Sevgi Duaları

Sevmesi için Dua

Sevmesi için Dua

Sevmesi için Dua
Sevmesi için Dua

Sevgi kavramı oldukça önemlidir ve yüce gönüllülük gerektirmektedir. Çift taraflı olduğunda harika hissettiren sevgi, tek taraflı olduğunda ise amansız bir sızı halini alabilir. Sevdiğiniz insanın sizi sevmesi, kimi zaman kendiliğinden gerçekleşmeyebilir. Böyle durumlarda ümidi kesmemek ve Rab’a güvenmek, yapılacak en doğru iş olacaktır.

Her daim sizin için en iyisini veren Allah ile iletişimi kesmemek ve sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için dua etmek, dilediğiniz sevgi bağının kurulması için yeterli olur. Sevdiğiniz kişinin hislerinize karşılık vermesi için gerekli olan güçlü bir duadır. Üstelik sevgi duası için yalnızca romantik anlamda bir beklentide olmanıza gerek yoktur. Sevgi duası ile bağ kurabileceğiniz durumlardan bazıları şunlardır:

 • Aile içerisindeki sevgi bağları
 • Sevdiğiniz kişinin hislerinize karşılık vermesi
 • Arkadaşlık ilişkileri
 • İş ortamındaki bağlar

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi için Dualar

Sevgi bağları arasında belki de en zoru romantik olanlardır. Sizi sevmeyen bir kimsenin ilgi ve sevgisini arzulamak, hiç gerçekleşmeyecek bir hayalin peşinden koşmak gibi gelebilir. Ancak güçlü bir sevgi duası ile sevdiğiniz erkeğin hislerinize karşılık vermesini sağlayabilirsiniz. İnançlı kişiler için dua, son derece önemli bir dilek gerçekleştirme yöntemidir. Dua aracılığı ile kalbinizden geçenleri Tanrıya aktarabilir, olmasını istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sevdiğiniz erkeğe kavuşmak için dua eden bir hocaya başvurabilirsiniz. Alanında uzman olan ermiş kişilerin duası, siz tarafından edilen bir duadan daha hızlı şekilde gerçekleşebilir.

Bir Kızın Beni Sevmesi için Dua

Herhangi bir insana gönlünüzü kaptırdığınızda, gördüğünüz ve duyduğunuz tek siluet onunki olur. Sevdiğiniz kadının da sizi sevmesi için bir bilene danışarak sizin için dua etmesini isteyebilirsiniz. Aşk duaları, tıpkı büyüler gibi hızlıca gerçekleşerek dileklerinizi gerçeğe çevirmektedir. Elbette Tanrı aracılığıyla gerçek olan dileklerinizde ısrarcı olmanız ve her gün dua etmeniz, kimi zaman tam istediğiniz anda beklentilerinizi karşılamayabilir. Dileğinizin gerçekleşmesini sağlamak için alanında uzman hocalar aracılığı ile güçlü dualar yaptırabilir, sevdiğinize kavuşma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Sevdiğinin Seni Sevmesi için Dua Mutluluğun Şifresi

Dua etmek ve dua yaptırmak, her ne kadar inançlı kişiler için işe yarar yöntemler olsa da, işin içerisine şüphe girdiğinde işlevsiz hale gelebilmektedir. Bu sebeple, ettiğiniz duada emin olmak ve daha öncesinde aşk duaları etmiş kişilerden yardım almak, duanın işe yaraması için önemlidir.

Bir hocaya dua yaptırdığınızda da kendi çabalarınızla dua etmeye devam etmek ve ümidi kesmemek, duanın gerçekleşmesinde etki eder. Kalbinizden şüpheyi silmek, duanın gerçekleşmesini mümkün kılacaktır. Her daim ümitli olmak kadar önemli olan bir diğer nokta da sevdiğinizden emin olmaktır.

Birini gerçekten seviyor olmanız ve söz konusu bağların gücü, dualarınızı daha etkili hale getirmektedir. Sevdiğinize en kısa sürede kavuşmak ve mutluluğa erişmek için, tecrübeli bir hocadan yardım alabilir ve duanın gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.

Papaz Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

4 Yorum

 1. kerim saral dedi ki:

  ben bir babayım üç oglum var en küçügü 19 yaşında ergenligin verdiği karakterinde olustugu zaman da büyük çocuklarımda görmedim haytalık , şımarıklık , söz dinlemezlıi ,ipe sapa gelmez asilik gibi bir çok haliyle başımızı çok agrıttı o kadar yorulduk aile içine yansdı ki karımla aramızda büyük sorunlar olmaya başladı eşim bana göre daha sabırsızdır hemen parlar ben bir baba olarak hem eşimle aramı hem eşimle oglumun arasını idare edecegim derken arada kaldım bu olaylara bir az daha devam etek sonumuz ayrılıktı .. iş yerinde bir arkadaşimla konusurken kendisininde böyle durum yasadıgını eşininde bunla alakalı etkili bir yöntem buldugundan bahsetti hemen hocanın numarasının aldım ikl işim aramak oldu evdeki sorunların bitmesi için bana dualar verdi yapıldı sonuçunu sizede analtma istedim oglum biraz duruldu annesinin sitresi azaldı eşimle sorunlarım düzeldi ev halkı olarak çok iyi günlere gözümüzü açtık yasin hocaya teşekkürler.

 2. ersin talu dedi ki:

  ekonomik sıkıntılarımz belli herkesin daha yüksekte gözu var , bende kendi hayatımı devam ettirmeye calışan bir birey olarak iş yerinde terfi söz konusuydu bu terfiyi benim almam gerekiyordu . çok iyi bir fırsattı iş yeri muhabbeti blinir adaylar arasında kısa süreli şavas yasandı herkesde türlü türlü oyunlar patrona yaranmalr vs vs bu savaşında bitecegide yoktu :)) benim bu terfiyi alamak ve kendimi patronuma sevdirmem arkadaşlarım arasında söz sahibi olmak için yasin beyden biraz yardımaşldım çok iyi bir hamle olduguna inanıyorum çünkü terfiyi ben aldım hocama burdan teşekkür etmek istedim :))

 3. Kadir beşikçi dedi ki:

  BİZ 3 COCUKLUK ARKADAŞIYIM ARAMIZDA BÜYÜK BİR ANLAŞMAZLIK OLDU , BİZİM Kİ YEDİĞİĞMİZ İÇTİMİZ NEREDE OLDUGUMUZ BÜTÜN SIRLARIMIZI BİLİRDİK AİLE GİBİYDİK YAŞLAR İLERLEDİKÇE ÇEVREMİZ GENİŞLEDİKÇE GRUBUMUZA YENİ ARKADAŞLAR KATILDIKCA HERKESİN İYİ NİYETLİ OLMADIGINI ZAMANLA ANLADIK BİRİMİZİN OLMADIGI YERDE DİGERLERİ İÇİN OLMAYAN SEYLER ANLATILDI YERİ GELDİ DOLDURUŞA GETİRİLDİK ARAMIZ DAHADA BOZULMAYA BAŞLADI BU DURUMLARDA ARAMIZDA OLMAYAN CİRKİN OLAYLAR YAŞANDI .ALLAH BÜYÜK YALAN YANLIŞ OLAN HER SEY ORATAYA ÇIKTI FAKAT ONCA ŞEY YAŞANIRKEN HİSSETTİKLERİMİZ KOLAY OLMADI . GÖZÜMÜ KIRPMADAN CANIMI VERECEGİM ARKADAŞLARIMA BİR DAHA AYNI SAMİMİYETLE YAKLAŞAMDIK ARAMIZDA BİR BUZ DAGI OLUŞTU BU DURUM BENİ AŞIRI ÜZÜYORDU ESKİ SAGLAM ARKADAŞLARIMI KAYBETMEK İSTEMEDİGİM İÇİN YASİN BEYLE KONUŞTUM BİRAZ ZAMAN GEÇTİKCE YAN YANA GELMEYE BAŞLADIK OLANLARI DEGERLENDİRDİK YASİN HOCANIN YAPTIGI DUANIN ETKİSİYLE ARAMIZ DAHADA İYİ OLDU ..

 4. ayten kozan dedi ki:

  Ben konyada yaşıyorum küçük herkesin herkesi bildiği bir mahallede yaşıyorum. aynı mahallede olunca her küçük kızın kendinden büyük bir erkege aşık olması normaldir bende onlardanım :)) o zamanlar küçük oldugum için fark edilmedim yada minnak bir kız oldugum düşünüldü yakındaki komşularımız herkes farkındaydı çocukluk olarak görüp gülerlerdi bu his bende benimle büyümeye başladı ve acı vermeyede başladı benim hiç bir zman hislerimi söyleyecek cesaret bulamadım yine alay konusu olur diye. ergenlik zamanında başlayan çocukluk olay 20 lı yaşlarda dram haline gelmişti kendimi hiç fark ettiremedim onun gözunde hala küçük kızdım bu profilden cıkamadım bü tur duaların yapıldıgını arkadaşlarımdan duyardım hiç denemişliğim yoktu onu başka kızlarla gördükçe arkadaşmdan numarsını aldım mesaj attım hocaya duayı yapmak istediğimi söyledim . bu işlem uygulandı günün birinde bana olan bakışlarının değiştini fark ettim 2 hafta sonra tesadüfen cafede karşılaltık benimle olan hislerini sordu beni düşünmeye başladıgını anlattı bana baş başa kalmak için benimle fırsat kovaladığındn bahsetti artık çocukluk aşkım gerçek oldu hocaya saygılarımı iletiyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir