Bağlama Tılsımı

Rızık Bağlama Büyüsü Nedir?

Rızık Bağlama Büyüsü Nedir?

Bu işlemin iki türü vardır. Biri rızkın düzene girmesi ve her şeyin rayına oturması adına yaptırılan rızık bağlama büyüsü, bereketi arttırır ve rızkı düzenler. Bir de kara büyü olan versiyonu bulunur, o da diğer adıyla kısmet kapatma büyüsü olarak bilinen rızık bağlama büyüsü, çeşitli nedenlerle bir kimsenin mal mülk sahibi olmasına ya da işlerinin yolunda gitmesine engel olmak amacıyla yapılan kara bir büyüdür. Düşmanlık ya da haset güdülen insanlara karşı Anadolu’nun farklı yörelerinde uygulanır.

Rızık Bağlama Büyüsü
Rızık Bağlama Büyüsü

Yapılışında alınması gereken sonuca bağlı olarak birkaç farklı yöntem kullanılır. Bu işlem sayesinde bir kişinin rızkı kesilir, rızık bağlama büyüsü tüm kapıları yüzüne kapatır. Bütün olasılıkları ve el attığı tüm işler elinde patlar. Kısmet kapatma büyüsü ile bu işlem arasında yapılışta minimal farklar vardır. Bu uygulama sadece maddi zenginliği önler, kısmet kapama büyüsü kişinin ruhsal yalnızlığıyla beraber beş parasız da kalmasına yol oluşturacaktır.

Her medyumun bu işlemi yapabilirliği yoktur. Eğer bir kişiye kin besliyorsanız ve içinizi soğutmak için ısrarla ona rızık bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız, doğru medyum tercihi konusunda sizi uyarmak isteriz.

Rızık Bağlama Büyüsünün Yapımı

Kendi içinde belli başlı farklarla ayrılan rızık bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna gizli ilimler kitaplarından sızdırılabilen bilgiler çeşitli ve yetersizdir. Çünkü bu büyü kara büyüdür ve herkesin bu büyü hakkında bir şeyler uygulamaya çalışması ve metafizik güçsüzlük yüzünden farklı sonuçlar alarak başlarına iş açmaları olasıdır. Medyumlar, kendilerine gelen çetrefilli vakaların önüne geçmek adına büyü yapım teknikleri konusunda çok derin ilmî bilgiler paylaşmazlar.Rızık bağlama büyüsü yapılışı için medyumlar, öğrendikleri ilim ve metafizik yetenekleri ışığında başkaca yollar keşfedip uygulamışlardır. Özellikle kişinin kendi işleri ve sevdiği birinin kötü giden durumunun toparlanması adına yaptırdığı rızık büyüsü gerçekten rahat, kolay ve çok hızlı tutar. Kara büyü olan türüne oranla malzemeleri bulunabilir ve uygulama saatleri riayet edilebilir durumdadır.

  • Pirinç, buğday, un gibi nesneler
  • Mürekkep
  • Gül yaprağı, defne yaprağı gibi temiz güzel çiçekler
  • Esmalar

Gibi rızık bağlama büyüsü malzemelerine katkı sağlayan, Allah’ın sevdiği şeyler kullanılır. Hayırlı, ak bir büyüdür. Bir kere yapıldıktan sonra kişin ömrü boyunca gidecek kadar uzun ömrü olan bir işlemdir.

Rızık Bağlama Büyüsü Etkileri, Kaç Günde Tutar?

Tehlike içeren, kısmetin kapanması adına yaptırılan rızık bağlama büyüsü belirtileri hakkında kişinin burnunun borçtan kurtulmayacağını, işinin batacağını, el attığı yerin elinde patlayacağını söyleyebiliriz. Bu tür bir büyüye maruz kalan kimseler yiyecek bir lokma ekmeğe muhtaç kalabilirler. Dolayısıyla durumlarını en yakın zamanda medyuma açarak yardım talebinde bulunmalıdırlar.

Ancak kısmetin ferahlaması, bolluk ve nasibin artması adına yapılan işlemler için çok güzel etkilerden bahsetmek mümkündür. Para ve bereket artar, kişinin dertleri ortadan kalkar. Nereden geldiği belli olmayan paralar, rızık olarak aileye ve eve yönlendirilir. Her iki büyü de en az bir hafta, en çok da 41 gün gibi bir sürede, tüm okuma ve işlemlerin doğru yapılmasından sonra etki edecektir. Olası tutmama sorunu yaşarsanız destek aldığınız medyuma giderek yardım isteyebilirsiniz.

Rızık Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kötü niyetle yapılan bir rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda çok farklı metotlar vardır. Doğru bir medyum kişiye yaptığı bakımla hangi tür bir işlem olduğunu anlar ve birebir duruma uygun panzehir bozum işlemi yapacaktır. Bu tür büyüler bozulmadıkları sürece kişi hayatını bir kan emici gibi sömürürler. Kişinin hayatında hiçbir şey rayında gitmez ve birey aşırı mutsuz olur.

Üzerinizde bu tür bir büyü olduğundan şüphe ediyorsanız, hiçbir şeyiniz yolunda değilse ve aklınıza takılan bazı sorular varsa güzelce bir medyum araştırması eşliğinde dertlerinize deva bulabilirsiniz. Rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunun çetrefilli olabileceğini, başınıza gelenlerin tümünün bir büyü yüzünden olduğunu ve sabredip medyumun tüm yönergelerini takip edecek olursanız sonunda olumlu sonuç alabileceğinizi unutmamalısınız. Bu tür bir işlemin evde sonuç vermeyeceğini bilmelisiniz. Kişiye yapılan benzer büyüler Havas, Hüddam ve Ladün ilimleri ışığında bulunup çözüme kavuşturulabilir. Çünkü rızık bağlama büyüsü için çoğu zaman ruhanî varlıklardan yardım alınır. Sadece okumalarla büyü etkisinden kurtulmak olanaksızdır.

Okumalısın: Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. Emir almaz dedi ki:

    Rizik baglmami baska bisymi bilmiyorum bizim ailemize yapılmıştı rizkimiz ksilsn yoksulluk grelim açlıktan sefletten ölelim diye , insan akrabasini secmyr ciddn, her aile de bi buyu yaptrn yenge çıkar, ne gececkse eline , bizimkilere yaptrmstu kucktm bn ozmn evde surkli kavga ediyoruz babam annemi dövüyor hep huzursuzlk evde fakrkli böcekler cikiyo , babam aklını kaybtmis gibi davraniyo neler neler hoca ya gittiler rizik bağlama hem bosansinlar diye büyü yapmışlar dedi toprağa gömülü felnlar filar bozdurdular , bozdurma içinde çok ugrastirlar nerdeyse her hafta hocaya gidiyolardi şimdi kurtulduk çok şükür denk geldim yazmak istedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir