Muhabbet Duası

Sevgilime Muhabbet Duası

Sevgilime Muhabbet Duası

Sevgilime Muhabbet Duası

Sevgilime Muhabbet Duası
Sevgilime Muhabbet Duası

Aşk, aslında insanlar arasında biraz da ego savaşıdır. Sevgilime Muhabbet Duası: Eğer iki baskın karakter birbirine âşık olmuş ve sevgili olabilmeyi başarmış ise, bu ilişki daha çok ego savaşına dönüşebilir. Böyle durumlar kimi zaman çok büyük kavgalara ve bitmek, tükenmek bilmeyen uzun tartışmalara da neden olur. iki baskın karakterin bir araya gelmesiyle yaşanan bu büyük patlamalar neticesinde ilişkiler her kavgada biraz daha yıpranıp inceldiği yerden kopma noktasına kadar gelir.

Sevgilinizi çok seviyor ve ilişkiniz ne incelsin ne de kopsun istemiyorsanız bunun için bir şeyler yapmanız gerekir. Ego ile aşkı aynı karede tutabilmek son derece zor olsa da bunu başarabilmek büyük marifet. Çok baskın bir karaktere sahip olan ve zaman zaman sorunlar yaşadığınız sevgilinizi kendinize bağlamak ve onun üzerinde bir ağırlık oluşturabilecek kadar güçlü bir bağ kurabilmek adına sevgiliye muhabbet duası ya da sevgiliye okunacak muhabbet duaları gibi çeşitli seçeneklerden yardım alabilirsiniz.

Sevdiğim Kişiye Muhabbet Duası Yaptırmak İstiyorum

Çok hoşlandığınız ya da sevdiğiniz biri var fakat siz o insana bir türlü açılamıyor musunuz? Belki de o insanın da duygularından emin olmak için bekliyor ama bir türlü emin olamıyor musunuz? Böyle durumlarda bazı insanlar durup biraz beklemeyi ya da aşık olduğu insana duygularını açmadan önce onu etkisi altına almayı tercih eder. Önce etki altına alıp, o insandan bir sinyal bekleyip bütün şartlar olgunlaştığında harekete geçen garantici yapıda bir insan modeli misiniz?

O zaman muhabbet duaları ya da muhabbet büyüleri ile tanışmanın vakti çoktan geldi geçiyor bile. Çünkü hayat da tıpkı bu şekilde gelip geçiyor. Âşık olduğunuz insana duygularınızı açmamanız demek o insana her an birilerinin duygularını açmasına fırsat vermeniz demek. İşte tam da bu nedenle aşk beklemez denir ya. Eğer sevdiğiniz bir insan varsa ve onunla duygularınızı paylaşmak istiyor yine de vereceği cevap sizi korkutuyorsa böyle bir konuşma yapmadan önce sevdiğim kişiye muhabbet duası yaptırmak istiyorum ya da sevdiğim kişiye yapılacak muhabbet dua ve büyüleri şeklinde ufak bir araştırma ile kolayca sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır.

Sevgilime Okunacak Muhabbet Duaları

Sevgilinize gün geçtikçe daha fazla bağlanıp daha fazla aşık olduğunuzu hissediyorsanız bu çok talihli ve çok mükemmel bir duygudur ancak, aşk iki başlıdır. Bu nedenle sizin gün geçtikçe çoğalan sevginiz ve sevgilinize olan bağlılığınız karşılıklı olması gerekir ki birlikteliğiniz mutlu bir şekilde devam etsin. Bu ne yazık ki her zaman karşılıklı bir duygu olmayabilir. Eğer sizin ona olduğunuz kadar sevgilinizin de size bağlı olması ve gözü sizden başka hiçbir şeyi ve hiç kimseyi görmesin istiyorsanız sevgilime okunacak muhabbet duası diye bir araştırma yapıp onu kendinize muhabbet ile bağlayabilir ve çok mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılan Muhabbet Duası

Sevdiğim kişiye muhabbet duası ya da sevdiğim insana muhabbet duası gibi çeşitli aramalar yaparak bulabileceğiniz binlerce yöntemi olan muhabbet duası ya da muhabbet büyüleri vardır. Yeter ki bunu yapabilmek için güçlü bir motivasyonunuz olsun. Eğer motivasyonunuz var ise ortada muhabbet duası ya da muhabbet büyüsü yaptırmaya değecek, değerli bir insan da var demektir. Hayatta bazen pek çok şeyden pişmanlık duyarız. Söylediğimiz sözlerden, yaptığınız hatalardan ki zaten adı üstünde bunlar hatadır ve o hatanın farkına varmak da hata unsurunu ortadan kaldırmanın birinci şartı anlamına gelir.

Geçmişte yaşanmış ve hala yaşanmasını arzuladığınız birliktelikler olabilir. Ayrıldığınız sevgilinizi anarken eski sıfatını kullanmak zor geliyor olabilir. Onu hala özlüyor ama bir türlü onu arama cesareti gösteremiyor belki de vereceği tepkiden korkuyor olabilirsiniz. Eski sıfatını kullanmak her ne kadar size ağır geliyor olsa da ayrılmış olduğunuz eski sevgilinizi geri getirmenin yollarını arar durursunuz. Böyle bir durumda tanrısal bir gücün sizinle birlikte olmasını ve işleri kolaylaştırmasını istersiniz. Bu durumda sizin için en faydalı şeyin bir muhabbet duası ya da iyi yapılmış ve güçlü etkisi olan bir muhabbet büyüsü olacağını unutmamanız gerekir. Sevgiliye yapılan muhabbet duaları bu konuda işinize yarar.

Dil Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 Yorum

 1. OLGUN YILMAZ dedi ki:

  MERHABALAR KIZ ARKADŞIMLA BÜYÜK BİR TARTIŞMA YAŞADIK ONU COK AŞIRI SEVİYORUM BENDEN AYRILMASINA İZİN VEREMEM BİRAZ ARA VERDİK İLİŞKİMİE 1 AY OLMUŞTUR . DIŞARIDA BULUŞALIM DEDİĞİMDE GELDİ BİRAZ MUHABBET ETTİK SONRA EVE BIRAKTIM DURUMUZ NE KADAR BÖYLE DEVAM EDECEK DEDİM BENİM SENİNLE CİDDİ OLDUGMU BİLİYOSUN KÜÇÜK ŞEYLERDEN AYRILAMAYIZ HENÜZ KARAR VERMEDİP KESTİRDİ .YASİN HOCAYI İNTERNETTEN GEZİNİRKEN BULDUM MUHABBET DUASI YAPTIRMAK İSTEDİĞİMİ SÖYEDİM YAPILDI ÇALIŞMA . KIZ ARKADIŞIMI HAFTADA BİR DİSARI ÇIKARTIYORDUM BEN ARARIM DUA YAPILDIKTAN SONRA O BENİ ARADI BULUŞALIM DİYE GİDİP ALDIM SADECE ONU İZLEDİM İLŞKİMİZE DEVA EDELİM DEDİ BEN SENİ HİÇ BIRAKMADIM DEDİM ÖYLE GÜZEL BİR GECE GEÇİRDİK YASİN HOCAM BANA SEVGİLİMİ YENİDEN VERDİ DESEM DOĞRU BİR KELİME OLUR .

 2. ımera dedi ki:

  erkek arkadaşım beni terk etti hemde neden benim aile baglarım kuvvetli die kendisi yaşamamış bazı duyları benim akrabalarımla yakın olmam onu biraz etkiliyordu onun ailesinden kimse kalmadığı için anlayabilirim . banada senin ailenle aran çok iyi seni seviyorlar deger veriyolar diye ayrıldı benden , normal karşıladım elbette böyle bişeyi hissetmemiş aile sevgisini bilmiyor bana aşık çok seviyor bunu biliyorum , öylece terk etti beni gitti yasin hocayla iletişime geçtim muhabbetimiz artsın hemde bana geri gelmesi için hergün evine gidip nasıl olduguna baıkyorum yanış yapıyosun diyorum kar etmiyor . bıraktım gitmeyi bende ben işten çıkışta eve geldim baktım annemle sofrayı kurmuşlar beni bekliyorlar mutlu oldum heen hocama haber verdim sarp gelmiş hocam annemle beni bekliyorlar diye teşekürlerimi ilettim akşam yemegimizi yedik çok güzel grçti .

 3. rabia katr dedi ki:

  merhaba sevgilim ile ailesi yüzünden çok kavga ediyoruz her buluşmamızda ablam böyle yapmanı istiyor annem şöyle olmasını istiyor bende ben nasıl istersem öyle olacak söz olsun nişan olsun evim olsun onların istediği gibi olacakmış kabul etmiyorum bu benim hayatım ben gelecegim benim evim kavgamız hep böyle onu çok seviyorum kimseyi kırmak istemiyor ya ayrılıcaz yada ben ne dersem o , öyle olmak zorunda gelin olacak benim . yasin hocayı buldum erkek arkadaşım ailsine daha çok yönelmeye başladı aramızın kötü olmaması için muhabbet duası yaptırdım bizimde işler dahada ciddiye bindi asla sevgilim karşımda olmaz yanımda olmak zorunda söz için alisverişe cıktım annesini ablasını aldı kenera ses gürültü istemiyorm bu bizim sözümüz ne alırsa ne yaparsa kabul edin dedi ben bunları duyuyorum elimden tuttu istediğim yüzüğü elbiseyi süsleri sevgilimle birlikte begenip aldık kimseyi karistirmadı benim ailemi bile ne istiyosan al dedi senin en özel günlerinden birisi bunu yasin hocama borçluyum teşekkürler .

 4. Laleli dedi ki:

  Arkadaşın kocasi yurt dışına kaçtı evlendikten sonra kız naptiysa gelmedi bosamadi da kızı hocayi önerdik biraz zorlandı dualri yaparken Bi yaptı bi birakti sonra devam etti biraz zaman geçti adami eve geri getirdi birklte bi ay kaldilar sonra arkadasim bisadi onu

 5. Kerimozturk dedi ki:

  Aile için muhabbet duansi yaptirdim bizim aile herkes kendi düdüğü otsun istiyor aa öyle de olmuyor tabi babayı kimse saymiyo etmeoyo hocam da aile Muhabbeti duasi istedik yardim etti bize sumdi durumlar da iyi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir