Aşk Büyüleri

Telepati Aşk Büyüsü

Telepati Aşk Büyüsü

Telepati Aşk Büyüsü

Telepati Aşk Büyüsü
Telepati Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü ritüelleri günümüzde çok fazla uygulanmakta olan ve bilinmekte olan büyü ritüellerinin arasında yer almaktadır. aşk büyüleri çok büyük ve çok güzel amaçlara hizmet etmektedirler. Telepati Aşk Büyüsü: Aşk büyülerinin genel amacı kendisini çok fazla şekilde aşkına kaptırmış olan kimselerin bu aşkına bir karşılık bulabilmesini sağlamak ve bu insanların kendilerini iyi hissederek sevdiği kimseler ile kavuşmalarını sağlayabilmektir. Aşk büyüleri sayesinde sizleri terk edip gitmiş olan bir eski sevgilinizi geri döndürme şansınıza da sahip olduğunuzu bilmenizi isterim.

Aynı zamanda aşk büyüsü ritüellerinin uygulanması sayesinde insanlar evlilikleri dahilinde yaşamakta oldukları sorunlara ve sıkıntılara da çok büyük şekilde çözümler üreterek yuvalarının dağılmasını önleyebilir ve var ise çocuklarının da geleceklerini garanti altına alabilirler. İnsanlar aynı zamanda evli olmasa ve karşılıksız bir aşk yaşamasa bile sevgili ya da nişanlı bir çift iken uyguladıkları aşk büyüsü sayesinde evlilik yolunda çok kesin ve kararlı adımlar atma şansına da sahip olacaklardır.

Zihin Gücü İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?, Telepati Aşk Büyüsü

İnsan beyninin henüz sırları ve sınırları çözülememiş olup bu insan beyni dahilindeki güç o kadar muazzam olan bir güçtür ki insan sadece zihnini kullanmak sureti ile bile madenleri bile eğip bükebilir ve aynı zamanda eşyaları bile sadece bakışlarını çevirerek ve zihinlerini odaklayarak yerinden kıpırdatabilme şansına sahip olur. Bu işlemleri yapmak aslında çok kolay olan bir durumdur ve bununla birlikte işlemin yapılması için önemli olan durum nasıl davranılmasını bilmenin gerekli olacağı bir durumdur. Bu noktada insanın beyninin içerisinde mevcut durumda olan telepati gücü devreye girmekte ve telepati gücünün dereye girmesi ile birlikte yapılması mümkün olan şeylerin arasında insanların birbirlerine ilgi duymasını sağlamak da yer almaktadır.

Söz konusu olan bu telepati gücü ile aşık olma durumu düşündüğünüz kadar zor olan bir durum değildir. Ancak bu uygulama gerçekleştirilirken çok sabırlı davranmalı, özveri göstermeli ve zihin gücünüzün bir araya toplanılması gerekmektedir. Telepatik olarak gerçekleştirilmek istenen aşk büyüsü ritüeline başlar iken öncelikle sağlam bir çalışma metodu düzenlenmesi gerekir. Sonrasında ise uygulanacak olan büyü ritüeli esnasında size olan uzaklığının yakınlığına ya da uzaklığına göre ya da yüz yüze olup olamayacağınıza dair olan bilgileri çok rahat bir şekilde edinmeniz gerekir.

Daha sonrasında telepatik büyüler sayesinde mesafe göz edilmeksizin çok önem sahibi olmasa bile yakın bir mesafeye sahip olabilmek telepatik olarak gerçekleştirilecek olan aşk büyüsünün etkisini çok fazla şekilde artırırken aynı zamanda bu aşk büyüsünün gerçekleşme zamanını da kısaltmaktadır. Aşk büyüsü ritüelini gerçekleştirmeyi düşündüğünüz kimse ile yüz yüze görüşme imkanına sahip iseniz onun ile iki kaşının ortasına bir ve bir santim kadar yukarısına bakarak konuşmalı ve içinizde ona karşı olan duygularınızı ve onunda sizi gerçekten sevmesi gerektiği mesajını telepatik olarak iletmeniz gerekecektir.

Telepatik Olarak Aşk Büyüsü Gerçekleştirilmek İstenen Kişinin Fotoğrafına Sahipseniz

Aşk büyüsü yapılmak istenen insanın fotoğrafına sahip iseniz aşk büyüsü ritüelinin gerçekleşme hızı oldukça fazla olarak artacaktır. Bununla birlikte aşk büyüsü  etkilerinin gerçekleşme hızı da çok büyük oranda artacaktır. Bu işlem öncesinde sessiz ve sakin bir yere geçmelisiniz ve uygulama sırasında asla rahatsız edilmemelisiniz.

Bununla birlikte oturabileceğiniz çok rahat bir koltuğa da sahip olmanız gerekiyor. Aşk büyüsü ritüelini icra edeceğiniz insanın fotoğrafını göz hizanıza otuz santim kadar getirmenizin ardından fotoğrafta yer almakta olan kişinin gözlerine bakarak duygularınızı aktarın.

Sevgilime Muhabbet Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Gulsum dedi ki:

    Hocanın güzel şeyler yaptığını garantileye biliriz ben bunu değilde başka bir şey yaptirmistim vede tutmustu dolaşırken gördüm hocam bizim evde tuhaf sesler gelmeye basldi nasıl yapsak evde kimse yokken ışıklar felan aciliyo bu konuda yardım istiyorum

  2. Dilse dedi ki:

    Bu telepati aşk büyüsüne tutarmi deniliyor tutuldu yaa tutturduk turnayi gozunden vurduk hemde yapın kizlar gercekten tutuyo ? biraz uğraşıyoruz ama garantili bende tuttu sevincliyim çünkü asla oluru yoktu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir