Büyü Bozma

Üzerimdeki Büyü Nasıl Bozulur?

Üzerimdeki Büyü Nasıl Bozulur?

Üzerimdeki Büyü Nasıl Bozulur?; Büyü, insanlık tarihi boyunca var olmuş ve günümüze kadar kendini korumayı başarmış bir uygulamadır. Dini kaynaklara göre insanlığa büyü ilmini öğreten Harut ve Marut adında iki melektir. Üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak için öncelikle büyünün ne olduğunu bilmeniz gerekir. Büyü, bir takım araç gereçlerle, doğaüstü varlıkların yardımıyla, doğadaki enerjilerle, mistik yöntemlerle dünyayı ve insanları etkilediğine inanılan bir uygulamadır.

Üzerimdeki Büyü Nasıl Bozulur
Üzerimdeki Büyü Nasıl Bozulur

Günümüzde kültürel bir sistem ha28line gelmiştir. Eskiden bu işlemleri yapan kişilere büyücü denilirken günümüzde daha modern bir isim olan medyum kelimesi kullanılmaktadır. Büyü, yasalara ve dinlere göre yasak kılınmış bir uygulamadır. Tarihe baktığımızda engizisyon mahkemeleri tarafından yakılan cadıları duymuşsunuzdur. Büyücü, cadı, lanetli gibi kelimeler büyü yapan insanlar için kullanılmıştır.

Eski babilden ve sümerden günümüze ulaşan büyü kitapları mevcuttur. Büyü, bir menfaatle yapılır. Yapan veya yaptıran kişi bundan bir çıkar elde eder. Karı kocayı birleştirmek, iki topluluk arasında savaş çıkarmak, kısmet açmak veya kapatmak, servet edinmek, hastalara şifa vermek gibi durumlar için büyü yapılır.

Üzerimde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Günümüzde büyü ilmiyle uğraşan pek çok kişi mevcuttur. Bazı medyum sitelerinde reklamlar görebilirsiniz. Üstünüzde büyü var mı gelin bakalım derler. Tıpkı bir dişçinin muayeneden para almaması sadece işlemden para alması gibi. Genel olarak insanların sıkıntılarına bir çare bulamadıklarında uğradıkları bir duraktır.

Birçok çeşit büyü vardır. Türkiye’de araştırmalara göre yapılan ve yaptırılan en önemli büyüler, kendine aşık etmek, çiftlerin barışması için, birinin hastalanması ve ölmesi için, yuva yıkmak için, çiftçinin mahsul vermemesi için yapılan büyülerdir. Bir medyum veya hoca yardımıyla bir takım işlemler ve dualarla üzerinizde büyü olup olmadığına baktırabilirsiniz. Bugün Türkiye ve bütün dünya ülkelerinin her köşesinde bu işlemi yapan birini bulmak oldukça kolaydır. Üzerinizde büyü olduğundan şüphelenirseniz işinin ehli bir medyum bulup baktırabilirsiniz.

Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Üzerinde büyü olduğuna inanılan kişilerde birtakım değişikliklerin görülmesi beklenir. Hal ve hareketlerinde bir değişiklik gözlemlenirse bu kişide büyü olma ihtimali vardır. Sürekli kabus gören, rüyalarında akrep, yılan gibi zehirli hayvanlar gören insanlarla sık karşılaşırız. Uyku problemleri yaşayan, yeme içme problemleri, aşırı halsizlik, aile bireylerine kötü davranma, aşırı sinirlilik hali, yalnız kalmaktan korkmuyorken artık yalnız kalamamak ve sürekli takip ediliyor hissi büyü belirtileri arasında yer almaktadır. Bazı kişilerde akli denge bozukluğu görülebilir. Önce doktora gitmek her zaman faydalıdrı. Tıp ve teknoloji çağında yaşıyoruz. Büyü ve psikolojik rahatsızlıklar birbirine çok benzemektedir ve bunları ayırt etmek epey zordur. Birtakım sorunlar yaşayan insanlar mutlaka önce doktora ve psikyatriste gitmeli. Sorun hala çözülmüyorsa son çare olarak bir medyum yardımı alınır.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü, dünya üzerinde ve büyü çeşitleri arasındaki en tehlikeli büyü türüdür. İnsanlara kötülük yapma niyetiyle hazırlandıkları için tamamen bencilce ve kin doludur. Kötü enerji yayar. İnsanları hem psikolojik hem fiziksel olarak etkiler. Büyü, ilk olarak hastalıkları iyileştirmek için kullanılmıştır. Zamanla insanoğlunun kötü niyetlerine alet olmuştur ve kara niyetle yapılan büyüler uygulanmıştır. Biz bu büyülere kara büyü diyoruz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü, herkes tarafından uygulanabilen bir işlem değildir. Bununla birlikte yapılan her büyü de tutmayabilir. Çoğu büyücü, insan psikolojisinden iyi anlar ve sizleri dolandırabilir. Güvenilir, tecrübeli ve daha önce işlemlerinde başarılı olmuş bir medyum bulunmalı. Büyüden korunmak için tek yol dua etmektir. İçten ve samimi dualar sizi kötülüklere karşı koruyabilir. Abdestli gezmek de sık duyulan bir koruma yöntemidir. Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız daima abdestli gezmek ve dua etmek sizi oldukça hafifletecektir.

Kara büyü sık görülen bir büyü türüdür. Yatak odanızda bir muska bulduğunuz zaman ve bu büyünün size yapıldığınızı düşünüyorsanız eğer, kesinlikle ama kesinlikle muskayı yakmayın veya ıslatmayın. Bu işlemler büyüyü bozmaz. Yapılması gereken muskayı dikkatlice açmaktır. Kara büyü kolay bozulamayan bir şey olduğundan muskayı açtıktan sonra bir büyücümedyum veya hocaya gösterip içinde neler yazdığını öğrenmelisiniz. Medyum, bulunan büyüyü bir kaba koyup sirkeyle ıslatır. Birkaç gün sonra muskayı sirkeli kutudan çıkarıp kurumaya bırakır. Muska tamamen kül oluncaya kadar yakılır ve ardından toprağa gömülür. Muska birkaç gün içerisinde etkisini kaybederek büyü bozulmuş olur.

Okumalısın: Dilek Büyüsü Nedir?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. ceylan öz dedi ki:

    Yasin hocaya bana büyü yapılğını düşünerek ulaştım üzerimde daha çok nazar varmış , baş ağrısı halsizlik mutsuzluk hep uyuma isteği kafamı nereye yaslasam direk uyurum korkulu rüyalar görürüm hocam hem dua verdi hem kendisi okudu böyle kurtuldum uykumu vaktınde uyuyp vaktinde kalkıyorum odaklanma sorunu yaşamıyorum işimde düzeldi arkadaşlarımla etkinligede katılmaya başladım sorunsuz gidiyor herşey allah korusun herkesi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir