Rüya Tabirleri

Rüyada Maden Görmek

Rüyada Maden Görmek

Rüyada Maden Görmek
Rüyada Maden Görmek

Rüyada maden görmek genel anlamda rüya sahibinin de ulaşacağı zenginlik, makam ve şöhret anlamına gelir. Kişilerin rüyalarında maden gördükleri zaman karşılarına fırsatlar çıkacağı ve başarı yolu açılacağına işaret eder. Özellikle de sürekli ve istikrarlı bir iş yaşantısının olması ve kazancın da iyi olması anlamlarını taşır. Yine başka bir tabire göre de rüya sahiplerinin güzel bir gelecekleri olacağı anlamına gelir.

Rüyalarında maden gören ve evlenmek isteyen kişilerin hayırlı bir eşe sahip olacağı ya da yeni bir işten para kazanmak isteyenlerin de bu işten kazanç elde edecekleri anlamına gelir. Eğer görülen maden bir altın ise bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Özellikle de hayallere kavuşmak ve mutlu bir hayat sürmek anlamlarına gelir. Eğer rüya sahibinin hayatında belirli sıkıntıları bulunuyorsa bu sıkıntıların da kurtulacağı bilinir. Aynı zamanda sıkıntılarından kurtulan kişiler ailesi ve arkadaşları adına da oldukça hayırlı işler başarır.

Rüyada Maden Görmek İhya

Rüyada maden görmek İhya tabirine göre ise evlenmek isteyen kişiler içi bakire bir kız anlamını taşır. Aynı zamanda sermaye ve rızık anlamlarını da taşır. Potansiyel anlamda imkanların ve yeteneklerin atması olarak da düşünülür. İhya tabirlerine genel anlamda bakılacak olduğu zaman feraha ve huzura kavuşma anlamlarına gelir. Rüya sahiplerinin sıkıntılarından kurtulacağı ve mutlu bir hayat için her ne hayalleri var ise gerçek olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Maden Ocağı Görmek Ne Demek?

Rüyada maden ocağı görmek rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı anlamlar taşır. Eğer rüyasında maden ocağı gören kişiler erkek ise işinde oldukça başarılı olacağı anlamına gelir. Erkek rüya sahiplerinin herhangi bir işleri yoksa da kısa süre içerisinde iyi kazançlar sağlayacağı bir iş sahibi olacakları bilinir.

Rüyalarında maden ocağı gören rüya sahiplerinin cinsiyetleri eğer kadın ise evlenecekleri anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kadın evli ise de bu rüyayı görmesinin ardından rızkının ciddi bir biçimde artış göstereceği anlamlarına gelir. Yine daha genel bir anlamda ise bu rüyayı gören kişiler genel olarak ferahlık, huzur, rütbe ve makam sahibi haline gelirler.

Rüyada Maden Ocağına Girmek Ne Demek?

Rüyada maden ocağına girmek genel anlamda çalışkan kimseleri ifade eder. Eğer rüya sahipleri rüyalarında maden ocağına girdiklerini görmüş ise bir rekabet içerisinde oldukları anlamına gelir. Girdikleri rekabetten ise oldukça olumlu bir sonuç elde ederler. Özellikle de maden ocağına girmelerinin ardından ocaktan maden çıkarmışlarsa da oldukça önemli başarılar elde ederler. Elde edecekleri bu başarılar ile birlikte kazançlarının da ciddi anlamda artış göstereceği anlamlarını taşır. Maden ocaklarına göre rüyaların anlamlarında da değişiklik meydana gelebilir. Maden ocaklarına göre anlamlar ise şu şekilde sıralanır;

  • Uzun ve derin maden ocakları: Rüya sahiplerinin düşmanı olduğuna ve maden çıkarmaları durumunda onları yenmelerine,
  • Kısa ve derin maden ocakları: Rüya sahiplerinin maden çıkarması durumunda hayallerine ulaşacağı çıkarmaması durumunda ulaşamayacağına;
  • Uzun ve seyrek maden ocakları: Düşmanlara karşı zayıf olunduğuna delalet eder.

Rüyada Maden Ocağına Çalıştığını Görmek Ne Demek?

Rüyada maden ocağında çalıştığını görmek genellikle çalışkan ve oldukça azimli olan insanları işaret eder. Eğer bir kişi rüyasında maden ocağında çalışıyor ise gerçek hayattaki çalışma hayatında oldukça başarılı olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda bu kişilerin gelecekleri de oldukça parlak olur. Eğer kişiler bir iş üzerinde yoğunlaşıyorsa da bu işten oldukça başarılı sonuçlar elde edeceği anlamlarına gelir.

Eğer bir kişi rüyasında maden ocağında çalışıyorsa gerçek hayatında da başarıya ulaşmak adına çok çalıştığı anlamına gelir. Rüya sahipleri çalışmalarının karşılığını en kısa süre içerisinde alır. Özellikle de altın ve gümüş gibi maden ocaklarının görülmesi, çok fazla iyi sonuç elde edileceğini belirtir.

Rüyada Erimiş Maden Görmek Ne Demek?

Rüyada erimiş maden görmek de farklı anlamlar taşır. Bu anlamlar ise şu şekilde sıralanır;

  • Erimiş altın: Hayallere giden yolda çok az bir zaman kaldığı ve başarıya ulaşılacağı,
  • Erimiş gümüş: Rüya sahiplerinin çok istediği işler yapmaları, yapacakları işlerde başarı elde edecekleri,
  • Erimiş bakır: Kariyer açısından önemli girişimlerde bulunulacağı,
  • Erimiş demir: İstenilen başarılar için çok azimli ve güçlü çalışılacağı anlamlarına gelir.

Ayırma Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir