Aşk TılsımıBağlama Tılsımı

Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı

Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı : denilince aklımıza bir çok şey gelebilmektedir. Esasında bir dilek yada hacet için hazırlanan ve ona hizmet eden yönde işlemlerdir. Tıpkı büyü işlemlerinde olduğu gibi tılsımlar da da ak ve kara şeklinde ikiye ayırmak mümkündür. Geçmiş zamanda da olduğu gibi çok önceleri Osmanlı ve Efendimiz (S.a.v.) döneminde tılsımlı gömlekler vardı. O dönemin lideri savaş bile bu güçlü tılsımları giyinip kuşanarak giderlerdi. Tılsım güçlü bir telkindir.

Hazırlanması ve yapımı hususunda bir çok rivayetler bulmak mümkün. Tabi ki bir insanı kendinize bağlamak aşık etmek kendini sevdirmek gibi konulara tılsımların hazırlanması mümkün olabilmektedir.

Tılsım Çeşitleri, Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı

Bu yönde dilek ve isteklerinizin olması amacıyla hazırlanan özel çalışmalar sonucunda bağlama tılsımı yaptırabilirsiniz. Bir takım bilgiler veya resimler sayesinde kişinin analizi yapılır. Sonrasında bu işlemlere başlanır ve itinalı şekilde olduğunda genel olarak Allah’ın izniyle sonuca ulaştırmaktadır. Sizinde bu tarz konularda profesyonel bir destek alarak iyi hizmete ihtiyacınız var ise benimle iletişim ‘e geçmekten çekinmeyin.

Aşk Bağlama Tılsımı, Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı

Aşk bağlama tılsımı, sevdiğiniz bir kişinin size âşık olmasına veya sizinle ilişkisini güçlendirmesine yardımcı olabilecek bir tılsımdır. Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı : Bu tılsım, farklı yöntemlerle yapılabilir. İşte bazı örnekler:

1. Fotoğraf Tılsımı: Sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafını alın. Ardından, sevdiğiniz kişiyle mutlu anılarınızı hatırlayın ve onunla birlikte olduğunuz zamanlardaki hisleri yeniden canlandırın. Fotoğrafa tutunarak, “Sevgili …. (sevdiğiniz kişinin adını söyleyin), seni seviyorum ve sana âşık olmanı istiyorum. Kalbimi ve ruhumu sana açıyorum. Benimle birlikte olmanı ve mutlu bir ilişki yaşamamızı diliyorum. İkimiz için en iyisi olsun” gibi bir niyet belirtin. Bu niyetle tılsımı her gün taşıyın.

2. Kağıt Tılsımı: Bir parça temiz beyaz kağıt alın. Üstünde sevdiğiniz kişinin adını ve doğru bir niyet ifadesini yazın. Örneğin, “Sevgili …. (sevdiğiniz kişinin adı), seninle mutlu ve sağlıklı bir ilişkide olmayı diliyorum. Seni seviyor ve senin sevgini arzuluyorum. Kalbim ve ruhum senindir” gibi bir niyet ifadesi olabilir. Bu kağıdı katlayarak, yanınızda taşıyın veya bir özel yerde saklayın.

3. Şifa Taşı Tılsımı: Aşkı güçlendirmek veya sevdiğiniz kişinin size âşık olmasını sağlamak için aşk taşlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin, pembe kuvars, rodochrozit veya yeşim gibi taşlar aşk enerjisini arttırabilir. Bu taşlardan birini seçin ve taşı her zaman yanınızda taşıyın veya bir takıya yerleştirin.

Tılsımı yaparken, sevdiğiniz kişiye zarar verme veya onun üzerinde kontrol sağlama amaçlarıyla kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Tılsımlar, kişinin iradesini değiştirmek yerine, kalbindeki sevgiyi uyandırmaya ve ilişkiyi güçlendirmeye odaklanmalıdır. Tılsım Çeşitleri Bağlama Tılsımı : Tılsımların gücüne olan inancınız da önemli bir faktördür, bu yüzden işlemi yaparken pozitif bir zihin durumuyla hareket etmeye gayret edin. Unutmayın, aşk tılsımları sadece bir destek aracı olabilir; gerçek bir sevgi ve ilişki inşa etmek için iletişim, anlayış ve karşılıklı çaba da gereklidir. Detaylı bilgi için Medyum Yasin Hoca‘ya danışabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 Yorum

 1. Asiye dedi ki:

  Tilsinlar çocukların korkularını gece uykularını daha rahat hale getirebilir mi herhangi Bi yan etkisi olur mu çocuk yada bebekler için benim bebeğim gece sürekli bagiriyor ağlıyor rüyasında mi korkuyo başka bisey mi baş edemiyorum

 2. Hasret varli dedi ki:

  Hocam kismet açmak icinde yapilabilir mi acaba 29 yaşındayım evlenmek istiyorum hiç talibim yok aile evide yorucu kendi evime anca evlenince gecebilirim bu konuda da detaylı bilgi almak istiyorum

 3. isimyok dedi ki:

  kocamı geri getiremk için yardım istiyorum:((

  1. Tahir Yüre dedi ki:

   Yasin hocayla watsaptan yazmanız öneririm kardeşim

 4. Ersin topaloğlu dedi ki:

  Merhaba bağlama tılsımı varmış, vefk bende yasin hocamı bu konuda uzman olduğunu araştırdım vegerçekten çok kişiye yardımı dokunmuş bana da dokundu çok memnun kaldım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir