Aşk Büyüleri

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Tarifleri

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Tarifleri

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Tarifleri

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Tarifleri

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Tarifleri uygulanması bir insanın büyü yapan kimseye aşık edilmesi amacını taşımaktadır. Nohut büyüsü ritüelinin uygulanması ile birlikte terk edip giden sevgilinin geri döndürülmesi mümkün olan bir durumdur.

Bununla birlikte nohut büyüsü ile alakalı olarak internet üzerinde gereksiz çok fazla bilgi yer alır. Bununla birlikte internette yer almakta olan bu bilgileri kullanarak insanın bir nohut büyüsü ritüeli icra etmeye çalışmaması çok önemli olan bir durumdur.

Nohut aşk büyüsü fazlasıyla güçlü ve etkili bir büyü olmasından ötürü kişilerin bu büyüyü tek başlarına icra etme çalışmaları onların başlarına çözebileceklerinden daha fazla sorunların açılmasına da neden olabilir.

Nohut büyüsü yaptırma amacı taşıdığınızı medyum hocasına belirterek ondan yardım alma şansına da sahipsiniz. Bununla birlikte daha önceki zamanlarda o hocanın bir nohut büyüsü ritüeli gerçekleştirmiş olduğundan emin olmanız gerekiyor. Nohut büyüsünün icra edilme yönteminin seçilmesi aşamasında elde edilmeyi amaçladığınız etkinin ne olduğu ve ne kadar büyük olduğu da önemli bir husus olarak karşımıza çıkar.

Nohut Büyüsü Ritüeli Etkileri Nelerdir?

Nohut büyüsü ritüelinin etkileri icra edilmesinden çok kısa bir süre sonra kendisini göstermeye başlayacaktır. Nohut büyüsünün etkisi altında kalmış olan kimseler günler ilerledikçe büyünün etkisine kendilerini çok daha fazla kaptırırlar. Büyünün icra edilmiş olduğu ilk gün içerisinde büyüye maruz kalmış olan kişi kendisini çok tuhaf hissedecektir. Bununla birlikte büyüye maruz kalmış olan kimsede unutkanlık da gözlenecektir. Ayrıca anahtarını, telefonunu, cüzdanını ve buna benzer olan diğer bütün değerli eşyalarını bir yerlerde unutması olağan bir durum olacaktır.

Büyünün icrasını takip eden ikinci günde ise büyü tesiri altında kalmış olan insan sabah vakitlerinde uyanmakta oldukça büyük zorluklar çekecektir ve aynı zamanda büyü tesiri altında kalmış olan insan bütün gün boyunca uykulu bir şekilde gezecektir. Büyü tesirinde geçen üçüncü günde büyünün tesiri altında olan kimsenin büyük sakarlıklar yaptığı gözlemlenmiştir. Bununla birlikte ev ya da her noktada camları kırabilir, çarpmaması lazım olan ögelere çarparak kendi canını da yakabilir. Dördüncü günde ise büyü tesiri altında olan kişi büyü yapan insanı düşünmeye başlar.

Bununla birlikte büyünün görüleceği son gün yani beşinci gün içerisinde ise ona büyü uygulamış olan insanı asla aklından çıkartamayacak bir hale gelecektir. Bir noktada onunla sürekli olarak bir iletişim kurma isteği olur ve sonrasında kendisine büyü yaptırmış olan kişiye karşı iletişim açısından elinden geleni yapar. Yukarıdaki sıralamanın geçerli olacağı nokta ise büyü ritüeli esnasında kırk bir adet nohut tanesinin kullanarak uygulanmış olduğu aşk büyüsü ritüeli ile alaka içermektedir. Farklı çeşitler göz edilerek uygulanan nohut büyüsü ritüelinin etkileri ve süresi aynı zamanda özellikleri de çok büyük değişiklikler gösterir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır? Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Tarifleri

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Tarifleri
Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Tarifleri

Nohut büyüsü ritüelini gerçekleştirebilmek adına kullanmak için öncelikle taze olan nohutları bulmanız gerekecek. Sonrasında ise isteğiniz dahilinde bu ritüeli kara nohut kullanımı ile de gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yedi gün içerisinde etkisini göstermekte olan nohut büyüsü icrası için tam olarak kırk bir adet nohut kullanılması gerekmektedir. Büyü icrasına başlamadan önce tas ve ateş bulmanız gerekecek.

Sonrasında ise kırk bir adet nohut tanenizin zerine ihlas suresi okunmalıdır. Devamında elinizdeki kabın içerisine duayı okuduktan sonra nohutları bu kabın içerisine bırakın ve yarısına kadar temiz su ekleyin. Sonrasında yirmi adet daha ekleyin ve kalan yarısını da su ile doldurun.

Ayrıca Büyü Nasıl Bozulur? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir