Aşk BüyüleriResimle Aşk Büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Bir resim sayesinde yapılmakta olan Resimle Yapılan Aşk Büyüsü çeşitleri bağlama büyülerinin içerisinde en fazla şekilde tercih edilmekte olan ve de en sık bir şekilde başvurulmakta olan manevi yöntemler dahilinde yer almakta olan büyülerdir.

Sevdiği bir insanın fotoğrafına sahip durumda olan insanlar resim ile icra edilmekte olan aşk büyülerinin çeşitleri içerisinden herhangi birisinden ya da hepsinden haberdar olmak ve haklarında bilgi edinmek isteyeceklerdir.

Aynı zamanda bu bilgi sahibi olma isteğinin kaynağı da söz konusu kişiyi manevi açıdan kendine bağlamaktır. Bu büyünün icrası için gerekli olan adımları atıp bu büyünün icrasını kolay bir şekilde gerçekleştirme amacı taşıyor iseniz kadim büyü kitapları dahilinde kendisine yer bulmuş olan ve aynı zamanda ezoterik öğretiler arasında kendisine yer bulan bağlama büyülerinin arasında konumlanan fotoğraf ile yapılan büyüleri çok kolay bir şekilde ev ortamınızda bile icra etme şansına sahipsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl ve Neden Yapılır?

Resim kullanımı sayesinde yapılmakta olan aşk büyüsünün hakkında bilgi sahibi olabilmek adına öncelikle aşk büyüsü ritüelinin amacına ve de bu türdeki manevi uygulamaları icra etmeleri esnasında uymaları gerekli olan usullere değinmemiz gerekecektir.

Zira günümüz dünyasında pek çok insanın aşk büyüleri sonucunda olası manevi sonuçlar ve tehlikeler hakkında detaylı bilgilere sahip olmadığı bilinir. Taşımakta olduğu isminden de kolay bir şekilde anlaşılacağı üzere aşk büyülerinin amaçları aslında çok belli ve de çok net olan amaçlardır. Günümüz dünyasından bin yıllar öncesine kadar uzanmakta olan aşk ve de bağlama büyüleri insanların en fazla şekilde tercih etmekte oldukları manevi merciiler arasında yer alır.

Sevdiği derecede sevilme imkanı bulamayan ve de aşık olduğu insandan kendi gösterdiği sevgisine bir karşılık göstermesini istemekte olan platonik olarak adlandırmakta olduğumuz aşıkların sevdiği insanı kendisine aşık edebilme ihtimali ile yapılmakta olan büyülerdir. Aynı zamanda aşk büyülerini evlilik yolu üzerinde ilerlemekte olan kimseler sözlülerinden, sevgililerinden ya da nişanlılarından hiçbir zaman ayrılmamak için ve de evlilik kurumunun hızlı bir şekilde tesis edilebilmesi için bu büyülere başvurulduğu görülmektedir.

Resimle Aşk Büyüsü İcrası, Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resim kullanımı sayesinde gerçekleştirilmekte olan aşk büyüsünün icrası işlemleri esnasında büyü üzerinde görevlendirilecek olan varlık hakkında çok açık bir bilgi kaynağı istenmektedir. Bu kaynağın kullanımı ise kişinin fotoğrafı sayesinde gerçekleşecektir.

Fotoğraf sayesinde gerçekleşecek olan aşk büyüsünün nasıl yapılacağı sorusunun yanıtını vermeden önce bu büyünün detaylarına inmekte fayda görüyorum.

Genel olarak medyum hocası olan kimselerin sık bir şekilde uygulamakta olduğu aşk büyüsü ritüelleri arasında yer alan resim sayesinde gerçekleştirilen aşk büyüleri senasında resimlerin kullanıldığı için milyonlarca insanın aynı adı taşımasından ötürü bütün ihtimaller göz önüne alınarak en etkili ritüeller uygulanabilmektedir. Resim kullanımı ile aşk büyüsün farklı farklı kimselere yönlendirilmesinin de önüne geçilmekte ve de büyünün gerçek anlamda etki etmesine yardımcı olunmaktadır.

Ev ortamında tek başınıza resim ile bir aşk büyüsü ritüeli gerçekleştirmeyi düşündüğünüz esnada yapmanız gereken durumlara geçilmeden evvel bu büyünün hüddamı için bilgilendirilmeniz gerekli. Resim ile gerçekleştirilmekte olan aşk büyüsü ritüelinin uygulamaları esnasında hüddamların desteği en fazla aranan noktadır.

Daha sonrasında yakılacak olan mumların ortasına insanın sevdiği kişiye ait olan resim koyularak büyü ritüellerinin icrasına başlanır. Sonrasında medyum hocası fotoğrafın üzerine tılsımlı sözcükleri ve aşk dualarını okur. Bunun ardından ise kişi fotoğrafı alıp üç gec boyunca yastığının altında tutarak uyumalıdır.

Ayrıca İsme Yapılan Muhabbet Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir