Aşk Büyüleri

Rüyada Aşk Büyüsü Görmek

Rüyada Aşk Büyüsü Görmek

Rüyada Aşk Büyüsü Görmek

Rüyada Aşk Büyüsü Görmek
Rüyada Aşk Büyüsü Görmek

Rüyada Aşk Büyüsü Görmek gerçek hayatta normal karşılanabilen ve iyi bir büyü türüdür. Yapılması günah olmayan büyülerden bir tanesidir ve niyet her zaman iyi olmalıdır. Kötü olduğu taktirde çok büyük günahtır. Burada ki niyetin iyi ve kötü olmasından kastımız örneğin bir kişiye aşıksanız ve onunda size aşık olmasını isteyerek aşk büyüsü yaptırıyorsanız niyet iyidir.

Ama aşık değilseniz ve sırf süründürmek için bir kişiye aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız kara büyüden farkı yoktur ve çok günah sayılır. Aşk büyüleri gerçek hayatta böyleyken Rüyada Aşk Büyüsü Görmek konusunda ise farklı, farklı yorumlanabilmektedir.

Rüyada Aşk Büyüsü Yaptığını Görmek

Sizlere aşk büyüsünün ne anlama geldiğini ve nasıl bir işleyişte olduğunu anlatmıştık. Fakat kişi eğer Rüyada Aşk Büyüsünü Yaptığını Görmek konusunda olduğu gibi rüyasında kendisinin aşk büyüsünü yaptığını görüyor ise bu gerçek hayatta işlerinin yolunda gideceğine varmaktadır. Eğer ki rüyanızda yaptığınız aşk büyüsü tutuyor ise gerçek hayatta kurduğunuz hayallerin bir, bir gerçek olacağı anlamına vardığı bilinmektedir.

Rüyada Aşk Büyüsüne Maruz Kaldığını Görmek, Rüyada Aşk Büyüsü Görmek

Rüya dediğimiz zaman hayatımızın büyük bir parçası haline gelmiş bilinçaltımızın etkili olduğu ve uyuduğumuzda beynimizde canlanan bir durum akıllara gelmektedir. Gördüğümüz birçok rüyanın gerçek hayatta anlamı vardır. Eğer Rüyada Aşk Büyüsüne Maruz Kaldığını Görmek başlığı altında bir rüya gördüyseniz bu gerçek hayatta arkadaşlarınız tarafından kötü olaylara itileceğinize varmaktadır.

Rüyada Aşk Büyüsü Yaptırmak, Rüyada Aşk Büyüsü Görmek

Sizlerde eğer Rüyada Aşk Büyüsü Yaptırmak neye varmaktadır diyorsanız burayı dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir. Rüyanızda eğer aşk büyüsü yaptırıyorsanız gerçek hayatınızda işinizde veya arkadaş ortamınızda saygın olacağınıza varmaktadır.

Rüyada Aşk Büyüsü Yapıldığını Görmek

Rüyada Aşk Büyüsü Görmek

Günümüzde Rüyada Aşk Büyüsü Yapıldığını Görmek birçok kişi tarafından farklı yorumlanmaktadır. Genelinde yapılan yorumlara bakarsak eğer rüyasında aşk büyüsü yapıldığını gören bir kişi gerçek hayatında iş ortamında çok büyük başarılar elde edeceğine eğer işi yok ise bir iş sahibi olacağına ve o işte terfi alacağına varmaktadır. Ayrıca kişi maddi sıkıntılar çekiyor ise bu maddi sıkıntılarının biteceğine bolluğa kavuşacağına varmaktadır.

 

Ayrıca Aşk Büyüsü Yapmak Günah Mıdır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Gulseray dedi ki:

    Rüya tabirleri ne kadar doğru hoca bizim rüyalar bize saçma gelip anlamları çok farkli oluyor kan görünce ruyanin bozulduğu söyleniyor fakat kaninda anlami var diye biliyorum aydinlanmk istiyorum bu konuda rüya konusu hassasiyeti içeriyor cunku herkes yorumlayamiyor sizin bu konuda daha iyi olduğunuzu ogrendim

  2. Beyzade dedi ki:

    Hocam rüyada aşk buyusunden ziyade daha farklı rüyalar goruyoruz aynada dişlerin çürük ve kan olması nasıl yorumlanir ve disler bebek disleri çok farkli ruyalari yoruuyormusuz yoksa sadece aşk rüyası mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir