Sevgi Duaları

Sinirli Kocaya Okunacak Dua

Sinirli Kocaya Okunacak Dua

Sinirli Kocaya Okunacak Dua: Eşinizin çok sinirli olması size duygusal ve fiziksel açıdan ciddi zorluklar yaşatabilir. Bu durum ev yaşantınızın kötüye gitmesine ve aile içinde huzursuzluğa neden olabilir. Özellikle eşlerin birbirileri ile daha anlayışlı bir şekilde geçinebilmeleri adına gerekli olan sükûnetin sinirlilik ile sürdürülmesi mümkün değildir. Bu nedenle de kadınlar eşlerinin sinirli olması halinde sinirli kocaya okunacak dua yöntemine başvurur.

Kocanızın sinirliliğini yatıştıracak ve onu daha sakin bir eş yapacak olan bu dua sayesinde huzuru yakalayabilirsiniz. Mutlu bir yuva kurmak ve daha sağlıklı yarınlara kapı aralayabilmek adına gerekli olan sükûneti sinirli kocaya okunacak dua ile er ya da geç kazanabilirsiniz.

Eşime Kendimi Sevdirme Duası

Eşler arasındaki aşk ve muhabbet daha sağlıklı bir ilişki ve yuva anlamına gelir. Üstelik bu ilişkinin sürdürülebilmesinde karşılıklı duyguların önemi büyüktür. Eşlerden biri diğerinin kendisini daha az sevdiğini düşündüğünde huzursuz ve mutsuz olur. Eğer siz de böylesi bir huzursuzluk ile karşı karşıya kalmışsanız eşime kendimi sevdirme duası ile aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Sinirli Kocaya Okunacak Dua

Eşime kendimi sevdirme duası sadece birbirine soğuk davrana eşler için değil daha güçlü bir aşka yelken açmak isteyenler için de idealdir. Eğer eşinizle güçlü bir muhabbeti arzuluyorsanız zaman kaybetmeden bu dua ile huzuru ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Kocamı Sakinleştirme Duası, Sinirli Kocaya Okunacak Dua

Kocasının çok gergin ve sinirli olduğunu düşünen eşler için sakinleşmeyi tetikleyecek bir seçenek her zaman vardır. Özellikle dua ile gelecek olan sakinlik eşler arasındaki huzur ve mutluluğun sürdürülmesinde etkilidir. Bu durumda bir kadının kocamı sakinleştirme duası yapması kadar doğal bir durum olamaz.

Kocasının daha sakin ve huzurlu günler geçirmesine imkân sağlayan bu dua ile aşk dolu yuvanızın da huzurlu bir şekilde varlığını sürdürmesi mümkün olur.

Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

İstediğiniz insan tarafından daha fazla sevilmek ya da kocanızın size daha da aşkla yaklaşmasını istemek için sevgi duası yaptırmak istiyorum diyebilirsiniz. Bu dua ile aşka kapı aralamak ve güçlü ilişkilerin varlığını devam ettirmek sizin için mümkün olur. Eğer aşkı daha güçlü arzuluyorsanız bu duayı unutmamalısınız.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Dilara dedi ki:

    Ben herif is yerindeki çalışanlarına çok kötü davraniyor böyle artık telfonla konsmasini is veren olmasini istemiyorum bu durum yüzden kaç defa ayrilma noktasına geldik evine karşı çok kibar calisanlarini ezmesi beni rahatsız ediyodu bi şekilde hocayla tanistik bu durumdan bahsettim sagolsun ilgilendi şuan daha iyi en azından kimseyi ezmiyor çok şükür

  2. Yade dedi ki:

    Bunu biz çocuk için uaptira biliyormuyuz benim oğlum isminden ötürü mü bilmiyorum aşırı sınırlı bi yapisi bar 2 yaşında herkese bağırıp cagiriyo sonra istediği plmasin kendisini duvara firlatiyo güçlükle sakinlestiriyouz yada aglamktan helak oluyo napmaliyiz hocam

  3. Dönüsterzi dedi ki:

    Eşim eve gelince adamın sanki boğazına cokuyolat gibi oluyo dışarı çıkıyoruz ne kadar sakin mülayim adan eve gelince şeytan görmüş gibi sinir yukleniyo herife evde mi bisey vr dedik aradik her yeri yok hocay gittik bisey diyemiyo sonra yasin hoca denk geldi okunması lazım felan ne gerekiyorsa yap dedik yaptida hoca sürekli taşımaktan gına gelmişti sagol sun hocam derdimize derman oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir