Ayırma Büyüleri

Yakarak Yapılan Ayırma Büyüsü

Yakarak Yapılan Ayırma Büyüsü

Büyüler binlerce yıldan günümüze kadar ulaşmış olan Yakarak Yapılan Ayırma Büyüsü ve yöntem, tarifleri de mevcut olan önemli psişik işlemlerdir. Bu işlemler doğaüstü güçler ile iletişime geçebilecek, onları kullanabilecek yeteneğe sahip olan özel insanlar yani hocalar ve de medyumlar tarafından uygulanır. İnsanların pek çoğu çeşitli yönde isteklerinin gerçekliğe kavuşması amacı ile büyü yaptırmaya karar verirler.

Günümüzde en çok aşk, evlilik, şifa, para, iş, bağlılık ve ayrılık hususlarında büyü uygulaması yapılır. Bu yazıda da ayrılık amaçlı olan büyülerden bir tanesini ele aldık. Yazıda ele aldığımız büyü türü yapılış ve tarif bakımından diğer genel ayrılma büyülerinden farklı haldedir.

Bu büyü yakarak yapılan ayırma büyüsü olarak bilinir. Büyünün ne anlama geliyor olduğunu, nasıl uygulandığını, etkilerinin nasıl etkiler olduğunu ve benzer konuları merak ediyor iseniz bu yazıyı okumaya devam edebilir ve aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Ateşle Ayırma Büyüsü

Yakarak yapılan ayırma büyüsü aynı zamanda ateşle ayırma büyüsü olarak da bilinmektedir. Bu büyünün en ayırt edici özelliği şudur: Bu büyü diğer ayırma büyüleri gibi bir çeşittir. Ayırma amacı işle büyü uygulanır. Eğer bir insan herhangi iki insanı ayırmak, ilişkilerine son vermek istiyor ise bu büyü sayesinde isteğine kısa sürede ulaşır.

Yakarak Yapılan Ayırma Büyüsü

Etkileri çok belirgin olduğundan dolayı çok da güçlü bir büyü türüdür. Büyünün diğer ayırma büyüsü çeşitlerinden ayrılan tarafı da yapılışı ve yöntemidir. Bu büyü uygulanır iken yakma işlemi yapılır. Herhangi bir nesne vs. yakılır, ateşe atılır ve büyü uygulanır. Bunun nasıl olduğunu yazının ilerleyen kısmında daha net şekilde size anlatacağız. Şimdilik bu büyünün ne anlama geliyor olduğu ile ilgili verebileceğimiz net bilgiler bu bilgilerdir.

Yakma ile Ayırma Büyüsü

Yakma ile ayırma büyüsü tıpkı diğer tüm büyülerde de olduğu gibi sadece belli insanlar tarafından yapılabilir. Büyüleri yapabilen insanların ilmi bilgilere sahip olması, bu alanda deneyimli olması ve en önemlisi de psişik güçlü yeteneklere sahip olması şarttır. Eğer sıradan bir insan iseniz bu büyüyü de asla tek başınıza yapamazsınız ve denerseniz de bu sizin için çok tehlikeli olur.

Bu büyüyü yapmak isteyen insanlar mutlaka güvenilir ve gerçek bir hoca veya medyum ile görüşmelidir. Bu büyü türü zaten çok güçlü haldedir ve kolay kolay kimse ayırma büyüsünü yapamaz. Aynı şekilde yakma işlemi ile uygulanan bu büyü yapış türü de çok zorlu haldedir. Ateş farklı bir bağ kurulmasını sağlar. Doğrudan doğaüstü olan varlıklara büyü yapan kişiyi ulaştırır. Ateşin büyülerde kullanımı da binlerce yıla dayanmaktadır. Kısacası çok güçlü bir büyüdür ve yapımı da sıradan insanlar için zor ve de imkânsız haldedir.

Keskin Ayırma Büyüsü, Yakarak Yapılan Ayırma Büyüsü

Eğer keskin ayırma büyüsü uygulamak istiyor iseniz bu büyü türü tam da size göredir. Çünkü ayırma büyüleri arasında bilinen en etkili ve en güçlü olan büyü yapış türü budur. Yakarak yapılan ayırma büyüsü tüm ektilerini en belirgin şekilde gösterir.

İnsanlar bu sebep ile de bu büyü türünü daha çok tercih ederler. Büyü yapılır iken çeşitli nesneler, fotoğraflar, kağıt parçaları, bez parçaları, kişinin özel eşyaları gibi nesneler ateşe atılır, yakılır. Yakma işlemi esnasında da büyünün gerektirdiği ritüeller uygulanır. Büyünün yapımı oldukça zorlu haldedir ama etkileri bir o kadar da baksın durumdadır.

Eğer etkilerini en çok gösteren, en kısa zamanda etki eden ve bir o kadar da güçlü olan bir ayırma büyüsünü yaptırmak istiyor iseniz bu büyü türünü yaptırabilirsiniz. Günümüzde ülkemizde de pek çok gerçek hoca ve medyum bu büyü türünü bu yapış şekli ile uygular.

Ömürlük Ayırma Büyüleri, Yakarak Yapılan Ayırma Büyüsü

Ele almış olduğumuz bu önemli büyü türü de aynı zamanda ömürlük ayırma büyüleri arasında yer alır. Bu büyünün etkileri çok güçlü olduğu gibi aynı şekilde uzundur da.

Etkiler çok uzun yıllar sürer. Çok güçlü bir büyü olduğu için hiçbir sıradan, fani bir insan ayırma büyüsünün ektilerini kendi başına ortadan kaldıramaz. Ancak bu büyüyü sadece gerçek ve yetenekli bir hoca ya da medyum bozabilir. Büyünün etkileri kişiyi nerdeyse bir ömür etkisi altına alır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

4 Yorum

 1. Sinemmm dedi ki:

  Ben kocamın ölmüş eşine karşı olan ilgisini azaltmak istiyorum buradaki mi yapılması gerekiyor hocam yada başka Bi vekf mi olması lazim nasl bi yol izlenmeli yardımcı olabilimisinz simdidenn teşekkür ederim

 2. Iremzade dedi ki:

  Yakma işlemi uzaktaki kişiyi nasıl etkiler yada etkiler mi ben burdan farkli şehirdeki insanlar için yaptıra bilirmiyim mesafe ne kadar önemli resim yada kişisel eşya ne kadar gerkli

 3. Cemile dedi ki:

  Sa sevgilmle aynı evi paylaşmak aramıza giren sinsi kadın yüzünden ayrildk evime gelp buyler yapms erkek arkdasm onunla olsn dye bizim ailelr bile tanisiydu onu gctm adamı çok sevyrum ilk askm benim son olması için de herseyi yapbilrm kısa zmnda olayı hocamla cozdk burdnda teskkur etmk istedim

 4. Pınar dedi ki:

  Eşimden ayrıldıktan sonra öğrendimki kaynanam bize ayırma buyusu yapmıs biz eşimle cok iyi anlaşırdık her sey bianda tepetaklak oldu bu buyuyu bozup tekrardan eşimin bana dönmesini sağlayan yasin hocaya cok minnettarım şuanda eşimle tekrar birlikteyiz buyu gibi şeylerden korunmak içinde dualar yaptırdım cok memnunum..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir