Papaz Büyüleri

Papaz Büyüsü Bozdurma

Papaz Büyüsü Bozdurma

Papaz Büyüsü Bozdurma; Halk arasında papaz büyüsü olarak bilinen büyü kara büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Kişiyi kısa sürede etkisi altına almayı başaran etkili bir kara büyüdür. Papaz büyüsü papaz tarafından yapılan ya da zamanında papazlar tarafından yapımına başlanmış bir büyüde değildir. Papazlar ile herhangi bir alakası olmayan büyünün yapımında kullanılan Süryanice ve İbranice söz ve kavramlar büyünün adının papaz büyüsü olarak aktarılmasına neden olmuştur.

Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü bozdurma işlemi için öncelikle kişide papaz büyüsünün bulunup bulunmadığına bakılması gerekir. Her kişinin işlerinin ters gitmesi ya da birine körü körüne aşık olması o kişide papaz büyüsünün var olduğu anlamına gelmemektedir. Bu sebep ile öncelikle kişide papaz büyüsünün olup olmadığına bakarak büyünün olması durumunda ise bozdurma işlemine geçilmesi gerekir.

Papaz büyüsü, kara büyüdür. Kara büyülerin bozulması ise kolay bir uygulama değildir. Bu neden ile uzman ve deneyimli kişiden desteğin alınması gerekir. Papaz büyüsü bulunan kişide etkinin geçmesi sadece papaz büyüsü bozdurma işlemleri sonrasında gerçekleşir. Papaz büyüsü bozdurma işleminin yaptırılmaması durumunda kişi aynı şekilde yaşamına devam eder.

Papaz büyüsü bozdurma ile ilgili olarak kişinin üzerinde büyünün varlığına inanması da oldukça zordur. Son derece kuvvetli bir büyü olması ve düşüncelere de etki edebilmesi kişinin kendisinde büyü olduğuna inanmasını da engeller. Bu neden ile genellikle papaz büyüsü bakımı için kişiden ziyade papaz büyüsü etkisinde olduğu düşünülen kişinin en yakınları başvurur.

Papaz büyüsü bozdurma işlemlerinin tamamlanması sonrasında ise büyünün etkisi öncesindeki haline geri döner. Tüm yaptıklarının bilince olmasına karşın yaptıklarına da kendisi net bir açıklama yapamaz. Eğer işlerin yolunda gitmemesi, kısmet kapama için yapılmış ise de işleri kısa sürede açılırken kısmeti de anında açılarak isteklerine kavuşur.

Papaz Büyüsünün Etkisi

Papaz büyüsü bozdurma işlemleri öncesinde papaz büyüsünün etkisi hakkında da bilgi vermek doğru olacaktır. Kısa bir süre içinde kişinin iş hayatından duygularına kadar etki eden bir büyü olduğu bilinmektedir. Kişinin duygularından düşüncelerine kadar tüm hayatını etkisi altına almayı başaran bu büyü çok kuvvetlidir.

Papaz büyüsü olan kişilerde kısa sürede büyünün etkisi görülür. Kısa sürede yaşanan kişideki bu büyük değişim herkes tarafından da fark edilebilmektedir. Ani yaşanan bu değişimden kişi herhangi bir rahatsızlık duymaz. Çünkü duygu ve düşünceleri de bu anlamda farklı bir alana devşirmiştir. Tüm olayları akışa bırakan büyü etkisindeki kişi tüm bu değişimi hayata bağlamaktadır. Büyü etkisi ile yapılan işlemler sonrasında kişi tamamen karşısındaki kişiye tutsakta olabilmektedir. Papaz büyüsü ile âşık olunan kişinin herhangi bir olumsuz tavrı ya da davranışı da büyü etkisindeki kişi tarafından fark edilmez, etse bile onu terk etmez.

Papaz Büyüsü Çeşitleri

Papaz büyüsü kara büyü çeşitleri arasında yer almakta olup farklı sebepler ile yapılabilen bir büyü olarak da bilinir. Kişinin isteğine göre değişine nedenlere göre yapılan papaz büyüsü kısa sürede etki gösterir. Kısa sürede etkisini göstermesinin yanında kuvvetli olması da kişinin büyünün ekişinden kolay kolay çıkamamasını sağlamaktadır.

Papaz büyüsü pek çok farklı nedene bağlı olarak yapılabilmektedir. Âşık etmek için yapılanların yanı sıra bağlama, geri getirme, soğutma, ayırma, kısmetin kapatılması, cinsel bağlılık gibi papaz büyüsü çeşitleri bulunmaktadır.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü belirtileri kısa sürede kendini belli eder. Kesin olarak istenen sonuçlar doğuran papaz büyüsü kuvvetli bir büyüdür. Kara büyü olarak ifade edilen büyü çeşitleri içinde kendine yer edinmiş olan papaz büyüsünün en önemli belirtisi ise kişinin her türlü yolu denemesine karlın işinin bir türlü olmaması, sürekli olarak yaşanan aksilikler yer alırken kişinin duygu ve düşüncelerine yapılan büyüde ise kişi durum hakkında herhangi bir değişim hissetmez.

Çevresi tarafından ani değişiklik fark edilir. Duygu ve düşüncelere yapılan papaz büyüsünde kişide aniden büyük değişimler yaşanır. Kimseyi gözü görmez ve eski tanıdığınız kişiden son derece farklı olarak hareket etmeye başlar. Tabi bu durum ile karşı karşıya kalan tüm kişilerde papaz büyüsünün varlığı kesindir, demek yanlış olur. Kişinde papaz büyüsünün olup olmadığı ile ilgili olarak bakımın yapılması lazım gelmektedir.

Okumalısın: En Etkili Aşk Büyüsü Bozma Duası

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. Yasemin tasli dedi ki:

    Evin yola bakan penceresinde zeytin ağacı var ..
    Dalları oda ya girecek şekilde duruyor ….. Gece açık kalmisti siyah gölge içeri girip geziyodu ……. Bir oldu 2 oldu derkennn ……Korku sarmaya basladi tekrar geldiğinde kaltim beni görünce pencereden cikip gitti ….. insan desem değil siyah dumanli insan gibi biseyy .. hiç bi anlm vermedim … kara büyü olduğunu daha onceki ev sahiplerinin büyü işiyle uğraştığıni …. öğrendik korunmka için hocamdan yardım istedim dualarla ayetlerle çok güzel bilgiler verdi sagolsun …….
    Çok şükür artık ne siyah insan var ne de farklı bisey bereketlendi evimiz hocam sagolsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir