Aşk Duaları

Nişanlıma Aşk Duası

Nişanlıma aşk duası yaptırmak isteyenlerin alanı ve sevilerek inceleniyor. Nişanlıya aşk duası, nişanlım için aşk duaları, nişanlımın bana aşık olması için dua, nişanlımın bana daha çok bağlanması için dua, nişanlım ile bağımı kuvvetlendirmek için dua, nişanlımın bana olan ilgisini arttırmak için neler yapabilirim,

nişanlımın bana daha çok bağlanması için neler yapabilirim, nişanlımın bana olan aşkını arttırmak için neler yapabilirim, nişanlım ile aramdaki sevgi bağını nasıl güçlendirebilirim, nişanlımın beni terk etmemesi için neler yapabilirim, nişanlımın sadece bana aşık olması için hangi medyuma danışmalıyım, hangi medyum nişanlımı bana bağlayabilir, bağlama büyüsü, aşk büyüsü, nişanlıma aşk duası, nişanlımı etkileyebilecek dualar gibi kelimeleri aratıyor ve bu derdinize bir çözüm arıyor iseniz doğru yerdesiniz.

Sizlere nişanlıma aşk duası nedir, nişanlıma aşk duası nasıl okunur gibi merak ettiğiniz konuları açıklamaya çalışacağız.

Nişanlımı Kendime Daha Çok Aşık Edebilir miyim? Aşk Büyüsü Aşk Duası Nedir?

Aşk büyüsü yaptırmayı herkes hayatında bir kere mutlaka düşünmüştür. Aşk büyüleri genelde sevdiği kişiden karşılık alabilmek için ya da birlikte olduğu kişiyi kendine daha çok bağlamak amacı ile yapılmaktadır.

İnsanlar genelde ilişki içerisinde oldukları insanın daima ilgi odağında olmak isterler. Bu ilgi odağı bir süreliğine kaydığı zaman ya da öyle olmasa bile kaydığı hissedildiğinde insan telaş haline kapılmaktadır. Bu durumda da kişi kendini, sevdiği insan ile ilişkisi bozulmaması için aşk dualarına ya da aşk büyülerine verebilir ve bu oldukça normaldir.

Nişanlıma Aşk Duası
Nişanlıma Aşk Duası

Bazen de insan gönül bağı kurduğu kişi ile bir ilişki yaşamak ister fakat karşısındaki kişiden her zaman istediği karşılığı alamayabilir. Bu durumda da aşk büyülerine ya da aşk duasına başvuranlar mutlaka olacaktır.

Hayatta mutlu olmayı herkes ister ve bu ancak sevdiğimiz insanların çevremizde olması ile mümkün olabilecek bir durumdur. Bu durumu gerçekleştirmek için de özellikle gönül bağı kurduğumuz insanı yanımızda tutabilmek çok önemlidir. Bunu da bazı medyumlar aracılığı ile ya da bazı gerekli dualar sayesinde yapabilmeniz mümkündür. Şimdi sizlere bu dualara ya da gerekli büyüleri yapabilen alanlarında uzman medyumlara nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Aşk Duası Kimlere Okunabilir? Nişanlıma Aşk Duası

Aşk duası çevrenizdeki herkes için okunabilir. Fakat önemli olan bu duayı sevdiğimiz insan için okumaktır. Bu sayede siz de gönül bağı kurmuş olduğunuz kişiye yaklaşacak ve mutlu olmayı başaracaksınız.

Özellikle bir ilişkiye başlamış ve bu yolda adım atmış çiftler arasında oldukça sık aranan şeyler arasında olan nişanlıma aşk duası, herkes tarafından bilinip yapılmak istenmektedir. Bazı ilişkilerde zaman ilerledikçe o ilk günkü heyecan unutulup yerini istenmeyen hisler ya da davranışlar alabilmektedir. İnsanlar bu durumun olmasından korkarak ya da olduğu takdirde bir çözüm yolu olarak bu duaya başvurabilmektedir. Bu sayede bu kaybolan hisler ya da istenmeyen kötü, ilişkiyi olumsuz etkileyen davranışların kaybolacağına inanılır. Medyum Yasin Hoca kanalımıza abone olunuz.

Aşk duası sayesinde kötüye giden birçok ilişki düzelmeye başlayabilir. Aşk duası sayesinde zayıflayan hisler tekrar hareketlenir ve güçlenir ve aynı zamanda birbirlerine olan bağlılıkları artar. Bu sayede birçok ilişki şimdiye kadar kurtulmuştur.

Aşk Duası Nasıl Edilir?

Aşk duası edebilmek için öncelikle kalbin ve ruhun temizlenmesi önemlidir. Düşünceyi ve kalbi temizlemek duyuların açılması ve zihnin aktif bir şekilde çalışmaya başlaması anlamına gelmektedir. Bu sayede isteklerimizi daha net bir şekilde zihnimizin içerisinde yer verebiliriz. Kalbimizin açılması sayesinde de niyet dua ile birleşir. Özellikle de nişanlıma aşk duası gibi hassas dualar mutlaka temiz yürek ile birlikte okunmalıdır. Bu sayede okunan dua olması gereken şekilde şekillenebilecek ve olması gereken bir şekilde kalbinizden geçecektir.

Bu gibi duaları dikkatli etmek oldukça önemlidir. İleride hayatınızı paylaşmayı planladığınız insanı etkileyecek olan bu dualar onun hem ruhani hem de fiziksel sağlığı açısından iyi olabileceği gibi yanlış bir şekilde uygulandığında ya da yapıldığında onu kötü etkileyebilir. Bu neden ile yapılan bu uygulamaların titizliği her zaman göz önünde bulundurulmalı ve mutlaka bir bilen bu alanda bilgi sahibi olan bir kişi eşliğinde yapılmalı. Bu sayede hem kimse zarar görmeyecek, olumsuz yönde etkilenmeyecek hem de sizler istediklerinize kavuşabileceksiniz.

Aşk Duası Kimlere Okunabilir?

Aşk duası genel olarak aşık olan herkese okunabilir. Evli çiftler, aşkı alevlendirmek isteyen çiftler, aşık olduğu kişiyi geri kazanmak isteyenler, kalbini kıran veya ayrılan birine geri dönmek isteyenler gibi farklı durumlardaki kişilere okunabilir. Aşk duaları, duygusal sorunları olan kişilere de umut ve moral verebilir. Ancak, dua okurken samimiyetin ve inancın önemli olduğunu unutmamak gerekir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 Yorum

 1. Halimeox dedi ki:

  B dua ne kadr sure zarfında tutuyor ogrenmek istiyorum sadece bu dua yada dualarla mi kaliyorz bunla birlikte gunluk haytta neler degismeli hangi alışkanlıklarını bırakmam lazım çok tesirli olması icin

 2. Altusss dedi ki:

  Aşk duasi değil de ben hocadn yakinlik duasi istedm aramızdaki aşk zaten var kendisi bna hep uzak boyle oluyodu ikimizde zorlaniydok benim tayinim yakin bi yere dustu sevgilme bazı şeylere inanmiyoruz inanmadigimz şeyler neden tutuyo sorguluyorum sagolun yaşın hcam

 3. semra dedi ki:

  Üstümde nazar vardı yasin hocaya gittim bana bi dua yaptı üstümde yedigün boyunca taşıma mı istedi taşıdım bütün kem gözlerden kurtuldum sağolun hocam

 4. cümali dedi ki:

  hazırladığı dua sayesinde allah razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir