Bağlama Duaları

Sevgilimi Kendime Bağlama Duası

Sevgilimi Kendime Bağlama Duası

Sevgilimi Kendime Bağlama Duası günümüzde de en çok kullanılan dualardan bir tanesidir. İnsanlar kavuşmak istediği kişiler ile aralarında olan bağlılık sorununu dua ederek çözmeye çalışır ve sonucunda da o kişinin kendisine bağlanmasını isterler.

Bu yazıda sevgilimi kendime bağlama duası hakkında çeşitli, gerçek ve güvenilir bilgiler verdik. Sevgilimi kendime bağlama duası nedir, niçin yapılır ve nasıl yapılır konularını bu yazıda göreceksiniz. İyi okumalar diliyoruz.

Sevgilimi Kendime Bağlama Duası Nedir?

Bu dua türü sevgiliyi, sevilen kişiyi kendine bağlamak amacı ile yapılan bir duadır. İlişkilerde bir süre sonra bağlılık durumu ortadan kalkabiliyor, aradaki sevgi, saygı ve sadakat bağları yok oluyor ve sonucunda ilişki bitebiliyor. İlişkinin sürebilmesi için bu dua türü kullanılır. Sevgilimi Kendime Bağlama Duası Nedir ve nasıl sorularına cevap bulabileceğiniz bir alandasınız.

Sevgilimi Kendime Bağlama Duası Niçin Yapılır?

Bu dua türünün yapılması için bazı önemli, ilişkiyi etkileyen durumlar gerekir. Bu duanın hangi durumlarda yapılabileceğini şu şekilde anlatabiliriz: Sevgilimi Kendime Bağlama Duası Niçin Yapılır?

 • Eğer sevgiliniz sizi eskisi gibi sevmiyorsa bu duayı kullanabilirsiniz. Bu dua ile eski sevgi bağı tekrar güçlenir.
 • Eğer sevgiliniz sizi aldatıyor ise, ilişkinize üçüncü şahıslar olumsuz ektide bulunuyor ise bu durumu sonlandırmak için bu dua türüne başvurabilirsiniz. Böylece size olan bağlılığı güçleniyor ve hayatında sizden başka kimseyi istemez hale gelir. Bir daha aldatma gibi sadakatsizlik durumları kesinlikle yaşanmaz.
 • Eğer sevgiliniz sizden herhangi bir sebepten ayrılmak istiyor ise size olan sevgi, saygı bağınız tamamen yitirmiş demektir. Böyle bir durumda da sevgilimi kendime bağlama duası yapabilirsiniz. Böylece ilişkiniz devam eder, bağlılık yerine gelir ve mutluluğunuz daim olur.
Sevgilimi Kendime Bağlama Duası
Sevgilimi Kendime Bağlama Duası

Sevgilimi Kendime Bağlama Duaları Nasıl Yapılır?

Bu duanın nasıl yapılacağı çok merak edilir, sık sık bu soru ile karşı karşıya geliriz. Sevgilimi kendime bağlama duası yapmak için güçlü bir inanca sahip olmalısınız ve dua edeceğiniz şeyi gerçekten tüm yüreğiniz ile istemelisiniz. Bu duayı yapar iken kendinize sessiz ve sakin bir ortamda tutmalısınız, dikkatinizi sadece dua işlemine vermelisiniz.

Dua eder iken sadece istediğiniz şeyi düşünün. Yani sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını ve mutluluğunuzu düşünün. Arada üçüncü kişiler var ise onların aradan çıkmasını düşünün. Duayı doğru bir şekilde okuyun ve dikkatiniz hiç dağılmadan duayı bitirin.

Sevgilimi kendime bağlama duası nasıl yapılır konusu günümüzde sık tercih edilen bir yöntemdir ve eğer güçlü bir inanca sahip iseniz siz de bu duayı gerçekleştirip etkilerini bir süre sonra yaşayabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Rojbin dedi ki:

  Sadece bana bağlansın istiyorum ve niyeti ciddi olup isteme en yakın zamanda olsun

 2. Allah benim ömrümden alsın yasin hocama versin. O kadar yardımsever biri ki ne söylesem boştur. Ben yıllardır kaynanamdan zulüm gördüm bana etmediğini bırakmadı eşimle aramızo bozmak için büyüker mi yaptırmadı muslalar mı yazdırmadı. Fazla uzatmayacağım kardeşlerim güveneceğiniz bana göre tek insan. Allaha emanet olun.

 3. Naneli dedi ki:

  Selam biraz kendimden yaşça buyuk biriyle birlikteyim çok seviyorum benden gitmesin istiyorum asla başkasına gitmesin , benim için çok değerli, onu çok seviyorum , vede en çok kullandığım yöntem bu hocamin yqrdmiyla baya yıllardır benimle gözü benden baskasini gormuyordesem yeridir gönül rahatlığıyla tercih edilebilir

 4. Yaser dedi ki:

  Yıllardır hocamı tanıyorum başarısız olduğu bir konu dahi grmedim çok etkili doğru yontemleri var Allah kendinden razı olsun be sorunum olduysa çok ilgilendi en son sevgilim le aram acildi hocamdan hemen yardım istedim iyiyiz baya iyiyiz aramiz düzeldi

 5. rıfat kaya dedi ki:

  2 evlilik geçirdim suan bi sevgilim var 1 senedir beraberiz aramızda sorular olmaya başlamıştı eski eşlerimden dolayı beni rahatsız etmeye başladılar hala birşeyler yaşıyorsunuz diye kavgalar etmye başladık sonu gelmedi onu çok seviyorum kaybetmeyi göze alamadım ardı arkası kesilmeyecekti yasin hocayı buldum iletişime geçtim baglma duası yaptırdım çok vakit almadan aramızdaki sorunlar halloldu hocama teşekkür edeyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir