Aşk Büyüleri

Tuz Aşk Büyüsü

Tuz Aşk Büyüsü

Tuz Aşk Büyüsü

Tuz Aşk Büyüsü
Tuz Aşk Büyüsü

Tuz büyüsü ritüeli ve tuz büyüsünün çeşitleri çok uzun senelerden itibaren dünyanın farklı farklı noktalarında icra edilmekte olan ve aynı zamanda dünyanın bilgisine Kafkas coğrafyasından dahil olan ve yayılan çok etkili bir büyü ritüelidir. Tuz Aşk Büyüsü: Tuz büyüsü ritüeli aynı zamanda bağlama, aşk, ayırma gibi pek çok amaç üzerine de icra edilebilmekte olan bir büyü ritüeli olması ile dikkat çekmektedir.

Bununla birlikte tuz büyüsü ritüeli etkisini çok hızlı bir şekilde gösterecek ve farklı olan diğer büyülerin etkisine nazaran bu tuz büyüsünün belirli olan bir etki günü mevcut olmaktadır. Tuz Büyüsü ayrıca nizer büyüsü ritüeli ya da erusek büyüsü ritüeli olarak da farklı farklı isimler dahilinde de bilinmekte olan bir büyü ritüelidir. Tuz büyüsü gerçekten masumane amaçlar güdülerek icra edilen bir büyüdür ve kara büyü sınıfında asla yer almamaktadır. Ayrıca kara büyü ritüellerine göre daha zararsız olarak da nitelendirilmektedir.

Tuz Büyüsü Nedir? , Tuz Aşk Büyüsü

Tuz büyüsü ritüelinin ne anlama geldiğini farklı farklı medyumlar çok değişik çeşitlerde yorumlayabilirler. Bununla birlikte Tuz büyüsü ritüeli genel olarak bir insanı başka bir insana aşık etmek ve o kimselerin arasında yer almakta olan sevgi bağını fazlasıyla güçlendirmek amacı güdülerek yapılmaktadır. Ayrıca insanlar arasındaki bağın da kuvvetlenmesini sağlar. Bununla birlikte tuz büyüsü ritüeli aynı zamanda insanları birbirinden ayırmak için de uygulanmakta olan ritüellerin arasında yer almaktadır.

Ayrıca bir tuz büyülerinin farklı bir kullanım çeşidi olarak medyumlarca büyü bozma için de kullanılmakta olduğunu söylememiz mümkün olan bir durumdur. Tuz kullanımı sayesinde aşk büyüsü ritüeli gerçekleştirme durumunun yanı sıra aynı zamanda tuz büyüsü bir noktada medyumların büyü bozmak için kullandıkları bir ritüel de olabilir. Tuz kullanımı sayesinde büyü icrası gerçekleştirme durumu neredeyse bütün medyumların icra etmiş oldukları büyüler arasında yer almaktadır. medyum hocaları ile beraber aynı sıra bir takım tarifler de yer almaktadır.

aynı zamanda bu söz konusu tarifleri ev ortamında kullanarak da ev ortamında bir tuz aşk büyüsü gerçekleştirme şansına sahipsiniz ancak bu ev ortamında icra ettiğiniz tuz aşk büyüsü bir medyum hocasının icrasının yanında istediğiniz kesinlikte sonuçları sağlamayacaktır. Bir aşk büyüsü ritüelinden kesin ve en iyi sonuç alınmak isteniyorsa yapılması gereken bir medyum hocasına başvurmak olmalıdır. Bununla birlikte tuz aşk büyüsü tamamen ak yani iyi niyetlerle yapılan bir büyü ritüelidir ve kara büyülerin içerisinde asla yer almamaktadır.

Tuz Büyüsü Nasıl ve Hangi Amaçlarla Yapılır?

Tuz büyüsü ritüelinin nasıl icra edileceği sorulduğu zaman burada farklı olan yöntemler, farklı olan aşamalar ve farklı olan amaçların bir tuz büyüsü yaptırmayı gerekli kıldığına dair bir şeyler söylememiz mümkündür. Ayrıca tuz büyüsü ritüeli vefk bebeği, kavrulan iyi tuz taneleri, iri olan tuz büyüleri olarak ayrılmaktadır. Burada seçilecek ritüel amaca ve istenen sonuca orantılı olarak değişiklik gösterecektir.

Bir insanı kendinize aşık etmek için, karşılıksız olan aşkınıza bir karşılık bulmak için, çocukların ana ve babaya karşı saygılı olmasını sağlamak ve eve bağlayabilmek için, eşlerinizi eve bağlamak için, sevgiliyi ya da eşi kendinize bağlamak için ya da sevgilileri ya da eşleri birbirlerinden ayırmak için çiftleri ya da herhangi birilerini birinden soğutmak için ve evli olan çiftlerin yuvalarını dağıtmak için tuz büyüsü ritüelinin kullanılabileceğini ve bu uygulamalardan sonuç alınması için medyum hocasına ihtiyaç duyacağınızı bilmenizi isterim.

Rüyada Aşk Büyüsü Görmek yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Anonimyalcn dedi ki:

    Yasin bey size ulasmam grekiyo konu su ki dedemle ananem bosanmak uzereler biz ailecek bu duruma karsiyiz ikiside 90 kusur yasindalar birbirlrine destek olacaklari zamanda ayrilmayi istiyolar bu durumu icin mutlaka bir cozum vardir

  2. Idilsamyeli dedi ki:

    Arkadsimin birisjne cin bulasmisti kiz gece dolaniyodu ortalikta yatakta yatip balkonda uyaniyordu boyle cok uzun surw devam etti ruyalarind farkli farkli ywrlerde o cinle gezdigini goruyordu asik olmstu kiz ona naptik ettik bi care bulamdk annesi yasin hocayi bulmus cinden ayiram uzaklastirma ne yapildiysa benim de isim dstu ve hoca cok etkili yontmler yapiyo sagolsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir