Papaz Büyüleri

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Hem kötü amaçlı hem de iyi amaçlı yapılabilen büyü türlerinden birisidir Papaz Büyüsü. Ancak, bu büyünün genellikle kullanımı evli kadınların kocalarını evlerine bağlama amaçlıdır. Büyüyü yaptıran kişiler büyü sayesinde evli kadınlar, kocalarının hem kendilerine hem de evlerine bağlı olmalarını isterler. Papaz büyüsünü yaptırmak ya da bozdurmak için işin ehli kişilere danışılmalıdır. Eğer Etkili papaz büyüsü etkisinden çıkmak istiyorsanız, ehli kişilerin dışında Felak ve Nas sureleri okunabilir. Bu sureler sayesinde şeytani varlıkların etkisini azaltabilir ve büyünün size musallat olmasını engelleyebilirsiniz. Ancak, bu noktada bilinmesi gereken detay ise bu büyünün bozulduğunda tekrar yapılmayacak olduğudur. Yani, papaz büyüsünden korunduğunuzda, bir daha aynı büyünün etkisi altında kalmazsınız.

Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir?

Evli kadınların kocalarını kendilerine ve evlerine bağlama amacı ile yaptırdığı büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Büyüyü yaptıran kişi, sevdiği kişiyi kendisine aşık ettirebilir, yani kendisine bağlayabilir. Ancak, papaz büyüsünün kötüye kullanım amaçları da bulunmaktadır. Buna örnek vermek gerekirse, büyü yüzünden büyüyü yaptırmak istediğiniz kişiye acı ve sıkıntı yaşatabilirsiniz. Etkisi oldukça yoğun bir şekilde gösteren bu büyü, yapıldıktan hemen sonra etkisini göstermektedir. Büyüde aynı zamanda tılsımlar ve büyünün şekli de büyük bir önem taşımaktadır. İstenen etkiyi almak için işinde uzman kişiler ile iletişime geçilmelidir. İşinde uzman kişilerden alınan yardımlar neticesinde büyünün etkisi çok daha fazla olurken, tılsımlar hakkında da detaylı bilgi sahibi olunabilmektedir.

Papaz Büyüleri Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü hakkında bilgi sahibi olan pek çok kişi papaz büyüsünü yapıldığını nasıl anlayacaklarını merak ediyorlar. Çünkü, büyünün etkileri oldukça fazla gözle görülür etkiler. Daha önce büyü hakkında bir deneyimi olan bireyler ise bazı yöntemler ile papaz büyüsüne karşı kendilerini koruyabilirler.

Büyünün yapılıp yapılmadığını anlamak için öncelikle büyünün kim tarafından yapıldığı da tespit edilmelidir. Bu noktada, her hoca bakım yapamamakta ya da yaptığı işlemlerden istediği sonuçları alamamakta. Bu tarz büyüler gibi kötü amaçla da yapılabilen büyülerden kurtulmak isteyen kişiler için yapılacak bu bakımlar çok daha önemli bir hal almaktadır. Çünkü, papaz büyüleri ciddi sonuçları olabilir.

Papaz Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Papaz büyüsünün tutması için belirli vakitler vardır. Büyünün tutması için gereken tüm işlemler gerçekleştirildiğinde, büyünün tutması için 3 ila 10 gün bir süre gereklidir. Ancak, bu sürelerde bir azalma ya da bir artış da meydana gelebilir. Sürenin değişkenliğinde papaz büyüsünün ne niyetle yapıldığı önemli bir rol oynar.

Büyünün etkisine etki eden faktörler arasında büyünün türü ve niyetlerin yanı sıra tılsımlar da önemlidir. Tüm bunların yanı sıra, büyü sırasında okunan dualar da oldukça önemlidir. Büyünü etkisini arttırmak için işin uzmanı bir kişi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İşin ehline gereken bilgileri vermek yapmanız gereken tek işlem olacaktır.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsünden kurtulmak isteyen kişiler bu konuda hakkında araştırma yapmaktadır. Bu konuda atılacak en doğru adım bir uzman ile iletişime geçmek olacaktır. Büyünün etkisinden kurtulmak için ise bazı dualar bulunmaktadır. Bu dualar halk arasında papaz büyülerini bozan dualar olarak da bilinir. Papaz büyüsüne okunan dualar için aşağıdaki duaları okuyabilirsiniz:

 • Her sabah ve her gece Nas ve Felak surelerini okumak
 • Nas ve Felak suresinin yanında İhlas ve Fatiha surelerini de okuyabilirsiniz.
 • Cinler ve şeytani varlıkların etkisinden çıkmak için Necm, Kafirun, Abese duaları okunabilir.
 • Son olarak büyünün bozulması için Ayet el Kürsi de okunmalıdır.

Papaz büyüsünden kurtulmak için yukarıdaki duaları okuyabilirsiniz. Bunun dışında bağlama büyüsü belirtileri nelerdir konusunda bilgi almak için inceleyiniz.

Papaz Büyüleri Yaptıranlar

Büyüyü yaptıranlar öncelikle bu büyünün sonuçlarını bilmelidirler. Büyünün etkileri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra büyünün yapılmasında karar kılınmalıdır. Büyünün belirtileri ise şunlardır:

 • Büyü yapılan kişi daha önce hiçbir his beslemediği kişiye aşık olabilir.
 • Büyüye maruz kalan kişiler rüyalarında can sıkıcı durumlar görebilir. Şeytani varlıklar bu kişilerin rüyalarına gelebilirler.
 • Maddi problemler ile karşılaşılabilir.
 • Büyüye maruz kalan kişi tek başına kalmaktan çekinir hale gelebilir.
 • Yine büyüye maruz kalan kişiler yalnızlık duygusu ile can sıkıcı anlar yaşayabilir.
 • Büyü yapılan kişiler geleceğe dair endişeli olabilir.

Büyüyü yaptırmadan önce yukarıdaki etkilerini göz ardı etmemek gerekir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

 1. Hande yasemin dedi ki:

  Ben kendime papaz büyüsü yapildigini dusunuyorum makaleyi okuyunca 5 sene once istemeye gelen bi akrabamz vardı ben istemedim sonra tekrar geldiler nasil kabul ettim hic bi fikrim yok normalde gece yalniz kalırım evlendikten snra kalamadim dugunde oldu bittiye geldi zaten bunun nasıl bozabilirz

 2. Lanan dedi ki:

  Yasin hoca çok yardımcı olan biri büyü yapmıyor hem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir