Aşk BüyüleriResimle Aşk Büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Nedir?

Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Nedir?

Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Nedir?; Büyülerin birçok çeşidi ve birçok etkisi olduğu biliniyor. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu büyü ilminde en çok yaptırılan büyüler aşk büyüleridir. Peki aşk büyüsü nedir? Aşk büyüsü, iki kişiyi sevgiyle birbirine bağlamaktır. Karşınızdaki kişiden sevgi alamıyorsanız eğer aşk büyüsü sayesinde karşılık almak mümkündür.

Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Nedir
Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Nedir

Günümüzde birçok medyum aşk büyüsü yapmaktadır. Hepsinin kendine has işlemleri ve uygulamaları bulunmaktadır fakat temelleri aynıdır. Bu yüzden sadece bir çeşit aşk büyüsü diye bir konudan bahsetmek olmaz. Binlerce çeşit aşk büyüsü vardır ve yapan kişiye göre farklılık gösterir. Aşk büyüsünün yapıldığı ilk tarih hakkında kesin bir bilgi yoktur. İnsanlık tarihi kadar eskidir. Aşk büyülerinin yapıldığı belirli bir gün yoktur.

Çarşamba günü gece yarısından sonra yapılır diyen insanlara  aldırış etmeyin. Ne zaman ve kim tarafından yapıldığı pek önemli değildir. Önemli olan işinde usta bir medyum tarafından yapılması. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle bu konuyu iyi araştırmalıdır. Sahtekar hocalar yüzünden hayal kırıklığı yaşayan insan sayısı maalesef azımsanamayacak kadar çok.

Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsü, insanlık tarihi boyunca her toplumda ve her kültürde var olmuştur. Orta Çağ’da aşk için yapılan büyüler günümüzde müzelerde sergilenmektedir. Yunan mitolojisinden bildiğimiz sirenler şarkı söyleyerek insanları etkisi altına aldığını herkes duymuştur. Bu şarkı denilen ezgiler büyü sözleridir. Doğudan batıya, batıdan doğuya birçok büyü ritüeli geçmiştir. Dünyada en çok yapılan büyü aşk büyüsü. En çok yapılan aşk büyüsü bir insanın başka bir insana kendini aşık etmek için yapılan işlemlerdir.

Cinsiyete göre büyüler farklılık gösterebilir. Yani bir kadına yapılan büyü ile bir erkeğe yapılan büyü aynı olmaz. Hatta bazı iktidarsızlık sorunu yaşayan erkeklerin penisleri için büyü yaptırdıkları bilinmektedir. Binlerce çeşit aşk büyüsü bulunmaktadır. İnsanlar bazı basit aşk büyülerini kendi başlarına yapabilirler. Fakat bazı kuvvetli büyüler için mutlaka bir hoca veya büyücüden yardım almalıdırlar. En çok yapılan aşk büyüleri papaz büyüsü, sabun büyüsü, nohut büyüsü, mumlarla, ip ve düğümlerle yapılan büyü çeşitleridir.

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırılır veya yapılırken ister medyum olsun ister hoca, bir takım malzemeler temin etmeden büyü yapılamaz. Her büyü çeşidinde farklı malzemeler kullanılmaktadır. Malzemelerin dışında yapılan işlemler medyumdan medyuma da değişiklik gösterebilir. Örneğin aynı bilgilere sahip bir medyum saç teli kullanırken başka bir medyum ise resim kullanabilir. Resimle aşk büyüsü, genellikle aşk acısı çekmek istemeyenlerin ve sevdikleri insana kavuşmak isteyen kişilerin başvurduğu bir büyü türüdür.

Resim büyüsü ile her alanda büyü yapılabilir. Farklı kullanım alanları bulunmaktadır. En çok kullanıldığı alan ise kısmet açma ve aşık etme alanlarıdır. Resimle aşk büyüsü, adında da anlaşıldığı gibi resim ile yapılan bir bağlama büyüsüdür. Peki neden resim kullanılır? Buradaki resim kelimesi ile denilmek istenen şey aslında fotoğraftır. Bir medyum sizden büyüyü yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafını getirmenizi ister. Bu sayede büyü yapılacak kişi direk belirlenir ve etkisi artar. Resmin arka kısmına büyü yapılacak kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve bir takım tılsımlar yazılır. Dualar okunur. Böylece büyüyü yaptıran kişi ile büyünün yapıldığı kişi arasında bir bağlılık oluşması beklenir. Hiçbir büyü 3 günde tutmaz fakat belirtileri genellikle 40 gün içerisinde kendini gösterir. Büyünün etkisini arttırmak için büyü yapılacak kişinin resmi yanında saç teli, soyulmuş ölü deri, kesilmiş tırnak ve kıyafet gibi büyünün etkisini arttıracak malzemeler getirilebilir. Tek başına resim de büyü yaptırmak için yeterlidir. Medyum, kişinin resmine bir hüddam görevlendirir. Resim güzelce katlanır ve güvenli bir yerde muhafaza eder.

Resimle Büyü Bozma

Kişi büyü bozmak isterse işinin ehli bir medyum bulmalıdır. Resimle yapılan büyü etkisi altında olduğunu düşündüğü kişi kendisini mutsuz ve sinirli hissedebilir. Sürekli uyku halinde olur. Fiziksel olarak ise sürekli başı ağrır. Resimle aşk büyüsü etkisi altında olduğunu düşünen kişi tıpkı büyü yaptırmak için nasıl resim kullanılıyorsa büyü bozmak için de yine bir fotoğraf ile işlem yapılabilir. Medyum, büyü yapılan kişinin resmine bir hüddam veya cin görevlendirir. Birtakım işlemler uygular ve ardından resmi yakar.

 

Okumalısın: En Kolay Aşk Büyüsü

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. ebrar atamış dedi ki:

    selam .. medyum yasin hoca ile kısa sürede görüşme şansım oldu ,kendisi çok kibar birisi tam bir beyfendi .. beni sonuna adar dinleyip anlattıklarımı anlamya çalıstı bana yardımcı olması beni çok mutlu etti bu piyasada çok kötü bir insana denk gelmediğim için ayrıca mutluyum yapılan işlem güzel sonuç verdi , eger sizinde benim gibi çinden çıkamadığınız sorunlarınız varsa medyum yasin hoca çok iyi tereddü etmeyin derim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir