Rüya Tabirleri

Rüyada A Harfi

Rüyada A Harfi

Rüyada A Harfi
Rüyada A Harfi

Rüyada a harfi görmek ne demek sorusu da bir hayli rüyayı gören kişiler tarafından merak edilen detaylar arasında yer almaya devam ediyor. İhvanlar görmek olarak da nitelendirilen bu durum yakın zamanda rüya sahiplerinin hayatında meydana gelecek büyük başarılar olarak da nitelendirilebilir. Rüya sahipleri için;

 1. Çok büyük başarılar elde etmek
 2. Hayatların bir anda adeta cennete dönmesi
 3. Maddi anlamda ne kadar zor dönem gelirse gelsin her şeyin bir anda çözüme kavuşacak olması
 4. Ne kadar borç varsa hepsinden bir anda kurtulmak
 5. Bu güne kadar çekilen ne gibi çile varsa artık son bulmak
 6. Hayırsız olan insanlardan kurtulmak
 7. Haneye zarar veren kim varsa bunların hayatından çıkması anlamına gelir.

Rüyada a harfi bir yandan da rüya sahiplerinin hayatında ne kadar sorun olursa yakın zamanda bunların bir son bulacağına, hayatındaki her şeyin sağlık ve sıhhat ile devam edecek olduğuna, ne kadar muratları varsa her birine kavuşulacak olduğuna işaret eder. Sağlık açısından ne kadar sorun olursa olsun artık her birinin son bulacağını, sıkıntıların çözüme kavuşacak olduğunu, rüya sahiplerinin hayatındaki en güzel günlerin geleceğinin müjdesi konumunda yer alır. Fakat bazı yorumculara göre bu durum farklı olarak nitelendirilebilir.

Rüyada Küçük A Harfi Görmek

Rüyada küçük a harfi görmek genel olarak incelenecek olduğu zaman rüya sahiplerinin bu ara bir süre de olsa sıkıntılar ile yüz yüze olacağına, ardından istediği düzene yeniden kavuşacak olduğuna işaret eder. Bir yandan da;

 1. Rüya sahiplerinin bu ara hata yapacak olduğuna ve hatalarından dolayı işleri tersine dönebilecek olması
 2. Hayatında yolunda gitmeyen şeyler olabileceği için bazı kötü alametlerin gelebileceği
 3. En son sonuna vararak kendisine çok iyi gelebilecek işlere girişebilecek olduğunu gösterir.

Rüyada küçük a genel anlamda ilk gelen sıkıntıların olacağı ardından da her şeyin bir anda yoluna girecek olduğunu gösterir. Rüya sahipleri her ne kadar sakin kalmayı tercih ederse hayatları o kadar yolunda olacaktır. Bu yüzden de her şeye isyan etmek ya da sıkıntılar ile baş başa kaldıklarına inanmak yerine daha çok her şey için sabır ile hareket etmeyi tercih etmeleri gerekir.

Dini Açıdan Rüyada A Harfi Görmek

Dini açıdan rüyada a harfi görmek ne demek kısmına bakılacak olduğu zaman birden fazla detay yerini alır. Rüya sahipleri için genel olarak birçok yorumcu olumlu gelişmelerin gelmek üzere olduğunu, her şeyin sabır ile devam ettiği sürece kimsenin sıkıntı yaşamayacak olduğuna işaret eder. Bu süreçlerde rüya sahipleri için;

 1. Çok büyük projeler yapma düşüncesinde olan kişiler olsa bile sonradan sıkıntılar ve sorunlardan dolayı vazgeçilebilecek olduğu
 2. Akrabalar ile küslükler varsa bunların son bulacağı
 3. Rüya sahiplerinin bu ara işlerine dört kol ile sarılacak olduğuna
 4. Önemli ve saygın birisi olmaya başlanacak olduğuna
 5. Küçük hatalar yapılırsa parasız ve işsiz kalınabilecek olduğuna
 6. Kayıp edilen şeyler varsa bunların farkına varılarak her birinin yoluna sokulacak olduğuna
 7. İnsanların çevresinde olan kişilere karşı kendilerini kanıtlama fırsatı yakalayabilecek olduğuna işaret eder.

Dini açıdan rüyada a harfi görülme şekline göre hem olumlu hem de olumsuz olarak nitelendirilebilir. Bu yüzden de rüyasında kişilerin nasıl gördükleri önemli derecede bir yere sahiptir. Bu yüzden rüya sahipleri anlamına bakmadan önce ilk olarak rüyaların nasıl görülmüş olduğuna göre araştırmalıdır.

Psikolojik Olarak Rüyada A Harfi Görmek

Psikolojik olarak rüyada a harfi görmek genel olarak incelenecek olduğu zaman rüya sahiplerinin sağlık açısından her şeyin düzelecek olduğuna işaret eder. Çevresinden birilerinin bu ara kendisinden yardım isteyebilecek olduğunu gösterdiği gibi bir yandan da müjdeleyici konumda olayların yaşanabilecek olduğuna işaret eder. Rüya sahipleri bu ara hayatında her ne isterse istesin attığı adımlar ile sonunda görebilecek olduğu en güzel günlere de kavuşabilir.

Rüya sahipleri için müjdeleyici bir konumda yer alırken insanların yaşadıkları dertlerin bu ara bir sona erebilecek olmasından, her şeyin istedikleri gibi yoluna girmesine kadar birçok detayı içerisinde barındırır. Bu yüzden de genel anlamda olumlu durumları barındırır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir