. Güya dedi ki:

  Arkadaşlar neler oluyor gerçeği var mı bu işlerin bende güvenilir birini arıyorum

 66. Insallah dedi ki:

  Inşallah olur

  bende yaptırdım güvenilir birisi ama

 67. Sedat dedi ki:

  Ben bursadan yaziyorum bugun hocamla irtibat yaptik baglama vekfi icin sonuc hayirli olur insallah allahin izniyle.

 68. Gzde dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benimde vefkimin gelmesine 2 gün var insallah iyi sonuclar alırım hocamdan Allah razı olsun cok iyi bi insan ne zaman yazsam cevap veriyor sıkıntılarınız varsa yasin hocama danışın??

 69. Demen dedi ki:

  İyi günler bu gün 15 günüm daha yasin hocanm gercekten basarili bir hoca

 70. Melike dedi ki:

  Bugun 9 gun oldu sevdigim ortalarda teli engelden kaldirdi konusuyoz ama normal yeni daha yeni gelisme olursa tekrar yazarim

 71. Ece dedi ki:

  Merhabalar benim sevdiğim çocuk var beni istemediğini söylüyor üzüyor her gece ağlıyorum resmen artık dayanacak gücüm kalmadı seni sevmiyorum dedikçe DHA çok acı cekıyorum onu kendime bağlamak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

  1. Ely dedi ki:

   0 546 484 31 66 başarılı hoca doğru yerdesin şekerim

 72. Melike dedi ki:

  Kaca yapti baglama vefki

  1. Nurten DEMİR dedi ki:

   Gerçekten memnunuz oldunuz mu Allah rızası için biri yardım etsin Gerçek mi bunlar

   1. Nurten DEMİR dedi ki:

    Niçin yorumum gösterilmiyor

 73. Melike dedi ki:

  Bende yaptirnak istiyom sevdigim bana geri donsun

 74. MSAFR dedi ki:

  COK GECMS OLSUN BENMDE SORUNLARM DOLAYSYLA ARASTRP GELDGM COK DGRU BR YER OLDUGUNU TANSTKTAN SNRA ANLADGM BU YERE HOCAMA SONSUZ TESEKKURLER EN DOGRU YERDESNZ KESNLKLE PSMAN ETMEZ HOCAM COK DURUST

 75. Yusuf dedi ki:

  Merhaba arkadaşkar benim vefkim çok iyi bir şekidle sonuç verdi bugün 24 uncü günüm ilk baslarda çok ümitsizliğe kapıldım olmayacak sandım ama oldu çok şükür tabi Allahın izniyle herşey hocamız dediği gibi:)

  1. Basila dedi ki:

   25. Günüm umudum var ama hala bir meyil yok

   1. Alara dedi ki:

    Noldu fandango ettimi sana

  2. İlk yaptirdiginizdami oldu vefkin etkisi dedi ki:

   İlk yaptirdiginizdami gördünüz etkisini vefkin

  3. erkan dedi ki:

   Vefkin etkisi nasıl oldu. Sende rüya gördün mü Yusuf. Ben 9. günündeyim bakalım ümidimi bazen kaybediyorum sonra burda yorum okuyorum.

  4. İsimzisis dedi ki:

   Yusuf bey işleminizde herhangi sıkıntı oldumu düzeldikten sonra

 76. bülent dedi ki:

  merhaba hocadan bende memnunum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir