Bağlama Tılsımı

Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı

Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı

Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı : denilince aklımıza bir çok şey gelebilmektedir. Esasında bir dilek yada hacet için hazırlanan ve ona hizmet eden yönde işlemlerdir. Tıpkı büyü işlemlerinde olduğu gibi tılsımlar da da ak ve kara şeklinde ikiye ayırmak mümkündür. Geçmiş zamanda da olduğu gibi çok önceleri Osmanlı ve Efendimiz (S.a.v.) döneminde tılsımlı gömlekler vardı. O dönemin lideri savaş bile bu güçlü tılsımları giyinip kuşanarak giderlerdi. Tılsım güçlü bir telkindir.

Hazırlanması ve yapımı hususunda bir çok rivayetler bulmak mümkün. Tabi ki bir insanı kendinize bağlamak aşık etmek kendini sevdirmek gibi konulara tılsımların hazırlanması mümkün olabilmektedir.

Tılsım Çeşitleri, Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı

Bu yönde dilek ve isteklerinizin olması amacıyla hazırlanan özel çalışmalar sonucunda bağlama tılsımı yaptırabilirsiniz. Bir takım bilgiler veya resimler sayesinde kişinin analizi yapılır. Sonrasında bu işlemlere başlanır ve itinalı şekilde olduğunda genel olarak Allah’ın izniyle sonuca ulaştırmaktadır. Sizinde bu tarz konularda profesyonel bir destek alarak iyi hizmete ihtiyacınız var ise benimle iletişim ‘e geçmekten çekinmeyin.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 Yorum

 1. Asiye dedi ki:

  Tilsinlar çocukların korkularını gece uykularını daha rahat hale getirebilir mi herhangi Bi yan etkisi olur mu çocuk yada bebekler için benim bebeğim gece sürekli bagiriyor ağlıyor rüyasında mi korkuyo başka bisey mi baş edemiyorum

 2. Hasret varli dedi ki:

  Hocam kismet açmak icinde yapilabilir mi acaba 29 yaşındayım evlenmek istiyorum hiç talibim yok aile evide yorucu kendi evime anca evlenince gecebilirim bu konuda da detaylı bilgi almak istiyorum

 3. isimyok dedi ki:

  kocamı geri getiremk için yardım istiyorum:((

  1. Tahir Yüre dedi ki:

   Yasin hocayla watsaptan yazmanız öneririm kardeşim

 4. Ersin topaloğlu dedi ki:

  Merhaba bağlama tılsımı varmış, vefk bende yasin hocamı bu konuda uzman olduğunu araştırdım vegerçekten çok kişiye yardımı dokunmuş bana da dokundu çok memnun kaldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir