Sevgi Duaları

Özlemesi için Dua

Özlemesi için Dua

Sevdiğimiz, âşık olduğumuz insanlara hissettiğimiz hisler veya duygular bazen karşılıksız olabilir. Verdiğimiz bazı kararların sonuçları kötü olabilir. Genelde özlemesi için dua veya aşk duası gibi aramalar yapılır. Ancak bu tür sorunların bize kattıkları genelde kötü bir moral ve uzun süre devam eden negatiflik olur.

Özlemesi için Dua
Özlemesi için Dua

Yaşadığımız duygusal her sorun bizde etki yaratır. Eski eşimizle, sevgilimizle veya yeni eşimizle, sevgilimizle aramızda sorun oluşabilir. Bizde oluşan etkinin yegane temeli genelde sorun oluşturan kişinin yakınlığıdır. Yani bize ne kadar yakın olursa biri, onunla sorunumuz olduğunda aldığımız zarar artar. Bu tür sorunlar yaşayan kimseler genelde duaları çözüm olarak seçerler. Duaların hâlâ çözülememiş bir etkisi bulunmaktadır. Bu etki her ne kadar yavaş görülse de yine de en çok kullanılan yöntem dualardır.

Aşık Olmak için Okunacak Dualar

Bizler belirli olgunluğa eriştiğimizde birilerine karşı bir şeyler hissetmeye başlarız. Bu hisler veya bu tür duygular biz geliştikçe gelişen duygu ve hislerdendir. Genelde bizlere ilk zamanlarda mutluluğun ne demek olduğunu hatırlatan bu duygular, eğer işler yolunda gitmezse birden bizlere üzgün olmanın ne demek olduğunu hatırlatmaya başlarlar.

Aşık Olmak için Okunacak Dualar
Aşık Olmak için Okunacak Dualar

Bu nedenle herkesin ihtiyacı olan aşk ve sevgi, duygusal bağlarının iyi kurulmasıyla alakalıdır. Bu sorunlarla yüzleşen kişiler duaları denemişlerdir. Duaların insan üzerinde etkisi büyüktür. Âşık olmak için okunacak dualar gibi bir sürü dua bulunabilir. Ancak unutmamalıyız ki duaların etkileri biraz yavaş görülür. Bu nedenle eğer çözümümüz dua ise her şeyden önce sabırlı olmamız gerekir.

Sevdiğini Elde Etmenin Yolları

Sevdiğimiz kişilerin bizdeki değeri yüksek olsa da bazen onların gözünde bir hiçten ibaret olabiliriz. Bu şanssızlığımız bize biraz pahalıya patlayabilir. Çünkü bu durum bizi karanlığa, üzgün olmaya yani negatif bir hayata sürükler. Bu hayatın psikolojisinden çıkmak her ne kadar zor olsa da çözümümüzün sevgisini istediğimiz kişide olmasını unutmamalıyız. Bu durumu yaşayan kişiler ilk olarak sevgisini istedikleri kişinin güvenini kazanmalılardır. Güven, her duygunun her Hissin temelidir veya anahtarıdır.

Sevdiğini Elde Etmenin Yolları
Sevdiğini Elde Etmenin Yolları

Güven olmazsa sevgi olmaz bu nedenle ilk olarak güveni kazanmak son derece önemlidir. Sevdiğini elde etmenin yolları baya fazladır. Ancak bu seçenekler karşımızda ki kişiye göre azalır. Her şeyden önce sabırlı olmakta fayda var.

En Hızlı Aşık Etme Duası, Özlemesi için Dua

Âşık olduğumuzda birine karşı bir şeyler hissettiğimiz zamanda genelde içimizde ufak ufak bir mutluluk olur. Bu mutluluğun üzüntüye dönüşmemesi için hissettiklerimizin karşılıklı olması gerekir. Böyle duyguların temeli güvendir. Temelin sağlam olması gerekir. İnsanlar sözleriyle ellerinden bir şeylerin gelmediğini farkettiğinde bu konu da çözüm olarak duaları kullanırlar. Dualar bu tür konularda en çok kullanılan yoldur.

En Hızlı Aşık Etme Duası
En Hızlı Aşık Etme Duası

Duaların bilinmedik bir etkisi vardır. Bu etki duaları çözüm haline getirir. Ancak en hızlı âşık etme duası diye bir şey yoktur. Duaların etkisi büyüktür fakat etkileri biraz uzun zaman içinde görülür.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir