Ayırma Duaları

Resme Okunan Ayırma Duası

Resme Okunan Ayırma Duası

Resme Okunan Ayırma Duası ile Hayatınızdaki insanla her şey yolunda giderken aranızın soğuduğunu hissetmeye başlamanızla birlikte problemler de başlayacaktır. Sorulara cevap bulamadığınızda ise hem kendinize hem de ilişkinize daha büyük zarar verebilirsiniz. Bu nedenle ilişkilerinde karşı tarafının ilgisinin azalması nedeniyle soğuma yaşandığı durumlarda yapmanız gereken hayatınızdaki kişinin hareketlerine dikkat etmektir.

Telefonla konuşma süreleri uzadı mı, tarzı değişti mi, eve daha mı geç geliyor gibi birçok detay size ipucu verecektir. Soğukluğun nedenini bulana kadar bekleme süresi yorucu da olsa sevdiğiniz kişinin hayatınızda olmasını istiyorsanız bu sürece katlanmak zorundasınız. Süreci tamamladığınızda aldığınız sonuç üçüncü bir kişiden kaynaklı soğumaysa; yapmanız gereken fotoğrafla ayırma duasının gücünden yararlanmak olacaktır.

Resme Okunan Ayırma Duası Resme Okunan Ayırma Duası

Fotoğrafla Ayırma Duası

Seven için en zor duygu aşkını kaybetme olsa da araya başkası girdiği sevdiğini kaybetme aşk acısını ikiye katlayan durumlar arasındadır. Bu nedenle kişi kendisini hem değersiz hisseder hem de bir daha kimseye aşık olamayacağı gerçeğiyle de karşılaşır. Hayatının aşkını geri getirmen yolu ise alanında uzman bir hocadan fotoğrafla ayırma duası için destek almaktır.

Duanın etkili olabilmesi için aldatılan kişinin her konuda şeffaf olması ve her soruya hem eksiksiz hem de doğru yanıt vermesi gerekmektedir. Ayırma duası için hocadan destek alacak kişinin niyeti de duyguları da temiz olmalıdır. Destek olan kişinin aklından çıkartmaması gereken husus da tüm dileklerin duaların aracılığıyla Allah’tan istendiğidir. İstenilen her şey duygular temizse, niyeti iyiyse hayırlısıyla olacağıdır.

Etkili Ayırma Duası

Kocamı Dostundan Ayırma Duası

Bir kadın için en zor süreçlerden birisi de sevdiği adamı başka bir kadınla paylaşıyor olmasıdır. Kadına kendisini çaresiz hissettirdiği gibi evlilik sürecinin de yıpranmaya başlamasına yol açar. Kocasının başka bir kadınla olmasını istemeyen, sadece kendisinin olmasını isteyen kadınlar ise kocamı dostundan ayırma duası aracılığıyla istediklerini elde edebilirler.

Ayırma süreçleri zor süreçler olduğu için ilmi kuvvetli, kalbi temiz hocalardan destek alınması faydalı olacaktır. Hocanın duasının gücü tecrübesiyle doğru orantılı olduğu kadar hocadan destek alan kişiyle de ilgilidir. Kocası için dostundan ayırma duası yapan kadın, hocanın her dediğini büyük bir titizlikle inanarak yerine getirmelidir. Duaların gücünü yerine getirmesinde sabır, şükür ve inanç unsurları oldukça önemlidir.

Her denileni harfiyen yerine getiren j-kadınlar bir süre sonra eşlerin evlerinde eskisi gibi olduğunu görmeye başlar. Duanın etkisini iyiden iyi göstermesiyle birlikte ise eşlerin arası hiç olmadığı kadar iyi olacaktır. Çünkü kocasının gözü eşinden başka hiçbir kadını görmeyeceği gibi düşünmeyecektir.

Eşimi Kötü Arkadaşlarından Ayırma Duası, Resme Okunan Ayırma Duası

Karı kocanın evlilik ilişkilerini bozan durumlardan birisi de kötü arkadaşlarıdır. Arkadaş çevresi sayesinde kendisinin girmediği birçok ortamda bulunduğu gibi farklı alışkanlıklar da elde edilebilir. Kötü arkadaşlar sadece kişinin karanlık tarafını beslemediği gibi insani özelliklerinin değişmesine yardımcı olabilir.

Örneğin karısına saygı duyan, zaman zaman hediye alan birisi arkadaşlarından gördüğü tavırları uygulayarak farklı biri gibi davranabilir. Kötü arkadaşların en tehlikeli yanlarından birisi de kişinin her şeyin farkında olduğunu, kendisini bildiği için asla onlar gibi davranmayacağını söylemesidir. Ne yazık ki sıklıkla bir araya gelinen arkadaşların davranışları da kişiler üzerinde bazı alışkanlıklar yaratacaktır.

İyi arkadaşlar iyi alışkanlıklar kazandırırken; kötü arkadaşlar da kötü alışkanlıklar kazandırır. Bu nedenle kişiler eşimi kötü arkadaşlarından ayırma duası aracılığıyla eşlerinin arkadaşlarından uzaklaşmasını sağlayabilirler. Her şeyde olduğu gibi bu duanın da iyi niyetlerle, kalpten bir şekilde düzenli olarak okunması gerekir. Dua süreci tamamlandığında ise etkisini eşinizin davranışlarından kolayca anlayabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

11 Yorum

 1. Leman Altın dedi ki:

  kocam metresinden bir türlü ayrılmıyor utanarak yazıyorum ama bu durumda ne yapılır ?

 2. M.Selinay dedi ki:

  Doğru yerdesin kardeşim. Yasin hoca benimde eşimin gözü dışarıda idi yardımcı oldu faydasını çok gördüm. Evine bağlandı çok şükür. Vefk tılsımı uygulaması başlattık faydasını başlar başlamaz gördüm diyebilirim bir ilgi alaka eve çicek alıp gelmeler falan oysaki önceden aksine ormantiğin tekiydi diyebilirim çok memnun kaldım ben.

 3. murat dedi ki:

  celp yaptır çok ektili leman

 4. Escin-Kopar dedi ki:

  Öbür yorumlarda gibi bende Yasin Hocaya basvurdum ve aynı sekilde memnun kaldım esim cok sorumsuz biriydi asla evine cocuguna sahip çıkmaz kendini düşünürdü anca yasin hocayla işslem uyguladık ve bir ayda aklı başına geldi.

 5. MisafirPerver dedi ki:

  Arkadaşlarım vefk yaptırdım yasin hocaya ben çok özgüvensiz bir insan odluğumdan kişisel bilgiler vermek zorunda olmadığımı sölyedi fotoğrafla da halledebildik şartlarını ve yasaklarını söyledi TAŞIDIM HEP UYDUM KURALLARA ETKİSİ ÖMÜRLÜKMÜŞ INSALLAH HOCAMIZ VESLESİYLE SONUÇ OLMAI NASİP ETSİN RABBİM.

 6. Cebol dedi ki:

  Ben soğutma duası hakkında detaylı bilgi almak istedim ve yasin hocayı aradım ve allah razı olsun tüm detayıyla herşeyi anlattı bilgisizliğime cahilliğime gülmedi.

 7. Melo dedi ki:

  Bende yaptırdım sonuç ilk başta olmayacak diye ümitsizliğe kapıldım. Hocama ne zaman arasam yazsam saolsun hiç yanıtsız bırakmadı. Dürüst insan zaten çalışan bilir. Yardımsever de.. Sonunda amacıma ulaştım güçlü dualar sayesinde çok şükür Allahıma kurtuldumm..

 8. Ege dedi ki:

  Beni aldatan sevgilime karşı yaptırdım ayırma duasını ve şimdiden tesir etmeye başladı. Böyle bir etki yaratacağını hiç tahmin etmiyordum çok teşekkürler hocamm

 9. hanım dedi ki:

  Kızımın erkek.arkadaşı var kızıma cokötü örnk oluyodu kızımı kaybtmeye başlamştım. napıcamı şaşırmıştım cok konustm beni dnlemedi hep cocuya uyuyodu sigara bile içmzdi. benm kızm utangactı ama cok deyiştini gördm dayanamdm en sonunda hocalara basvurmya basladım hiç etkisi olmydu en son yasin hocaylan. tanştım allah razı olsun hcam bana cok yardımcı oldu oğlanın ftografını yolladım ne gerekiyosa yapın dedim yeterki kzm cocuyu bırksın.smdi cockla knusmamaya basladı kzım ondan uzak duruyo hrşey hocam ve dualr sayesnde

 10. melek dedi ki:

  Kızım bi hata yapıp olmayacak biriyle sevgili olmuştu . ne kadar yapma etme dediysem beni asla dinlemedi .evlendi o adamla kızıma çok kötü davranıyordu ne zaman gitsem gözlerini altı mos mor bi yerlerinde kızarıklık sopa izleri vardı dava açalım boşan dedikçe beni öldürür . gelşikayetçi olalım diyorum daha kötüsünü yapar diyodu bende bildiğim için gerçekten öyle bi insandı eziyet etmesine dayanamıyordum kızıma yasinhocayla konuşup birseyler yapılması gerektiğini anlattım çok şükür kızım o cellattan kurtuldu sorunsuzca boşanma davası açıldı boşandılar çocukta olamadan tekrar görüşmelerini kaldıramazdım ..

 11. cevriye dedi ki:

  kızımın bir arkadşı var onu kötü alışkanlıklar kazandırmaya başladı benim kızım sigara kullanmayı bile bilmezdi madde kullanmaya başladı bunu öğrendiğimde kızıma arkadaşından uzaklaştırmak için her şeyi yaptım evden kaçmaya başladı .Yasin hocayı internetten buldum ondan yardım istedim kızım arkadaşından ayrılması için aralarındaki sevgi azalması birbirler,inden uzak kalması ikisinede iyi geklecek . arkadaşının annesiylede konuştum oda kabul etti yaptırdık . bunların arası bozuldu bir erkek yüzünden kavga etmişler ayrıldılar bir süre kimseyle konuşmadılar . okulda ikiside başka arkadş edinmiş madde illetinde kurtulduk biz kızımı tedavisne başladık karsı tarfı bilmiyorum iletişimde kopardık . yasin hocamdan allah razı olsun .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir