Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek kişilerin çocuk sahibi olabileceğinin de müjdesini verir. Rüyayı gören kişi kadınsa eşlerinden dolayı bir süre de olsa sıkıntılar çekebilecek ve çevresinde yer alan düşmanlar ile boğuşmak zorunda kalabileceğini gösterir.

Rüyada kedi sarılması görmek çevresinde birçok düşman konumunda yer alan kişi olduğu gibi erkeklerden samimiyetsiz ve iki yüzlü insanlar ile yan yana olmaya da işaret eder. Bu yüzden rüya sahiplerinin çevresinde olan herkese karşı en azından bu ara çok temkinli ve dikkatli bir şekilde ilerlemesi gerekiyor olduğunu gösterir.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir Diyanet?

Rüyada Kedi Görmek
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir diyanet genel anlamda islami yoruma göre hem hizmetçi hem de düşman olarak nitelendirilebilir. Ev halkında yaşamına devam eden bir kişiye işaret eder. Rüyada görülen kediler bazı İslami yorumculara göre kederlenmek, hüzünlenmek ya da hastalık anlamına da gelir. Bu anlarda rüya sahiplerinin hem kendilerine hem de çevresinde yer alan herkese karşı çok dikkatli olması gerekir.

Rüyada yavru kedi görmek bir anda alınacak güzel haberleri de beraberinde getirir. Her ne kadar rüya sahibi bir süredir dertler ile boğuşmak zorunda kalsa bile artık her şeyi geri planda bırakabilecek ve üstesinden gelmek istediği her şeyin üstesinden gelebilecek. Birçok sorunun üstesinden gelirken çevresinden hiç beklemediği kişilerden kendisine gelen yardım adeta hayatının dönüm noktası olabilecek. Bu yüzden kedi gören kişiler daha çok iyi planlama yapmalı.

Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek Ne?

Rüyada birden fazla kedi görmek ne diye merak ediliyor. Rüyada birden fazla kedi gören kişilerin hayatlarının bir anda beklemedikleri gibi monoton bir hal almasına ve bunlardan kurtulmak için renklendirebilmek adına hareket etmeye işaret eder. Eğer rüya sahipleri kendileri için bir şeyler yapmak isterlerse birçok şeyin üstesinden gelebilecek ve kendisi için başarmak istediği her şeyin rahat bir şekilde üzerinden gelebilecek.

Rüyada sarı kedi görmek genel anlamda olumlu düşünceleri içerisine barındırır. Rüya sahibi bir süredir sıkıntılar ile yüz yüze olabilir ve bunlardan nasıl kurtulacağım diye dert ediyor olabilir. Her ne kadar nasıl üzerinden geleceğim diye dert ediyor olsa bile yakın zamanda tanışacağı bir kişi olacağı ve ondan alacağı yardım ile her sorunu kısa sürede geride bırakacağı anlamına gelir.

Rüyada Kediden Korkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kediden korkmak ne anlama gelir diye detaylı analiz yapılacak olursa rüya sahiplerinin bazı olumlu düşünceler içerisine girerek birçok konuda adım atmak istediğine işaret eder. Daha çok rüya sahiplerinin hayatının güzel gitmeye başladığı zamanlarda bir anda kötü düşüncelere giren kişiler olabileceği, fakat kendinde olan güç ile bu düşünceleri kısa sürede geri planda bırakabileceğine de işaret eder. Bu yüzden rüyada kedilerden korkmak kısa süreli vesvese ve vesveselerden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada evde kedi görmek bir anda hayata girilecek kişileri işaret eder. Her ne kadar rüya sahibinin hayatına bir anda giren kişiler olsa bile ilk başlarda niyeti kötü olabilir ve bu kişilere karşı çok dikkatli olmak gerekir. Bu yüzden de rüya sahiplerinin çok dikkatli bir şekilde hareket etmeye özen göstermesi, istediği başarıları almak için içinde birçok yapmak istediği planladığı şeyleri geride bırakması gerekir.

Rüyada Gri Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gri kedi görmek ne anlama gelir bir hayli merak edilen konular arasında yerini korumaya devam ediyor. İlk olarak rüyada gri kedi görmenin anlamı analiz edilecek olduğu zaman kişilerin yakın çevresinde yer alan ve kendilerine zarar veren bazı kişilerin varlığını ve bu kişilerden yakın zamanda kurtulmaya işaret eder. Genel açıdan bakılacak olduğu zaman olumlu anlamları içerisinde barındırır. Bir yandan da çevresinde olan kişilerden zarar görülebileceği, yine kendinde olan güç ile her şeyi geride bırakacağı anlamlarını da içerisinde barındırır.

Rüyada yavru kedi görmek içten gelen birçok şey olduğu, fakat bir süredir yaşanan halsizliklerden ötürü ne yapılacağı konusunda kararsız olmaya işaret eder. Rüyasında yavru kedi gören kişiler bir anda hiç beklenmedik birisinden destek alarak, ne kadar hayırlı iş yapmak isterse istesin bu konuda başarılı olacağını gösterir.

Nişanlıma Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir